Scénář:
Beate Langmaack, Klaus-Peter Wolf, Michael Illner, Peter F. Steinbach, Gabriela Sperl (více)Kamera:
Peter Pietrowski, Xaver Schwarzenberger, Tomas Erhart, Gero Steffen, Hans-Jörg Allgeier (více)Hrají:
Senta Berger, Friedrich von Thun, Corinna Harfouch, Lissy Tempelhof, Dietmar Bär, Katharina Palm, Charlotte Schwab, Jale Arıkan, Nina Hoger, Max Herbrechter, Walter Sachers, Volkert Kraeft (více)Hrají
Senta Berger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
Láska u fjordu (2010) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Friedrich von Thun
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Corinna Harfouch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lissy Tempelhof
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Dietmar Bär
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Katharina Palm
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Charlotte Schwab
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jale Arıkan
Turecko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Nina Hoger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Max Herbrechter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Walter Sachers
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Volkert Kraeft
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Patrick Güldenberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Meike Gottschalk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Petra Berndt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Michael Greiling
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Denise Zich
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Hans-Michael Rehberg
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Věznice parmská (1981) (seriál)
Konstantin Wecker
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Tonia Maria Zindel
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)