TOP STAR (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010, 15 min

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý, Orion, Radka Pavlovčinová, Simona Stašová, Alice Bendová, Gabriela Partyšová, Anna K., Michal David, Emanuele Ridi, Ivan Hlas, Klára Vytisková, Vladimíra Erbová, Eva Josefíková, Kateřina Průšová, Aneta Langerová, Petr Havlíček, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Igor Timko, Jan Lengyel, Hana Zagorová, Michal Hrůza, Kamil Střihavka, Jan Bendig, Josef Vojtek, Tomáš Polák, Jan Nedvěd, Helena Zeťová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Patrik Hezucký, Michal Viewegh, Zuzana Plačková, Miro Šmajda, Petr Machala, Igor Chmela, Roman Šebrle, Karel Holas, Anna Kadavá, Pavlína Němcová, Věra Martinová, Josef Váňa, Lenka Filipová, Marcela Holanová, František Nedvěd, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Michal Mareda, Josef Vágner, David Gránský, Eva Urbanová, Mirjam Landa, Andrej Kampf, Jozef Pátrovič, Petr Poláček, Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Jiřina Jirásková, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Ondřej Gregor Brzobohatý, Hana Gregorová, Tomáš Magnusek, Jiří Strach, Zita Kabátová, Whitney Houston, Branislav Polák, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Lenny Trčková, Vlasta Horváth, Ondřej Pavelec, Jakub Voráček, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Kristián Kodet, Katarína Knechtová, David Výborný, Vladko Dobrovodský, Vladimír Růžička, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Ondřej Ruml, Jan Homola, Lucie Bílá, Jaroslav Slávik, Karel Gott, Petr Janda, Petr Kolář, Bára Basiková, Marta Jandová, Martin Dejdar, Helena Vondráčková, Andrea Verešová, Olga Lounová, Agáta Prachařová, Michal Dvořák, Xindl X, Lejla Abbasová, Leona Machálková, Lumír Olšovský, Vendula Pizingerová, Daniel Hůlka, Taťána Gregor Brzobohatá, Eliška Bučková, Václav Noid Bárta, Ben Cristovao, Ondřej Hejma, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Michal Malátný, Klára Issová, Jiří Krampol, Yvetta Blanarovičová, Tatiana Dyková, Eva Decastelo, Ewa Farna, Sámer Issa, Jan Kraus, Iva Kubelková, Sagvan Tofi, Matěj Ruppert, Šárka Vaňková, Ilona Csáková, Jiří Adamec, Eva Holubová, Heidi Janků, Richard Nedvěd, Ladislav Štaidl, Yemi Akinyemi, Iveta Bartošová, Petra Černocká, Michal Horáček, Michal Kavalčík, Kateřina Kristelová, Sabina Laurinová, Daniela Peštová, Jana Nováková-Adamcová, Jiří Macháček, Vojtěch Dyk, Alexander Hemala, Claudia Cardinale, Billy Zane, Cobie Smulders, Mark Ruffalo, Rose McGowan, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Clark Gregg, Robert Downey Jr., Gedeon Burkhard, Jonathan Banks, Zuzana Stivínová, Albert Černý, Pierre Richard, Karel Roden, Robert Rosenberg, Eleonóra Mojsejová, Markéta Mayerová, Pavlína Zochová, Ken Hensley, Mike Trafik, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Jitka Boho, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Theo Hutchcraft, Milan Špalek, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Daniel Hrbek, Petra Kvitová, Mário "Kuly" Kollár, Domenico Martucci, Jana Kirschner, Michaela Nosková, Marek Ztracený, Doro Pesch, Jakub Mohamed Ali, Dan Horyna, Bonnie Tyler, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Natálie Kocábová, Jiří Zbořil, Jan Pirk, Olga Šípková, Tereza Jemelíková, Bořek Slezáček, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Marian Vojtko, Dagmar Pecková, Radek Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Klára Kolomazníková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jaroslava Obermaierová, Jana Paulová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Alois Švehlík, Yvonne Přenosilová, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Jan Šťastný, Zlata Adamovská, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Pavel Soukup, Dana Syslová, Yvetta Simonová, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Květa Fialová, Alena Vránová, Hana Hegerová, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Daniel Bambas, Jiří Korn, Lukáš Pollert, Jana Šulcová, Tomáš Třeštík, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Jan Hrušínský, Zdeněk Hrubý, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Debbi, Karel Sivák, Jan Punčochář, Blanka Bohdanová, Vlastimil Harapes, Hana Kynychová, Linda Finková, Jan Tříska, Martina Pártlová, Jaroslava Procházková, Jan Tuna, Inna Puhajková, Věra Špinarová, Jan Žampa, Štěpán Benoni, Lenka Špillarová, Eva Perkausová, Petr Vágner, Zdenka Procházková, Halina Pawlowská, Jindřich Žampa, Marie Kružíková, Filip Renč, Kateřina Sokolová, Jiří Kajínek, Filip Švarc, Petr Konáš, Seymour Stein, Tomáš Řepka, Jožo Ráž, Kerry King, Dominik Duka, Richard Jonckheere, Roman Šolc
  • blazenfilmov

