Reklama

Reklama

Power

(seriál)
Trailer
USA, (2014–2020), 63 h 49 min (Minutáž: 54–82 min)

Tvůrci:

Courtney A. Kemp

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Omari Hardwick, Joseph Sikora, Lela Loren, Naturi Naughton, J.R. Ramirez, Luis Antonio Ramos, Andy Bean, Adam Huss, Lucy Walters, Vinicius Machado (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(63)

Obsahy(1)

Vizionárska kriminálna dráma sa odohráva súčasne v dvoch úplne odlišných prostrediach. Na jednej strane stojí ligotavá atmosféra newyorských klubov, na strane druhej nemilosrdný svet obchodu s drogami.
James St. Patrick, prezývaný Duch (Omari Hardwick), je bohatý majiteľ newyorského klubu, ktorý sa stará o elitných obyvateľov mesta. Snaží sa vybudovať impérium a rozbehnúť skutočne veľký biznis. Má iba jeden problém: v skutočnosti žije dvojakým životom. Keď nepracuje v klube, stojí na čele jednej z najlukratívnejších drogových sietí v New Yorku, určenej takisto pre vysokopostavenú klientelu. Jeho manželstvo, rodina i podnikanie sa ocitnú v ohrození potom, čo sa rozhodne opustiť svoj kriminálny život a stať sa obchodníkom na plný úväzok; človekom, ktorým túžil byť odjakživa. (Incantator)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (29)

Ammit 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rádoby gangsterská telenovela s černochy v hlavní roli - což je kámen úrazu. Tedy ne barva jako taková, ale spíš nucený barevný cast s akutním nedostatkem hereckého nadání (jak je možné, že nikdo neumí říct jedinou větu se špetkou přesvědčivosti? Ani se přesvědčivě tvářit? Ani normálně mluvit?) a realističnosti (jó, černí high-class gangsteři, jó, night kluby a kalby, jó, pěkný káry, jó, fet! - FLEX culture až na střechu). Kromě toho je zvláštní, jak i křoví, tak dlouho, jak je bílé, vypadá jakž takž slušně a štíhle? Pod tmavšíma herečkama div neprasknou ty jejich jehlové podpatky... ()

alldo.raine 

všechny recenze uživatele

Jsem moc rád, že jsem hodnocení nechal až na třetí sérii. Jinak by to bylo minimálně o * vyšší. První série vás totiž nadchne. Druhá vám bude stále připadat zajímavá, a budete si říkat, co příjde. Ve třetí to ale vzdáte, stejně tak jako já. Je to pořád to samé dokola a dál už mě nebaví čekat, zda příjde nějaky twister. Postavy se chovají postále stejně, dělají ty samé chyby. Navíc se to neuvěřitelně táhne. A jsou epizody, kdy se vlastně vůbec nic nestane. A krásná, věčně polonahá Lela Loren to utáhnout nestačí. ()

Reklama

Idris 

všechny recenze uživatele

První série měla příliš málo dílů. Děj zatím jen tak nastínil o čem seriál bude. A i když je to letos velmi povedený seriál, vytvářet napodobeninu The Wire není krok správným směrem, protože je to zbytečné. Ale zatím seriál moc neukázal, snad jen dobře obsazené herce. Proto zatím za čtyři a doufám, že druhá série ukáže víc. ()

mArtinko5MB 

všechny recenze uživatele

Po prečítaní komentárov som čakal explóziu napätia a perfektný dej. Čakalo ma však sklamanie a nuda, pilot neponúkol nič iba klišoidné prvky iných seriálov s tvrdými chlapcami, ktorým zase niekto niečo šmajzol. Neviem síce prečo, ale pripomínalo mi to stavnou Casino z 1995 roku, hoci to nebola až taká katastrofa - 100 ľudí : 100 chutí. Toto proste nie je seriál pre mňa, Pilot: 55% ()

bartias 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První série zábavná a napínavá. Ve druhé to na začátku "praskne" a napětí vyšumí. Snaha prvních dvou dílů, ve kterých "se to už ví", utáhnout děj na otazníku "kdy si to řeknou a kdo pak zemře?"nevychází. Melodrama a intriky začínají připomínat soap opery. Po prvních dvou dílech druhé série jsem to vzdal (8/10 - 6/10) ()

Galerie (253)

Zajímavosti (2)

  • Producentem seriálu je známý rapper Curtis "50 Cent" Jackson, který zároveň hraje postavu Kanana a který se postaral také o titulní píseň "Big Rich Town". (Ollie235)

Reklama

Reklama