poster

Power (TV seriál)

Krimi / Drama

USA, 2014 - 2019, 58 h 37 min (Minutáž: 58–71 min)

Tvůrci:

Courtney A. Kemp

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Omari Hardwick, Joseph Sikora, Lela Loren, Naturi Naughton, J.R. Ramirez, Luis Antonio Ramos, Andy Bean, Adam Huss, Lucy Walters, Vinicius Machado, Leslie Lopez, Kathrine Narducci, Vincent Rivera, Dominic Colón, Diane Neal, Audrey Esparza, Elizabeth Rodriguez, Franky G, Victor Garber, Debbi Morgan, Greg Serano, Sonya Walger, Madison McKinley, Danny Arroyo, Marija Skangale, Manny Montana, Jenny Powers, Emma Ishta, Susan Pourfar, Yainis Ynoa, Nick Gehlfuss, Enrique Murciano, La La Anthony, Aly Mang, Darrell Britt-Gibson, Chance Kelly, Curtis "50 Cent" Jackson, Shane Johnson, McKinley Belcher III, Harry Sutton Jr., Marcus Callender, Maria Rivera, Neal Huff, Amy Hargreaves, Donald Paul, Sonnie Brown, Gregg Prosser, Gus Halper, Matt Cedeño, Craig DiFrancia, Jerry Ferrara, David Fumero, Ty Jones, Sung Kang, Jim Norton, Michael Rainey Jr., Anika Noni Rose, Rotimi, Michael Gaston, Patricia Kalember, Charles Q. Murphy, Mercedes Ruehl, Lee Tergesen, Natalie Roy, Bill Sage, William Sadler, Mike Dopud, Joe Urla, Larenz Tate, Maurice Compte, Bevin Prince, Irungu Mutu, Ana de la Reguera, Sinqua Walls, Jason Cerbone, Liza Lapira, Jaime Tirelli, Jamie Hector, Marc John Jefferies, Justin Clarke, Tasha Smith, Aimee Mullins, Marceline Hugot, Luis Da Silva Jr., Chris LaPanta, Callan Mulvey, C.S. Lee, Sam Underwood, Curtiss Cook Jr., Ivana Milicevic, Natalie Paul, Sherita Rankins, Ed Moran, Arija Bareikis, Tim Guinee, Mark DiConzo, Gabriel Sloyer, Beverly Sade, Alex Hernandez, Natalie Carter, MC Lyte, Shannon Thornton, Ned Van Zandt, Marc Kudisch, Jermel Howard, Mugga, Monique Gabriela Curnen, Adrian Alvarado, Chuck Cooper, Adam LaVorgna, Joe Perrino, Shirley Rumierk, Garcelle Beauvais, Brandon Victor Dixon, Kurt McKinney, Kendrick Lamar, Domenick Lombardozzi, Amelia Fowler, Michael Aaron Milligan, Gary Dourdan, Lucas Salvagno, Marlene Ginader, Faith Logan, Mattea Conforti, Adam Lindo, Sulekha Ebelle
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • erased
  ***

  Na špičku gangsterských seriálů Power sice ani nevidí, ale Starz se v něm i tak povedl husarský kousek. Ač jsou všechny postavy seksy a kewl, krajně nesympatickým chováním ve svém středním věku všichni do jednoho připomínají nějaké nevylítané puberťáky hrající si na hlavouny. A právě touto všudypřítomnou lidskou blbostí nakonec ve výsledku Power působí nejpřesvědčivěji, protože si dokážu představit, že takhle nějak ti bývalí houmís a jejich bičis v reálu asi vypadají. Bohužel to ale nemění nic na tom, že skoro všechna ta dokola opakovaná ubulená dramata z osobních životů hrdinů seriálu jsou jenom nestravitelnou vatou mezi slušným pilotem a závěrem. Mimo ně totiž prakticky vůbec nefunguje, což je obzvlášť škoda v případě základní premisy dvojitého života gangstera a podnikatele. Chuť dokáže zpravit jen jediná sympatická postava, tedy jednodušší parťák hlavní postavy Tommy, a klubové a jiné hudební pasáže, ze kterých přímo srší pohoda, zábava a vzrušení nočního života na vysoké noze. Jen kdyby ten hudební patlal a herecké poleno 50 Cent zůstal pouze u produkce, kdykoli se totiž objeví před kamerou nebo zazní jakákoli jeho hudba (vlezlou titulní znělku nevyjímaje), stahuje s sebou do své žumpy průměrnosti i zbytek seriálu. To samé pak platí i o druhé sérii, v níž se děj konečně posouvá kupředu, i když i k tomu dochází více méně jen ve dvou nebo třech lámacích epizodách. Zbytek je znovu nekončící gansterskou telenovelou bez náznaku gradace a s zdraví nebezpečně častým výskytem půldolaru. Právě jeho pasáže (obzvlášť s blížícím se finále sezóny) působí víc jako nezamýšlená komedie. A obzvlášť vzhledem k vůbec poslední scéně mě už pokračování jeho výplachu přestává zajímat.(10.4.2015)

 • Idris
  ****

  První série měla příliš málo dílů. Děj zatím jen tak nastínil o čem seriál bude. A i když je to letos velmi povedený seriál, vytvářet napodobeninu The Wire není krok správným směrem, protože je to zbytečné. Ale zatím seriál moc neukázal, snad jen dobře obsazené herce. Proto zatím za čtyři a doufám, že druhá série ukáže víc.(14.8.2014)

 • mArtinko5MB
  ***

  Po prečítaní komentárov som čakal explóziu napätia a perfektný dej. Čakalo ma však sklamanie a nuda, pilot neponúkol nič iba klišoidné prvky iných seriálov s tvrdými chlapcami, ktorým zase niekto niečo šmajzol. Neviem síce prečo, ale pripomínalo mi to stavnou Casino z 1995 roku, hoci to nebola až taká katastrofa - 100 ľudí : 100 chutí. Toto proste nie je seriál pre mňa, Pilot: 55%(13.8.2014)

 • Lapedro
  ****

  Soap opery som vždy neznášal a keď som sa dostal k tomuto počinu, veľa komentov, ktoré som si predtým prečítal ma varovalo, že toto proste soap opera je, aj keď americká, tzn. plná drog, sexu, prachov a moci. Napriek tomu som to skúsil. Musím povedať, že je tu hrozne veľa prvkov z telenoviel, dej sa občas zbytočne naťahuje a aj hlavná nosná myšlienka seriálu je telenovelovská. No nie je to mexické (vďaka bohu) a ide o seriál z drogového prostredia vs. klubového sveta. Drsný vizuál, vraždy a nahota prítomné snáď v každej epizóde a hlavne herecké výkony ale podčiarkujú tento počin, a teda ak niekedy soap opera pre mňa, tak toto. Top postavy: James, Tommy, Shawn, Tasha, Holly a Angela. 1.séria: 90%, 2.séria: 85%, 3.séria: 80%, 4.séria: 90%.(5.9.2018)

 • bartias
  ****

  První série zábavná a napínavá. Ve druhé to na začátku "praskne" a napětí vyšumí. Snaha prvních dvou dílů, ve kterých "se to už ví", utáhnout děj na otazníku "kdy si to řeknou a kdo pak zemře?"nevychází. Melodrama a intriky začínají připomínat soap opery. Po prvních dvou dílech druhé série jsem to vzdal (8/10 - 6/10)(16.10.2015)

 • - Producentem seriálu je známý rapper Curtis "50 Cent" Jackson, který zároveň hraje postavu Kanana a který se postaral také o titulní píseň "Big Rich Town". (Ollie235)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace