Inujaša

• Japonsko 犬夜叉 (více)
Japonsko, (2000–2010), 77 h 38 min (Minutáž: 24–25 min)

Předloha:

Rumiko Takahaši (komiks)

Hudba:

Kaoru Wada

Jošinori Sonobe, Tomohisa Asó, Hikaru Hanada, Kazuja Nakai, Rjúgo Saitó, Hidenari Ugaki, Seidži Sasaki, Takeši Aono, Rie Iwacubo, Ricuko Šimamune, Jó Kitazawa (více)

Série(2) / Epizody(193)

Recenze uživatele Cracker k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2000) (S01)

Sympatické anime ktoré si po chvíli zamilujete a možno po ďalšej chvíli aj znenávidíte. Inuyasha má veľmi originálny a aj zaujímavý príbeh. Nájde sa tu veľa charakterných postavičiek a tie od začiatku až do konca medzi sebou bojujú. A.k.a. nekonečný boj medzi dobrom a zlom a tým nekonečným bojom to myslím doslova. Preto to človeka ktorý nieje trošku viac trpezlivý minie míľami... Osobne sa mi najviac páčili epizódy z aktuálnej doby a mal som pocit že ich mohli zopár pridať. Veľmi pozitívna stránka je, že tomu nechýba humor a nasmiať sa pritom teda dá kvalitne či už vás baví sho youkai Jaken, Rin, Shippo alebo kopa ďalších. Na sa Inuyashu treba určite pozrieť.. ()

Kankecu-hen (2009) (S02)

Inuyasha, ako seriál, za tie roky celkom dospel. V tomto finálnom akte nie sú, už žiadne preťahovačky, na druhej strane prvých pár dielov ani neviete čo sa okolo vás deje. Postupne sa všetko ustáli a finále si vychutnáte vo veľmi vysokej kvalite. ()