TOP STAR (TV pořad)

VIP zprávy

Publicistický

Česko, 2010, 15 min

Adrian Stojkov

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý, Orion, Radka Pavlovčinová, Simona Stašová, Alice Bendová, Gabriela Partyšová, Anna K., Michal David, Emanuel Ridi, Ivan Hlas, Klára Vytisková, Vladimíra Erbová, Eva Josefíková, Kateřina Průšová, Aneta Langerová, Petr Havlíček, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Igor Timko, Jan Lengyel, Hana Zagorová, Michal Hrůza, Kamil Střihavka, Jan Bendig, Josef Vojtek, Tomáš Polák, Jan Nedvěd, Helena Zeťová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Patrik Hezucký, Michal Viewegh, Zuzana Plačková, Miro Šmajda, Petr Machala, Igor Chmela, Roman Šebrle, Karel Holas, Anna Kadavá, Pavlína Němcová, Věra Martinová, Josef Váňa, Lenka Filipová, Marcela Holanová, František Nedvěd, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Michal Mareda, Josef Vágner, David Gránský, Eva Urbanová, Mirjam Landa, Andrej Kampf, Jozef Pátrovič, Petr Poláček, Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Jiřina Jirásková, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Ondřej Gregor Brzobohatý, Hana Gregorová, Tomáš Magnusek, Jiří Strach, Zita Kabátová, Whitney Houston, Branislav Polák, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Lenny Trčková, Vlasta Horváth, Ondřej Pavelec, Jakub Voráček, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Kristián Kodet, Katarína Knechtová, David Výborný, Vladko Dobrovodský, Vladimír Růžička, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Ondřej Ruml, Jan Homola, Lucie Bílá, Jaroslav Slávik, Karel Gott, Petr Janda, Petr Kolář, Bára Basiková, Marta Jandová, Martin Dejdar, Helena Vondráčková, Andrea Verešová, Olga Lounová, Agáta Prachařová, Michal Dvořák, Xindl X, Lejla Abbasová, Leona Machálková, Lumír Olšovský, Vendula Pizingerová, Daniel Hůlka, Taťána Kuchařová, Eliška Bučková, Václav Noid Bárta, Ben Cristovao, Ondřej Hejma, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Michal Malátný, Klára Issová, Jiří Krampol, Yveta Blanarovičová, Tatiana Vilhelmová, Eva Decastelo, Ewa Farna, Sámer Issa, Jan Kraus, Iva Kubelková, Sagvan Tofi, Matěj Ruppert, Šárka Vaňková, Ilona Csáková, Jiří Adamec, Eva Holubová, Heidi Janků, Richard Nedvěd, Ladislav Štaidl, Yemi Akinyemi, Iveta Bartošová, Petra Černocká, Michal Horáček, Michal Kavalčík, Kateřina Kristelová, Sabina Laurinová, Daniela Peštová, Jana Nováková-Adamcová, Jiří Macháček, Vojtěch Dyk, Alexander Hemala, Claudia Cardinale, Billy Zane, Cobie Smulders, Mark Ruffalo, Rose McGowan, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Clark Gregg, Robert Downey Jr., Gedeon Burkhard, Jonathan Banks, Zuzana Stivínová, Albert Černý, Pierre Richard, Karel Roden, Robert Rosenberg, Eleonóra Mojsejová, Markéta Mayerová, Pavlína Zochová, Ken Hensley, Mike Trafik, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Jitka Boho, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Theo Hutchcraft, Milan Špalek, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Daniel Hrbek, Petra Kvitová, Mário "Kuly" Kollár, Domenico Martucci, Jana Kirschner, Michaela Nosková, Marek Ztracený, Doro Pesch, Jakub Mohamed Ali, Dan Horyna, Bonnie Tyler, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Natálie Kocábová, Jiří Zbořil, Jan Pirk, Olga Šípková, Tereza Jemelíková, Bořek Slezáček, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Marian Vojtko, Dagmar Pecková, Radoslav Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Klára Kolomazníková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jaroslava Obermaierová, Jana Paulová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Alois Švehlík, Yvonne Přenosilová, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Jan Šťastný, Zlata Adamovská, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Pavel Soukup, Dana Syslová, Yvetta Simonová, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Květa Fialová, Alena Vránová, Hana Hegerová, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Daniel Bambas, Jiří Korn, Lukáš Pollert, Jana Šulcová, Tomáš Třeštík, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Jan Hrušínský, Zdeněk Hrubý, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Debbi, Karel Sivák, Jan Punčochář, Blanka Bohdanová, Vlastimil Harapes, Hana Kynychová, Linda Finková, Jan Tříska, Martina Pártlová, Jaroslava Procházková, Jan Tuna, Inna Puhajková, Věra Špinarová, Jan Žampa, Štěpán Benoni, Lenka Špillarová, Eva Perkausová, Petr Vágner, Zdenka Procházková, Halina Pawlowská, Jindřich Žampa, Marie Kružíková, Filip Renč, Kateřina Sokolová, Jiří Kajínek, Filip Švarc, Petr Konáš, Seymour Stein
  • blazenfilmov

Se svojí troškou přispěji a jak rád do mlýna. Jedním slovem vyloženě trapná záležitost pro divačky průměrného věku 75,5 roku, které musejí mít přehled naprosto o každé s prominutím kokotině, která se v českém (opravdu obrovském) showbyznisu šustne a děje. Vše se beztak jen motá okolo věčně ožralé Ivetky Bartošové a pološílené rodinky Krampolů a podobných individuí. Opravdu skvělé zakončení "Hodiny plné informací.(19.7.2012)

• bankula

Chápu, že pro většinu českého národa je podstatnější, co si která celebrita oblékla na sebe a s kým se vyspala, než kolik budeme platit na daních nebo do jakého válečného konfliktu nás naše vláda uvrtá. Národ se rád podívá, jak žijí naše národní pseudoelity. Jaké mají vily a bouráky. Aspoň bude mít u piva na co nadávat a o čem diskutovat. Rozumím tomu. Po osmí hodinách na šichtě je asi těžké vynakládat nějaké větší úsilí a pokusit se samostatně myslet. Ale proč vytvářet nějaký speciální pořad bulvárních zpráv. Ono nestačí, že jste tím totálně zasvinili klasické televizní noviny? Jinak je krásné, jak se tady všichni pohoršují nad bulvárem, ale co si myslet o národně, v němž nejčtenějším periodikem je Blesk.(2.5.2014)

• lukaskon1

Nechápu co se lidem může líbit na bulváru. Ty lidé co se tam předvádí jsou v principu stejní jako my ostatní. Na to aby se člověk zařadil mezi ně nemusí nic umět, stačí se jen zviditelnit a využít toho. Moderátorkám tohoto pořadu by stačilo nasypat zrní, ostatně stejně jako mnohým dalším "celebritám". Znám pár lidí co se na to často dívají ale nikdy jsem z nich nedostal proč to dělají. Zvláštní, jak dokáže jeden debilní pořad o ničem, vymývat divákům mozky.(12.2.2012)

• AllShallFall

VIP zprávy mají za úkol informovat nás národ, o tom, jak si celebrity? Nebo spíš pijavice, užívají za peníze, které si ani nezaslouží. Když jsou takový zásadoví všichni a ukazují jak vedou správný život, tak ať udělají něco pro lidi, kteří trpí protože tenhle vládnoucí diktátorský režim nahrává lidem co nehnou ani prstem. Například naše " slavné celebrity".......lůza.(1.1.2012)

• Segrestor

Je naprosto nemyslitelné očekávat od tohoto pořadu nebo jemu podobnému nějakou zábavu. Anebo vás snad baví dozvídat se zaručené informace o životě některých lidí, kteří se ničím, ale opravdu ničím v ničem nikdy nezasloužili? Kteří ani pořádně nic neumí, nejsou hezcí, neumí zpívat, nejsou to dobří herci, nejsou ani nějak vyjímečně chytří ani nic nikdy nenapsali pořádného, kromě snad sms do TV Prima s tímto obsahem: "Prijedte me natocit, budu sedet v parku na prdeli a zrat hamburgra. Reknu vam neco o sve roli v novem muzikalu, mam za ukol ho propagovat." Co myslíte, jak nějaké zaplivané hvězdičce, jinak úspěšné celebritě, odpoví TV Prima? Sms: To je skvele. Opravdu budete zrat hamburgra? Prijedeme, natocime a dame jako hlavni VIP zpravu.(14.6.2011)