TOP STAR

Publicistický
Česko, 2010, 157x15 min

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Ukázka z filmu 1

AllShallFall odpad!

VIP zprávy mají za úkol informovat nás národ, o tom, jak si celebrity? Nebo spíš pijavice, užívají za peníze, které si ani nezaslouží. Když jsou takový zásadoví všichni a ukazují jak vedou správný život, tak ať udělají něco pro lidi, kteří trpí protože tenhle vládnoucí diktátorský režim nahrává lidem co nehnou ani prstem. Například naše " slavné celebrity".......lůza. ()

Nonna odpad!

Viděla jsem jeden díl a ujistila se, jak strašně jsem mimo. Nebo je mimo Alice Bendová a spol? Jakási poměrně ošklivá topmodelka, jméno si nevybavím - vživotě jsem ho neslyšela, se chlubila, kolik promotérů ji má v zámořských klubech (pochopila jsem, že nemyslí sportovní kluby) zapsanou v mobilu pod A (jako největší prsa,výška a kdovíco ještě) a jak je šťastná, že není B nebo C.....Ufufuf....to si radši pustím Matrix, tam je ten virtuální svět aspoň vypodoben kvalitně. ()

Handle

A já nebudu zlej.. Určitě to není to nejhorší co můžeme v TV vidět.. Akorát slibovali, že to nebude ''bulvární pořad'' a prostě bulvár to přesto hold je. A bohužel to není nic novýho ani originálního. Gottovou jsem si upřímně nemohl představit jako moderátorku, ale je vidět, že se snaží. VIP Zprávy je prostě ''krátkometrážní Top Star Magazín''. ()

ondrula odpad!

Zaznamenal jsem zprávu, že to bude aktuálně moderovat můj "oblíbenec" Pomeje, a tak jsem se na jeho debut podíval. Jirka mě chválabohu nezklamal. Takovou esenci nervózní trapnosti a rádobyvtipné ubohosti, to se skutečně nevidí každý den. Samotný ty reportáže o snobech nemá ani smysl zmiňovat. Za zmínku ovšem stojí Pomejeho antré, neboť jeho vůbec první věta byla: "Tak právě teď mám fakt sevřenou prdel". Já jí měl taky, Jirko, jseš fakt tragéd. ()

heyda odpad!

Velmi oblíbené u mé mamky a babičky, mně se však jakýkoliv bulvár hnusí. Nedávno jsem jen listoval Pestrým světem a Rytmusem života (Jan Kraus ho kdysi nazval výstižně: Rytmus hnoje) a řeknu vám, že je to ke zblití. Ti autoři článků jsou opravdu zakomplexovaní chudáčci. Nejvíc mě však vyděsilo, když se rozepisovali o tom, že Csáková je polorómka, protože má nějaké rómské předky. To už posuzujeme lidi podle rasového původu? Proč mi to připomíná Norimberské zákony z roku 1933 !?! ()