Reklama

Reklama

TOP STAR

(pořad)
  • Česko VIP zprávy
všechny plakáty
Ukázka z filmu 2
Publicistický
Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Obsahy(1)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Videa (2)

Ukázka z filmu 2

Recenze (205)

sigf07 

všechny recenze uživatele

Beru to jako náhradu za "zvířátko na konec" a vyjímečně se tento pořad snést dá. Sympatické je, že se tvůrci nezaměřují jen na zprávy typu "kdy kdo kde s kým a jak", ale řeší se i premiéry českých filmů a občas některý režisér plácne nějakou zajímavost z natáčení. Jen ta moderátorka by potřebovala vyměnit. I když chápu, že žít s nálepkou "ta Gottova ženská" nemusí být zrovna lehké. Otázkou je, zda je nálepka "ta káča z VIP zpráv" posunem k lepšímu. ()

BMAJTZ odpad!

všechny recenze uživatele

Nevím proč se Prima chce prezentovat zrovna pořady jako je tato, přijde mi do očí bijící jak se snaží dohánět Novu a používají na to pro mě opravdu divné zbraně. Tenhle pořad je z větší části zaměřen na dámské publikum (to snad nemůže popřít vůbec nikdo) o kterém si myslí, že je skutečně hloupé, protože jinak si to nedokážu vysvětlit. Chápu občasný zájem o život některých lidí, budiž, ale že bych na to musel koukat každý den a hlavně na celý pořad, když to co člověka zajímá se dozví z dvouminutového klipu a zbytek je prostě odpad. Jde skutečně o bulvární septik který pomalu přetéká, kdyby se stejná pozornost věnovala něčemu záslužnějšímu jako třeba medicíně nebo vědě, nežli snobským večírkům vyhaslých hvězd, bylo by na světě hned krásněji. ()

Reklama

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele

Předem se omlouvám za lechce přisprostlý komentář. Po nikom však nevyžaduji a ani nikoho nenutím, aby si ho četl. Prostě nepatřím k těm lidem, kteří chtějí vědět, který debil s kterým magorem zrovna spí, který kripl si nechal něco zmenšit, který imbecil si nechal něco zase zmenšit, který čurák má nový dům, který zmrd má nové auto, který trotl už nemá vůbec nic, která kurva zase něco ukázala a další podobné zbytečnosti. Nedovolím si otitulovat lidi, kteří se na tento nesmysl dívají, protože se to týká i lidí mi blízkých. Každopádně takových lidí ze srdce lituji. Master odpad. ()

Drom odpad!

všechny recenze uživatele

Zavolejte ještě dnes a získejte slevu 99 %! Bulvár nyní v kapané podobě! Také vás obtěžuje chodit si kupovat výživné čteni do stánku? Nebaví vás číst a sníte o pohyblivém obsahu s komentářem? No to je sen snad každého. A ta papírovost! Ano, to si dovedeme představit. Je čas na změnu! Stačí pustit televizi a už se to valí! To je neuvěřitelné Horste! VIP!!! Volejte IHNED!!! Ke každé objednávce lobotomie zdarma?!? ()

draggo 

všechny recenze uživatele

Žádná sláva, ale koukat se na to dá. Pro fanatické odpůrce bulváru odpad, pro ty ostatní celkem koukatelný pořad. Svůj účel to plní, své diváky to má, moderátorky se zlepšují (viděl jsem jenom pár dílů s velkejma odstupama, nevím jak mohu posoudit), ale zas nic světobornýho to nejni, co si budem povídat. /viděno v TV: 40% a 2*/ ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama