Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

liquido26

Neměl jsem v plánu se na žádný ze snímků z této série nikdy dívat, ale náhodou jsem byl v obýváku, když to běželo, podíval jsem se na začátek a byla to taková hovadina, že jsem to musel dokoukat. Po celou dobu jsem nevěřil svým očím. A v jednom kuse jsem se musel smát a uklidňovat se tím, že to tvůrci určitě myslí jen jako recesi. Konec jsem potom suveréně prospal. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem se u toho docela dobře bavil :-) ()

UncleG

Otázka dnešního dne zní: Z jakého důvodu by se kdokoli koukal na film s názvem Žraloknádo Dvě: Druhé ? A odpověď bude pravděpodobně následující: Protože to bude ubohá příšerná spatlanina, která se při troše štěstí nebere vážně a tím, jak je to celý děsně pitomý, je to vlastně zábava. A protože těmhle formám zvrácenýho humoru celkem holduju, tak jsem se na Žraloknádo opravdu podíval. Že by se ale tenhle kousek dal považovat za skvost Béčkových braků, to se bohužel říct nedá. To, že je to utradebilně utratrapný, je zcela na místě. Ale nedokážu tomu odpustit tu příšernou nudu, kterou jsem protrpěl i za občasného Fast Forward Rewindu... ()

Trevor

Sám som bol zvedavý či pred okrúhlym 6.000 hodnotením v poradí udelím 18 odpad, ale po prvom Sharknade si človek na túto sériu urobil svoj názor a nakoniec sa mi podarilo pozrieť ju celú, aj keď jednotlivé diely som nevidel v poradí, čo však vôbec nevadilo. Dôvodom na 1* je pravdepodobne aj neuveriteľný záber na Finna, ktorý pred príhovorom k obyvateľom New Yorku jednou rukou rozpíli ešte aj plutvu žraloka. Tým druhým dôvodom je dav bojovníkov uprostred Mannhatanu s vidlami a rôznym záhradkárskym náradím v ruke. ()

Rocky88

Ohlasy nelhaly, tvůrci skutečně šlápli s demencí na plyn a výsledkem je ještě debilnější (rozuměj i zábavnější) výplod než první film. Prvních a posledních 20 minut je nepopsatelných a zároveň nezapomenutelných. Tuny dementních hlášek a situací střídají další tuny dementních hlášek a situací. Prostředek filmu trochu tápe, hlavně tempo upadá a debility jsou opravdu debilní, nikoliv zábavné. Každopádně to není škoda času :) Pokud bude zachována vzestupná tendence, budu s napětím očekávat nové a nové filmy ze série. ()

Larushka

Tenhle díl je ještě dokonalejší a Tara ještě horší (čti: /hnusná). Jj, začínám tuhle uměle vytvořenou paniku a děsné herce zbožňovat. Nejrychlejší závěrečné titule ever. ()

Ryuuhei

Škoda, že je to vlastně jen recyklací prvního dílu, leda tak zasazeného tentokrát do New Yorku. Hlášky už nebyly tak dobré, po akční stránce se to sice snažilo, ale pořád se jednalo o opakování nápadů z jedničky. Jediné, co tomu mohu opravdu uznat, je technická doladěnost, která předešlému dílu zásadně chyběla. Ale jinak? Nic nového. Snad si trojka povede lépe. ()

Lachtaan

Zápletka: Tak nesnesitelně šílená, až omámila celý svět a umožnila produkci "sérii" dojit až k šesté části. Monstra: Žraloků už bylo ve filmech tolik, že bylo potřeba jim dát "křídla". Herci: Když si lidé na internetu staví slávu na tom, že se přežírají k prasknutí, tak se Ian Ziering může proslavit soubojem s létajícími parybami. ()

Zombi

Jedna hvězdička za občasnou extra blbost až zábavnost, zbytek neskutečná hovadina, jak dějově tak filmově. ()

