Rodinné prípady (TV seriál)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 50 min

Jana Wágnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Štefan Martinovič, Michal Ďuriš st., Mária Landlová, Maroš Balážik, Branislav Bajus, Ingrid Hanzelová Slobodová, Milan Vojtela, Zuzana Dančiaková, Vladimír Kittler, Ondrej Hraška, Boris Zachar, Vanda Tureková - Cinkotová, Erik Ollé, Daniela Pribullová, Julia Kovačíková, Jana Labajová, Aurélia Fritzová, Katarína Ivanková, Dominika Richterová, Monika Potokárová, Simon Fico, Andrea Gabrišová, Michal Kalafut, Petra Millerová, Zuzana Bezáková, Ľubomíra Krkošková, Tatiana Šúrová, Matúš Krátky, Petra Langová, Michaela Kapráliková, Lucia Lapišáková, Igor Latta, Andrej Kováč, Katarína Aulitisová, Andrea Szabová, Veronika Hatala, Iveta Pagáčová, Mikuláš Macala, Marián Prevendarčík, Alexander Maďar, Tatiana Poláková, Leo Kužela, Adriana Ballová, Miroslav Bodoki, Miroslava Pavlíková, Zuzana Kyzeková, Rudo Kratochvíl, Róbert Laurinec, Juraj Haviar, Boris Kováč, Roman Slanina, Tomáš Ščipák, Katarína Andrejcová, Beata Znaková-Drotárová, Vladimír Rohoň, Claudia Pittnerová, Lýdia Petrusová, Miroslav Málek, Matej Oravec, Martin Križan, Lucia Jagerčíková, Miloslava Duka, Sandra Koštálová, Andrea Martvoňová, Jakub Ružička, Marián Andrísek, Ingrid Ištóková, Lena Košická, Kristína Sihelská, Tomáš Mosný, Anna Nováková, Lukáš Frlajs, Gregor Hološka, Daniel Junas, Adam Kubala, Dana Karolová, Igor Šimeg, Mary Bartalos, Kristína Mečko, Robert Kobezda, Ján Jakab, Branislav Bačo, Peter Ondreička ml., Monika Babicová, Ondrej Gubač, Renáta Ryníková, Milan Chalmovský, Michaela Merklová, Martin Urban, Pavol Šajmovič, Martin Madej, Petra Molnárová, Marek Fašiang, Martin Meľo, Diana Velčická, Pavel Vrabec, Dušan Kubáň, Lívia Bielovič, Kristína Tóthová, Alan Weissabel, Anna Jakab Rakovská, Barbora Palčíková, Laura Kovalová, Matej Struhár, Jozef Bujdák, Eva Dočolomanská, Eva Gašparová, Miroslava Čajová, Igor Kasala, Jana Gavačová, Radomír Milič, Andrej Anderko, Jozef Domonkoš, Michal Pustai, Sára Polyaková, Michal Legíň, Michaela Drotárová, Richard Sanitra, Soňa Hatalová, Martina Sľúková, Edita Mária Hrehušová, Miriam Merklová, Veronika Zeleníková, Martin Maťas, Pavol Peschl ml., Tomáš Horváth, Juraj Igonda, Juliána Oľhová, Barbora Andrešičová, Rastislav Zelina, Jozef Tkáč, Vladimíra Brehová, Katarína Šafaříková, Igor Krempaský, Andrea Kiráľová Somorovská, Pavol Karell, Martin Ochranek, Martin Fratrič, Danica Matušová, Gabriela Dolná, Ladislav Ladomirjak, Eva Večerová, Kristina Prekopová, Martin Mikulášek, Karin Olasová, Noël Czuczor, Dagmar Sanitrová, Marcel Ochránek, Richard Labuda, Barbora Zamišková, František Výrostko, Judita Hansman, Szilvia Kiss, Viliam Hriadel, Štefan Kožka, Zuzana Skopálová, Jana Zvaríková, Erika Havasiová, Ivo Gogál, Přemysl Boublík, Michal Režný, Petra Blesáková, Peter Trník, Maja Velšicová, Lucia Lužinská, Martin Zatovič, Andrea Kvašňovská, Andrea Kulasová, Roman Martinský, Barbora Žilecká, Natália Vaňová, Kamil Kollárik, Filip Kreutz, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Michal Nemtuda, Ľubomír Bukový, Jakub Gogál, Ľubica Očková, Natália Puklušová, Ivo Novák, Barbora Čatlošová Drozdová, Jakub Kuka, Roman Fratrič, Viktória Predanociová, Erik Peťovský, Lenka Fecková, Anna Čonková, Eva Landlová, Elena Petrovická, Ľuboš Radošovský, Oliver Oswald, Emil Leeger, Simonetta Hladká, Noemi Vyhlídalová, Mikuláš Dzurík, Tomáš Magát, Martin Durkáč, Adela Mojžišová, Renáta Rundová, Peter Kadlečík, Norman Šáro, Miroslav Beňuš, Natália Kajzerová, Jozef Štupák, Katarína Baranová Kubová, Ivana Krajňáková, Ladislav Konrád, Martina Majerníková Koval, Michaela Szöcsová, Katarína Binderová, Veronika Husovská, Martin Kusenda, Lucia Fričová, Danica Jurčová, Jozef Jurčišin-Kukľa, Anton Šulík ml., Peter Kiss, Andrej Remeník, Ingrid Filanová-Žirková, Pavol Topoľský, Peter Makranský, Martina Tomanová, Ivo Hlaváček, Jozef Pantlikáš, Stanislav Staško, Martin Kaprálik, Alexandra Palatinusová, Andrea Karnasová, Nikolas Kadlubjak, Daniela Kuffelová, Daniela Šencová, Stanislav Pitoňák, Dáša Laurová, Matúš Kvietik, Radovan Hudec, Elena Kolek Spaskov, Peter Krajčovič, Roman Matisko, Jozef Adamčík, Andrea Zimányiová, Erika Milovčiková, Jana Franková, Andrea Sabová, Lukáš Pavlásek, Dušan Hraňo, Natália Ondrejmišková, Peter Čižmár, Juraj Predmerský, Peter Cibula, Emanuel Hason, Igor Adamec, Marián Baláž, Roman Féder, Erik Žibek, Helena Geregová, Juraj Hrčka, Simona Kollárová, Ján Dobrík, Milada Rajzíková, Darina Porubjaková, Zuzana Kapráliková, Juliána Hamranová, Viktor Korgo, Heňa Kecerová, Juraj Zetyák, Lucia Hurajová, Vlado Zboroň, Anna Sakmárová, Marián Viskup, Sabrina Grláková, Peter Bús, Milan Malinovský, Alex Koníček, Marcel Chlpík, Ladislav Kerata, Petra Bernasovská, Lenka Libjaková, Janis Jurenka, Júlia Horváthová, Alena Michalidesová, Peter Havasi, Táňa Kulíšková, Jakub Rybárik, Andrej Palko, Bibiana Ondrejková, Michal Rovňák, Juraj Ďuriš, Filip Štrba, Tomáš Vravník, Mária Breinerová-Mačáková, Henrieta Jančišinová, Lukáš Herc, Natália Hatalová, Michal Spielmann, René Schleifer, Júlia Sabolová, Jozef Šimonovič ml., Dušan Kaprálik, Ivica Ozábalová, Karolína Kubánková, Tibor Vokoun, Milan Šimek, Štefan Richtárech, Michal Novák, Ronnie Šandorová Traubnerová, Rastislav Sokol, Emil Zvarík, Ondřej Daniš, Broňa Kováčiková, Michal Tomasy, Milena Minichová, Maroš Mačuha, Ela Lehotská, Oľga Belešová, Lenka Košická, Linda Zemánková, Jana Holková, Ottó Culka, Martin Kollar, Zuzana Marušinová, Samuel Šimko, Adriana Romanová-Tarábková, Oľga Solárová, Jana Pilzová, Lukáš Jurko, Stanislava Kašperová, Alena Lelková, Vanda Ružičková, Michaela Mäsiarova, Daniel Vajda, Michaela Trokanová, Zuzana Martinková, Vojtech Koleják, Peter Ondrejička
  • Maslord

