Rodinné prípady (TV seriál)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 50 min

Jana Wágnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Števo Martinovič, Michal Ďuriš st., Mária Landlová, Maroš Balážik, Branislav Bajus, Ingrid Hanzelová Slobodová, Milan Vojtela, Zuzana Dančiaková, Vladimír Kittler, Ondrej Hraška, Boris Zachar, Vanda Tureková - Cinkotová, Erik Ollé, Dana Pribullová, Julia Kovačíková, Jana Labajová, Aurélia Fritzová, Katarína Ivanková, Dominika Richterová, Monika Potokárová, Simon Fico, Andrea Gabrišová, Michal Kalafut, Petra Millerová, Zuzana Bezáková, Ľubomíra Krkošková, Tatiana Šúrová, Matúš Krátky, Petra Langová, Michaela Kapráliková, Lucia Lapišáková, Igor Latta, Andrej Kováč, Katarína Aulitisová, Andrea Szabová, Veronika Hatala, Iveta Pagáčová, Mikuláš Macala, Marián Prevendarčík, Alexander Maďar, Tatiana Poláková, Leo Kužela, Adriana Ballová, Miroslav Bodoki, Miroslava Pavlíková, Zuzana Kyzeková, Rudo Kratochvíl, Róbert Laurinec, Juraj Haviar, Boris Kováč, Roman Slanina, Tomáš Ščipák, Katarína Andrejcová, Beata Znaková-Drotárová, Vladimír Rohoň, Claudia Pittnerová, Lýdia Petrusová, Miroslav Málek, Matej Oravec, Martin Križan, Lucia Jagerčíková, Miloslava Duka, Sandra Koštálová, Andrea Martvoňová, Jakub Ružička, Marián Andrísek, Ingrid Ištóková, Lena Košická, Kristína Sihelská, Tomáš Mosný, Anna Nováková, Lukáš Frlajs, Gregor Hološka, Daniel Junas, Adam Kubala, Dana Karolová, Igor Šimeg, Mária Havranová, Kristína Mečko, Robert Kobezda, Ján Jakab, Branislav Bačo, Peter Ondreička ml., Monika Babicová, Ondrej Gubač, Renáta Ryníková, Milan Chalmovský, Michaela Merklová, Martin Urban, Pavol Šajmovič, Martin Madej, Petra Molnárová, Marek Fašiang, Martin Meľo, Diana Velčická, Pavel Vrabec, Dušan Kubáň, Lívia Bielovič, Kristína Tóthová, Alan Weissabel, Anna Rakovská, Barbora Palčíková, Laura Kovalová, Matej Struhár, Jozef Bujdák, Eva Dočolomanská, Eva Gašparová, Miroslava Čajová, Igor Kasala, Jana Gavačová, Radomír Milič, Andrej Anderko, Jozef Domonkoš, Michal Pustai, Sára Polyaková, Zuzana Martínková, Michal Legíň, Michaela Drotárová, Richard Sanitra, Soňa Hatalová, Martina Sľúková, Edita Mária Hrehušová, Miriam Merklová, Veronika Zeleníková, Martin Maťas, Pavol Peschl ml., Tomáš Horváth, Juraj Igonda, Juliana Oľhová, Barbora Andrešicová, Rastislav Zelina, Jozef Tkáč, Vladimíra Brehová, Katarína Šafaříková, Igor Krempaský, Andrea Kiráľová, Pavol Karell, Martin Ochranek, Martin Fratrič, Danica Matušová, Gabriela Dolná, Ladislav Ladomirjak, Eva Večerová, Kristina Prekopová, Martin Mikulášek, Karin Olasová, Noël Czuczor, Dagmar Sanitrová, Marcel Ochránek, Richard Labuda, Barbora Zamišková, František Výrostko, Judita Hansman, Szilvia Kiss, Viliam Hriadel, Štefan Kožka, Zuzana Skopálová, Jana Zvaríková, Erika Havasiová, Ivo Gogál, Přemysl Boublík, Michal Režný, Petra Blesáková, Peter Trník, Maja Velšicová, Lucia Lužinská, Martin Zatovič, Andrea Kvašňovská, Andrea Kulasová, Roman Martinský, Barbora Žilecká, Natália Vaňová, Kamil Kollárik, Filip Kreutz, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Michal Nemtuda, Ľubomír Bukový, Jakub Gogál, Ľubica Očková, Natália Puklušová, Ivo Novák, Barbora Drozdová, Jakub Kuka, Roman Fratrič, Viktória Predanociová, Erik Peťovský, Lenka Fecková, Anna Čonková, Eva Landlová, Elena Faguľová-Petrovická, Ľuboš Radošovský, Oliver Oswald
  • DEMON

Minimum viable product, ktory si Markiza moze dovolit pustit do sveta, lebo sa stale najdu ludia ochotni to pozerat. Debilne scenare a sceny, na tie sme uz zvyknuti aj z inych serialov z dielne nasich stanic, ale tu mame ceresnicku na torte v podani nehercov v hlavnych ulohach, ktori kvalitu zrazaju este o stupienok nizsie.(8.4.2014)

• MM_Ramone

Toto vysiela bohatá komerčná súkromná televízia? Toto sa pravideľne objavuje na obrazovkách najsledovanješej slovenskej stanice? Takýto hnoj zaradila do svojej programovej štruktúry slávna TV Markíza? No ty môj kokot. Veď sa na to nedá pozerať. Človek sa musí hanbiť za tých neschopných ochotníckych somárov, čo tam predvádzajú nechutne afektované a maximálne amatérské herecké výkony. Je to fakt niečo otrasné. "Rodinné prípady" - úbohý, primitívny odpad!(30.1.2018)

• TONYNKO

Toto bolo na mna moc ! Čistá urážka ( mnou velmi milovaného ) filmového umenia. Odpad je málo. Otrasné herecké výkony, strašná kamera, strih, hudba, stupidné dialogy ( nie vtipno stupídne ako v niektorých Bčkových filmoch ale vyslovene divakovu inteligenciu urážajúce stupídne dialogy ). Toto sa nikdy nemalo dostať dalej než na papier. 0/10(25.7.2014)

• Maslord

Videl som kúsok jedného dielu a musím povedať že to presne stačilo. Možno sa to dá sledovať ako nejaká absurdná komédia, ale neviem kto by tým strácal čas. (27.2.2014) Omylom sa mi po čase opäť podarilo vidieť tento odpad. Po sekunde som si pomyslel, či je to nejaký krutý vtip. Potom som si spomenul, že je to program robený pre divákov Markízy. (4.2.2015)(27.2.2014)

• TomX2

Zaujímavé, šokujúce a smutné prípady, ktoré sa naozaj stali. Niektoré síce nie, lebo mohli byť vymyslené a len tak zaslané, no to je aj tak jedno. Bolo by to dosť dobré nie len keby niečo také vytvorilo USA a iné štáty v zahraničí, ale.. keby tí slovenskí herci vedeli aspoň trochu dobre hrať, je hrôza sa na to pozerať. Okrem scénara (ktorý tu je mimochodom často dobrý) robia na slovenských seriáloch najväčšiu chybu herci a toto môžem brať ako dôkaz, pretože tie príbehy sú tu naozaj dobré, ale herci nevedia hrať a preto to je v čiernej farbe. Takže davám jednu, jedinú hviezdičku len za výborné príbehy, no asi musím čakať dlho, dokedy Slovensko ukáže nejakého poriadneho herca. Ach, zlaté štyridsiate až osemdesiate roky, kde slovenské filmy a herci, vážne stáli za to. 5%(11.1.2017)