Se svojí troškou přispěji a jak rád do mlýna. Jedním slovem vyloženě trapná záležitost pro divačky průměrného věku 75,5 roku, které musejí mít přehled naprosto o každé s prominutím kokotině, která se v českém (opravdu obrovském) showbyznisu šustne a děje. Vše se beztak jen motá okolo věčně ožralé Ivetky Bartošové a pološílené rodinky Krampolů a podobných individuí. Opravdu skvělé zakončení "Hodiny plné informací.(19.7.2012)

• Olík

Tento pořad dost vypovídá o situaci v naší republice i nás samotných. V době, kdy jsem sužování přírodními katastrofami, a nevíme, jestli vůbec dostaneme důchod, či hůře jestli se ho dožijeme, nás strašně zajímá, jestli si našich horních desetitisíc, kterých se naše existenční problémy netýkají, dali k snídani jahodovou nebo malinovou marmeládu. Jednu hvězdičku za časté obrázky polonahých těl našich krásek.(17.8.2010)

• Hyger

Viděl jsem jednu část. Musím Primě gratulovat, vysílat bulvár a drby o českých "celebritách" na závěr večerního zpravodajství, to se může stát jenom v Čechách. HNUS. Jestli se na to ještě někdo dívá, tak se kupodivu ani nedivím. Ideální zábava pro lidi, kteří se bavili u Vyholených a Big Brothel(a).(18.8.2011)

• opox

Já vím, že prostě spousta lidí v naší zemi bulvár žere, ale mě jsou prostě životy našich rádobycelebrit ukradený. Já vím, nemusím na to koukat, a taky se na to nedívám, raději přepnu na jiný program. Stejně ale nechápu, proč na TV Prima musí být denně bulvární zpravodajství. Je to smutný, že třeba sportovního zpravodajství se nedočkáme (a toto má za následek i další kiksy TV Prima - viz Libor Bouček jako moderátor fotbalového studia při Lize mistrů), zato každodenní průjem ze života "slavných" nesmí chybět!(11.9.2013)

• ajfelka

Nepochopila jsem, proč Prima do svých zpráv řadí i tuto debilitu? Hvězdičky, které sice mají kila silikonu na těch správných místech, ale v hlavě se jim prohání vítr, mě opravdu nezajímají. Navíc na tyto zkrachovalce má televize samostatný pořad, na který se dívají snad jen šílenci. Opravdových VIP celebrit je v Česku jako šafránu. Takže honosně znějící název VIP zprávy jsou jen a jen o tupých v(p)itkách. O jakože "moderátorkách" se rozepisovat ani nebudu, protože bych musela psát velice, velice ošklivá slůvka. Kdyby po Zprávách nechala Prima Přátelé, udělala by mnohem líp, myslím, že by to uvítala většina lidí sedících u televize, kteří nemají potřebu slyšet třikrát po sobě stále stejné Zprávy, Události a Televizní noviny.(28.6.2011)