Videl som kúsok jedného dielu a musím povedať že to presne stačilo. Možno sa to dá sledovať ako nejaká absurdná komédia, ale neviem kto by tým strácal čas. (27.2.2014) Omylom sa mi po čase opäť podarilo vidieť tento odpad. Po sekunde som si pomyslel, či je to nejaký krutý vtip. Potom som si spomenul, že je to program robený pre divákov Markízy. (4.2.2015)(27.2.2014)

• TONYNKO

Toto bolo na mna moc ! Čistá urážka ( mnou velmi milovaného ) filmového umenia. Odpad je málo. Otrasné herecké výkony, strašná kamera, strih, hudba, stupidné dialogy ( nie vtipno stupídne ako v niektorých Bčkových filmoch ale vyslovene divakovu inteligenciu urážajúce stupídne dialogy ). Toto sa nikdy nemalo dostať dalej než na papier. 0/10(25.7.2014)

• JohnMiller

Priznám sa, videl som desiatku, možno viac epizód vo svojej domovskej krčme, dokonca sa mi raz stalo, že som neodišiel domov, lebo som chcel vedieť ako to skončí, ale ruku na srdce. Tá primitívnosť hereckých výkonov, obsahu ktorá presne sedí na Slovenskú nižšiu vrstvu, dej, komentáre medzi scénkami, predpokladám, že ľudia ktorí to smrteľne vážne sledujú asi nemajú prístup na internet ale nedá mi to sa vás nespýtať... Ste normálni? Nevidíte, že to je najhoršia TV relácia aká u más bola vysielaná?(8.6.2016)

• maxxxim

Ty kokos, tragédia, ktorú píše sám život a chorá myseľ producentov a to som zhliadol sekvenciu o trvaní približne päť minút pár krát pobehujúc v zmätku po izbe pri hľadaní ovládača, ktorý by poslal tento: "Nový formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie. Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady." do sračiek. A ešte otázka na záver, pre pána všemohúceho prečo je jedným z ťažiskových konceptov takmer každej epizódy čakanie, nakukovanie, vychádzanie, "náhodné" stretávanie sa, načúvanie, pozorovanie či iné činnosti úzkostlivo spojené s rohom budovy prípadne dvoch budov? Kto sa takto správa v reálnom svete, že by robil spomenuté? Azda chorý človek? Ak áno, tak som to v úvode trafil. Trošku slabunké ba až urážajúce divákovho ducha. Nie že by som na tejto sračke fičal, ale tých necelých päť minút, ktoré je denne potrebné preklenúť, čakajúc na desať minút popoludňajších správ, niekedy strávy tento časožrút, ak si človek nedá pozor :).(21.1.2016)

• Necrotongue

Další příšernost z produkce Markízy,ve které jde jen o to,aby se ženy v domácnosti rozčilovaly a dojímaly nad rádoby skutečnými příběhy ze života.Pokud jsou herci,kteří v tomto seriálu hrají,profesionálové,měli by asi dělat něco jiného,protože jsem už viděl ochotnické divadlo,ve kterém hráli amatéři,od kterých by se tito profesionálové mohli hodně naučit.(2.12.2016)