TOP STAR

Publicistický
Česko, 2010, 15 min

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

kulyk odpad!

Já nevím, co se vám všem nelíbí! Vždyť každá doba potřebuje své vzory, geroje a proroky. Holt dozrál čas, aby do těchto pozic nastoupil joker Hanychová, lobotomik Issa nebo bezkonkurenční skot Partyšová. Je přece úžasné se dozvědět, že Asterka má prdíky, zatímco vám hypotéka šplhá přes hlavu a auto definitivně chcípá, popř. pohřbíváte libovolné jiné naděje, v horším případě blízké. Jak to jen člověku prosvětlí den, když zjistí, že i ony tymolínové xychty z obrazovky mají trouble všeliké. Takže pojďme s nimi hrát jejich hru, ve které nám občas pustí nějakou smyšlenou pikantnost ze svého cool soukromí, abychom na ně nepozapoměli a opět podpořili správná konta nákupem jejich dalšího kulturního počinu. Tyhle sebestředný držky mě už vícekrát nesmí přes ovladač.......Zajímavější by už snad byla jen reportáž z první infekční kliniky nemocnice na Bulovce, pojednávající o problémech s močením u zasloužilých syfilitiků. ()

MM_Ramone odpad!

Ivana Gottová Macháčková (*20.1.1976) sa stala prvou oficiálnou manželkou socialistického Elvisa, antichartistu, národného umelca, speváckeho idola východonemeckých dôchodcov, božského Káju Gotta. Starý seladon sa rozhodol na sklonku svojho života oženiť a tak si nabrnkol túto, o 37 rokov mladšiu, mašinu. Smiešny párik. Zoschnutý, senilný páprda a mladá, po bohatstve a sláve bažiaca, zlatokopka. No a práve novopečená pani Gottová sa stala sprievodkyňou bulvárnej podvečernej relácie "VIP Zprávy", ktorú vysiela TV Prima. Jej obsah a aj sama moderátorka sú ukážkou snobskej hlúposti, povrchnosti, patetickosti, petvárky a falše. Je to odporný odpad! ()

Dragoni odpad!

Opět svěží nálož propečených novinek ze světa showbyznysu, . . . kde mladí, krásní a zfetovaní dřou každým dnem jak kdyby měl být tím posledním v jejich strastiplném životě plného koksu, rozbitých sporťáků a emocionálně rozvrácených vztahů i záletů. A opět si nechám zajít chuť po to být v obraze, jaké měl tentokrát Míša Davídku trencle na své párty, když každý ví, že byly jsou a budou rudé. ()

Radyo odpad!

Ufff, o úrovni tohoto "skvostu" si každý udělá obrázek sám, ono víceméně postačí si přečíst tady kousek nahoře kolonku nazvanou Hrají (což je ve VIP zprávách docela výstižné označení pro výkony aktérů), přesněji řečeno její obsah. Gavriely, Krampol, Vondráčková, Bendová, Partyšová, David, Mojsejová - no, pokud máte zrovna smůlu a všechna tahle jména se vám sejdou ve VIP během jediného vysílání, tak je to skoro na spáchání harakiri... ()

Segrestor odpad!

Je naprosto nemyslitelné očekávat od tohoto pořadu nebo jemu podobnému nějakou zábavu. Anebo vás snad baví dozvídat se zaručené informace o životě některých lidí, kteří se ničím, ale opravdu ničím v ničem nikdy nezasloužili? Kteří ani pořádně nic neumí, nejsou hezcí, neumí zpívat, nejsou to dobří herci, nejsou ani nějak vyjímečně chytří ani nic nikdy nenapsali pořádného, kromě snad sms do TV Prima s tímto obsahem: "Prijedte me natocit, budu sedet v parku na prdeli a zrat hamburgra. Reknu vam neco o sve roli v novem muzikalu, mam za ukol ho propagovat." Co myslíte, jak nějaké zaplivané hvězdičce, jinak úspěšné celebritě, odpoví TV Prima? Sms: To je skvele. Opravdu budete zrat hamburgra? Prijedeme, natocime a dame jako hlavni VIP zpravu. ()