G900

Jsem zastáncem názoru, že každý uživatel portálu CSFD.cz a vůbec každý konzument filmů, by si měl jednou za čas, ne však více jak dvakrát do roka, aby nedošlo k újmě na zdraví, podobný počin pustit a dokoukat do konce. Jedině tak si můžete doopravdy užít a ocenit "běžné" filmy. ()

Bozvav

Není to tak "dobré" jak jednička. Ty kecy o "Johny Američanovi z New Yorku" si mohli nechat od cesty. Je to totální odpad, ale za scénu, jak v televizi moderátorka probodla sharkího podpatkem musím dát jednu hvězdu, málem jsem se u toho smíchy počůrala. Každopádně jsem zásadně proti masakru těch roztomilých žraločků. Amíků je mnoho, žraloků málo. ()

feryk

Jednoznačnej odpad, je to něco otřesnýho, ale na druhou stranu je to hrozná prdel, protože tak blbej film nevidíte často, takže za tu srandu jsem musel dát jednu hvězdu. Po příchodu z hospody je to příjemný relax. :D :D ()

E lan

Nevstoupíš 2x do stejné řeky. Jednička tohoto braku na mne ještě působila, že se filmaři spletli a chtěli to udělat vážné. V tom tkvěla vtipnost stupidity snímku. Steve všechny fantasticky řešil a z pobudy se stal hrdina. Druhý díl už doslova smrdí prvoplánovitou parodií a je to škoda. Přesto pár scén se skutečně vydařilo (upadlá hlava sochy svobody honící po ulicích ubohé oběti ad.) a tak * je spravedlivá pro zklamání, ze kterého ani pár deci vína nepomohlo. ()

Godhaj

,,Vy zkuste bomby, já zajdu do hračkářství.“ Druhé pršení žraloků z nebe se nese ve stejném duchu, jako to předchozí, jen je o trochu odvážnější a šílenější. To ale nemusí být k prospěchu. Steve je pořád stejně naštvaný, bere svou roli smrtelně vážně, a to mě nebaví. Tara Reidová vypadá nemocně a její přítomnost na plátně mi vadila. Scénář mi vzhledem k nízkým očekáváním přišel poměrně rozumný a logický. Otravně a plytce však působily nudné repliky o patriotismu New Yorku a nějaká ta rodinná traumata. Akce se žraloky mě nechávala chladným, asi jsem se toho už přejedl a létající žraloci už asi nemají čím překvapit. Většinu času postavy pouze zmateně pobíhají a křičí, což není žádná zábava. Celkově vzato – nuda. ()

wOOzIe

No jako pořád je to nabité hláškami a některé scény mi trhají bránici, ale "vodsaď pocaď" a tohle tu už jednou bylo. Tahle dvojka je úsměvně hrozná, ale ne tak "originálně" jako jednička. Až si člověk říká jestli je fakt pravda, že tohle někdo natočil a s klidným svědomím to vydává za film. Spíš taková Groteska. ()

JohnZ87

Další typický americký katastrofický nízkorozpočťák s obludnými triky a neuvěřitelně debilním scénářem. Tento film se dá dobře odhadnout už jen podle názvu, který je stejně absurdní a tupý, jako film samotný. Asi vůbec nejtupější je vyumělkovaná zápletka s ukousnutou rukou jedné z hrdinek, která přímo vybízí k protéze ve stylu "Evil Dead" (a tvůrci tuto možnost samozřejmě využili), aby se ruka nakonec našla i s pistolí a snubním prstenem v tlamě jednoho z mrtvých žraloků, kterých kolem padají tisíce. Prsten i pistole samozřejmě najdou další uplatnění... Létání vzduchem, řezání žraloků motorovkou, prořezávání se skrz žraloka a další neskutečné zhovadilosti. Stejně hloupé a zbytečné jako první díl. A to se točí trojka, nechápu. 15% ()

rottenpolo

Ok, mám dosť. Myslím, že mi stačilo na celý život z podobných filmov. Ubralo mi to zopár čísiel z IQ :D Top: hlásenie počasia - padajúce žraloky priemerne 5 cm za hodinu :D song Sharknado je super :D ()