Reklama

Reklama

TOP STAR

(pořad)
  • Česko VIP zprávy
všechny plakáty
Ukázka z filmu 2
Publicistický
Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Obsahy(1)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Videa (2)

Ukázka z filmu 2

Recenze (203)

SOLOM. odpad!

všechny recenze uživatele

Velice nezajímavý publicistický pořad, který měl lidem v ČR ukázat, že Ivanka není jen obyčejná zlatokopka a Gavriely přestože jí to jde líp v pornu, než před kamerou dokáže zaujmout pouze svým výstřihem. Většina reportáží o životě slavným mě moc neberou, ale občas se tam přece jenom našlo i něco zajímavého. Ani to však nepomůže tenhle pořad vytáhnout ze žumpy ve které je až po uši. ()

Hyger odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jednu část. Musím Primě gratulovat, vysílat bulvár a drby o českých "celebritách" na závěr večerního zpravodajství, to se může stát jenom v Čechách. HNUS. Jestli se na to ještě někdo dívá, tak se kupodivu ani nedivím. Ideální zábava pro lidi, kteří se bavili u Vyholených a Big Brothel(a). ()

Reklama

Rychleji odpad!

všechny recenze uživatele

Totální bulvár. Ačkoliv o sobě tvrdí, že jako jediný tvrdí pravdu, není to tak přátelé ... Jenom další program, který byl založen pro pochlebování Prima lidí (Krampol, Hanychová, Bartošová atd.) a shození lidí ostatních televizí (Mareš-škoda, že si na to ještě sám nahrává :D). Nelze brát vážně. Mimochodem krásná ukázka manipulace lidmi ... Televize zase ukazuje jen to, co "máme vědět". Pořad, kde rezignuji na naivní myšlenku o divákově inteligenci. ()

Radyo odpad!

všechny recenze uživatele

Ufff, o úrovni tohoto "skvostu" si každý udělá obrázek sám, ono víceméně postačí si přečíst tady kousek nahoře kolonku nazvanou Hrají (což je ve VIP zprávách docela výstižné označení pro výkony aktérů), přesněji řečeno její obsah. Gavriely, Krampol, Vondráčková, Bendová, Partyšová, David, Mojsejová - no, pokud máte zrovna smůlu a všechna tahle jména se vám sejdou ve VIP během jediného vysílání, tak je to skoro na spáchání harakiri... ()

Dragoni odpad!

všechny recenze uživatele

Opět svěží nálož propečených novinek ze světa showbyznysu, . . . kde mladí, krásní a zfetovaní dřou každým dnem jak kdyby měl být tím posledním v jejich strastiplném životě plného koksu, rozbitých sporťáků a emocionálně rozvrácených vztahů i záletů. A opět si nechám zajít chuť po to být v obraze, jaké měl tentokrát Míša Davídku trencle na své párty, když každý ví, že byly jsou a budou rudé. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama