poster

Ve znamení raka (TV seriál)

 • USA

  The Big C

Komedie / Drama

USA, 2010, 36x30 + 4x60 min

Hrají:

Laura Linney, Oliver Platt, Gabriel Basso, Gabourey Sidibe, Phyllis Somerville, Cynthia Nixon, Reid Scott, Hugh Dancy, Susan Sarandon, Boyd Holbrook, Lee Tergesen, Alan Alda, Idris Elba, Parker Posey, Mamie Gummer, Tammy Blanchard, Phill Lewis, Marcia DeBonis, Brittany Underwood, Hamish Linklater, Eric Sheffer Stevens, Michael Chernus, Teena Byrd, Emily Kinney, Luis Da Silva Jr., David Schallipp, Allison Janney, J. Smith-Cameron, Olivia Oguma, Booch O'Connell, John Benjamin Hickey, Catherine Manett, Annaleigh Ashford, Liz Holtan, Ramsey Faragallah, Finnerty Steeves, James Colby, Samantha Futerman, Michael Ray Escamilla, Jenilyn Rodriguez, Betsy Aidem, Brian D’Arcy James, Ben Levin, Tom Morrissey, Lauren Mizenko, Jimmy Navarro, Madison Arnold, Emily Tremaine, Connie Ray, Ned Eisenberg, Peggy J. Scott, Nadia Dajani, Mike Houston, Bill Heck, Tyler Maynard, Lee Aaron Rosen, Deborah Hedwall, Jaiden Kaine, Susan Blommaert, Myra Lucretia Taylor, David Wilson Barnes, Alexandra Socha, Joe Urla, Wally Dunn, Brandyn T. Williams, Brandon J. Dirden, Nathan Eswine, Keala Settle, Kailie Torres, Mary Joy, Preston Sadleir, Angela Lin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ****

  "Takhle spokojená už jste velmi dlouho nebyla, Cathy !!" - "Mám taky důvod !! Kapačka s morfinem je boží.." - "Takže teď věříte v Boha ??" Zejména naprosto skvostná Laura Linney dokládá nejsilnější stránku tohohle možná dost kontroverzního projektu, který vypráví o bolesti a umírání s humorem balancujícím mezi laskavým a opravdu dost černým, totiž obsazení..(20.7.2016)

 • Lord.Jim
  ****

  První série 90%, druhá 60%, třetí 50%. S narůstajícím počtem rádoby vtipných postav (prototypem trapnosti je pro mě kámoška z vejšky) se seroš stává být až-skoro-debilním, hm, škoda... Po shlédnutí 3. série jdu na 3* páč není úniku. Naštěstí k mé velké radosti zmizela Miranda. __Po 4. serii zvedám na 4 *, protože mě to opět dojímalo k slzám a ten konec je fakt něco. Hlavní hrdinka si uchovala svůj smysl pro humor až do poslední chvíle. Pěkné a smutné.(15.4.2013)

 • U_S_O
  ****

  Po prvej časti to nevyzerá zle, nenudil som sa :) Ale nie je to ani nejaký super seriál, ktorý vás strhne hneď od začiatku. Uvidíme neskôr, čo z toho bude ale zatiaľ je to taký obyčajný priemerný seriál. Najlepšia časť bola asi odveta matky synovi za kanadské žartíky :) (65%) [--] Po piatich videných dieloch zvyšujem hodnotenie o jednu hviezdičku. Celkom slušne sa to rozbieha a niektoré situácie sú skutočne funny - spomeniem napríklad depiláciu "tam dole" v piatom diele :) Vlastne celý tento diel skvelý, zatiaľ asi najlepší. (75%)(24.8.2010)

 • maseer2
  ****

  seriál, který diváka rozpláče, aby ho pár sekund nato hned zase donutil se smát.. na první pohled křehká Cathy se statečně pere se smrtelnou nemocí a ačkoli by se mohlo zdát, že tedy půjde o víceméně depresivní seriál, opak je pravdou - vážná stránka věci se tu totiž nenásilně mísí s jakousi lehkostí, černým humorem a v neposlední řadě s nadějí.. je to seriál o životě, o smrti, o strachu z ní a o snaze se s tím strachem vyrovnat.. a moc pěkně se na něj dívá..(13.10.2011)

 • G..
  *****

  Strašně veselý seriál s velmi neveselým tématem. Laura Linney by měla za roli Cathy dostat všechna ocenění, protože je naprosto úžasná. Ale září nejen ona, The Big C je seriál plný výborně napsaných postav, které jsou excelentně zahrané. 4 řady jsem čekala jak to vlastně dopadne, držela Cathy palce a nakonec....no..... ale poprali se s tím krásně.(4.1.2012)

 • - Seriál se měl nejprve jmenovat "The C word". Poté byl přejmenován, aby se nepletl se seriálem The L word (Láska je láska). (Pethushka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace