Rodinné prípady

(seriál)
Slovensko, 2012, 70x50 min

Jana Wagnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Frličková Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Štefan Martinovič, Michal Ďuriš st. (více)

Formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie.  Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady. (TV Markíza)

maxxxim odpad!

Ty kokos, tragédia, ktorú píše sám život a chorá myseľ producentov a to som zhliadol sekvenciu o trvaní približne päť minút pár krát pobehujúc v zmätku po izbe pri hľadaní ovládača, ktorý by poslal tento: "Nový formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie. Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady." do sračiek. A ešte otázka na záver, pre pána všemohúceho prečo je jedným z ťažiskových konceptov takmer každej epizódy čakanie, nakukovanie, vychádzanie, "náhodné" stretávanie sa, načúvanie, pozorovanie či iné činnosti úzkostlivo spojené s rohom budovy prípadne dvoch budov? Kto sa takto správa v reálnom svete, že by robil spomenuté? Azda chorý človek? Ak áno, tak som to v úvode trafil. Trošku slabunké ba až urážajúce divákovho ducha. Nie že by som na tejto sračke fičal, ale tých necelých päť minút, ktoré je denne potrebné preklenúť, čakajúc na desať minút popoludňajších správ, niekedy strávy tento časožrút, ak si človek nedá pozor :). ()

TONYNKO odpad!

Toto bolo na mna moc ! Čistá urážka ( mnou velmi milovaného ) filmového umenia. Odpad je málo. Otrasné herecké výkony, strašná kamera, strih, hudba, stupidné dialogy ( nie vtipno stupídne ako v niektorých Bčkových filmoch ale vyslovene divakovu inteligenciu urážajúce stupídne dialogy ). Toto sa nikdy nemalo dostať dalej než na papier. 0/10 ()

Maslord odpad!

Videl som kúsok jedného dielu a musím povedať že to presne stačilo. Možno sa to dá sledovať ako nejaká absurdná komédia, ale neviem kto by tým strácal čas. (27.2.2014) Omylom sa mi po čase opäť podarilo vidieť tento odpad. Po sekunde som si pomyslel, či je to nejaký krutý vtip. Potom som si spomenul, že je to program robený pre divákov Markízy. (4.2.2015) ()

DEMON odpad!

Minimum viable product, ktory si Markiza moze dovolit pustit do sveta, lebo sa stale najdu ludia ochotni to pozerat. Debilne scenare a sceny, na tie sme uz zvyknuti aj z inych serialov z dielne nasich stanic, ale tu mame ceresnicku na torte v podani nehercov v hlavnych ulohach, ktori kvalitu zrazaju este o stupienok nizsie. ()

JesterKruger

Tohle je kvalitní seriál! Styďte se Češi! Vy byste nikdy neuměli udělat takový seriál jako na Slovensku! Tam jsou poctiví, jak s výkonama herců, apod. Do háje s lidma, kteří tento seriál ohodnotili odpadem! Vy co to tady píšete jste jenom primitivní burani, protože nechápete co je pojem kvalitní a nekvalitní seriál! Je to zajímavé, a není tam vůbec divadelní ruch jako v českých seriálech. (Nechci úplně nadávat na ty, kterým jste to dějově prostě nelíbí, ale jsou tady i hova*a kteří to takhle hodnotí schválně) ()

• V epizodě, která se zaměřuje na dceru, jenž konvertuje k islámu a vezme si za manžela muslima, se oba na zahradě modlí společně vedle sebe. V islámu se ale muži a ženy modlí odděleně (například v mešitě mají ženy místo za paravanem). (Nick321)