Reklama

Reklama

The Morning Show

(seriál)
  • USA The Morning Show
Trailer 2
USA, (2019–2023), 27 h 40 min (Minutáž: 46–66 min)

Hrají:

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup, Nestor Carbonell, Gugu Mbatha-Raw, Mark Duplass, Bel Powley, Karen Pittman, Victoria Tate (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(30)

Nahlédněte v nekompromisně upřímné dramatu nominovaném na tři Zlaté glóby do moderního pracovního prostředí pohledem lidí, se kterými vstává celá Amerika. (Apple TV+)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (103)

zapalik 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál klame tělem. V jednu chvíli už to vypadá, že to bude liišoidní dílo o MeToo, jenže tvůrci nejsou hloupí a fakt nám předkládají hodně zajímavé otázky, které nutí uvažovat nad zažitými stereotypy. Záporák není čiré zlo, má charisma i svou neochvějnou pravdu, dobračka taky není jen čistě pozitivní. Jen málokdy se najde seriál, který jde takhle do hloubky a nutí i nás, české MeToo cyniky, nad tématem v atraktivním obalu televizního vysílání pořádně se zamyslet. Má to jedinou vadu: Jennifer Aniston. Nebavila mě tehdy jako Rachel, špatná byla i teď. Já ty přestárlé ženské hrající si na diblíky prostě nesnesu. Pořád jako by fňukala. Zato zbytek hereckého obsazení, to je lahůdka... ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Pofidérní kauza Me Too a její (smyšlený) zásah do populární americké televizní show ve vynikajícím seriálu s exkluzivními hereckými výkony. Přiznávám, že jsem čekal trochu větší gradaci a vzhledem k tématu se film drží docela při zemi, ale herecké výkony ústředního tria jsou natolik strhující, že jsem si všech deset epizod neuvěřitelně užil, ačkoliv se v nich nedělo nic, co se neodehrává v jakékoliv korporaci. Jennifer Aniston zde předvádí svůj nejlepší herecký výkon a absolutně dává zapomenout na mladičkou Rachle z Přátel. ()

Reklama

rowdys 

všechny recenze uživatele

Studio 60 a Newsroom pre tuto dekadu s komplexne stvarnenou MeToo kauzou. Serialu by ale povestny Sorkin touch neuskodil, no i bez neho je Morning Show napinava a protivna presne tam, kde treba. Apple si tymto zabezpecil relevanciu a dufam, ze v dalsej originalnej tvorbe nepolavi. Nedajte sa odradit prvou epizodou, kde este nie je zrejme, ci sa z toho nevykluje Telerano: The Movie. S vynimkou dvoch casti je Morning Show paradne vygradovany serial s viacrozmernymi postavami, v ktorom sa tvorcom podarilo vyhnut SJW agitke a drzat sa v medziach zdraveho rozumu, co si zasluzi dvakrat podskrtnut. ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

Některé reálie (např. koho zajímá ranní show?) trochu mimo mě, ale jinak velice silně a kvalitně udělaná sonda do problematiky kolem MeeeToo - ať si o tom myslíme cokoliv, tak tohle je dobře napsané a natočené, nic to nevnucuje, na nic si to nehraje. Každý si to může přelouskat podle sebe. Skvělé herecké výkony jsou extra bonus. ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Nedokážu si absolutně představit, že bych snad nedej bože někdy dělal v show byznysu, jako aktéři tohohle velmi povedeného seriálu. Ten neustálý stres, intriky, strach o svoje místo, to je prostě něco, co bych nedokázal nikdy akceptovat. Když se však od tohohle oprostím a mrknu se na to zcela nezaujatě jsem nucen konstatovat, že se všech těch deset dílů mimořádně povedlo. Od hereckých výkonů, po scénář, nenacházím nic, co by mi nějak extra vadilo. Snad jen téma sexuálního harašení, ale beru to tak, že v USA je tohle hodně aktuální a já s tím nic nenadělám. Takže pokud chcete pohled do zákulisí TV show pěkně z obou stran, nezbývá mi nic jiného, než Ranní vysílání jednoznačně doporučit. Včetně dost povedeného závěru, který lavíruje na všechny strany, aby tomu nakonec dal velmi pěknou tečku. (oblíbené postavy Cory, Chip) ()

Galerie (257)

Zajímavosti (8)

  • Seriál byl inspirován knihou „Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV“, kterou napsal novinář Brian Stelter v roce 2013. (oli009)
  • Že tento seriál pochází z dílny Applu se opravdu nezapře, jeho produkty lze zahlédnout v průměru ve 32 záběrech v každé epizodě. V jedné čtyřsekundové scéně je dokonce možné zahlédnout děvět produktů z dílny Applu. (Skarface)
  • V úvodu na konci znělky seriálu je na namísto klasického názvu The Morning Show uveden název The Morning Wars. (ssscream)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Stranger Things a další zastavují produkci

Stranger Things a další zastavují produkci

14.03.2020

Jak se situace okolo koronaviru mění často i z hodiny na hodinu, tak se mění i postoje jednotlivých studií či producentů. V praxi to znamená akorát to, že s přibývajícím časem se nejen odkládají již… (více)

Prosinec na Apple TV+

Prosinec na Apple TV+

04.12.2019

Druhou streamovací službou po Netflixu, která si bude chtít o svátcích přetáhnout na svoji stranu nové diváky, je Apple TV+. Ten vyrukuje již 6. prosince s prvními třemi epizodami dramatického… (více)

Disney+ už drtí Apple TV

Disney+ už drtí Apple TV

13.11.2019

Streamovací války započaly a web Business Insider teď čerstvě vydal analýzu, která popisuje start obou nejnovějších velkých streamovacích služeb Disney+ a Apple TV Plus. Klíčová je zde poptávka … (více)

Reklama

Reklama