Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(5)

Po tragické smrti své matky je mladá Maya nucena opustit rodné město Tamaha v Oklahomě a přestěhovat se do New Yorku, kde se setkává s Wilsonem Fiskem alias Kingpinem, který z ní vychová nelítostnou vražedkyni. Poté, co se dozví, že Fisk nechal zabít jejího otce, se Maya Kingpinovi pomstí a uprchne z New Yorku. (Disney+)

Recenze uživatele kenkaku k tomuto seriálu (6)

Echo (2024) 

Tenhle seriál neměl jiný účel, než vytvořit v MCU postavu, pro další menšinu (slovy Karla Maye) - rudochy. První epizodu se seriál hrozně snaží napasovat pomocí Daredevila a Hawkeye, aby celý zbytek oslavoval velkého Manytů (pardon máme rok 2024, takže paní Manytů) a předváděl uniformě nasraný výraz ropuchy bez talentu. Pak tady je ta stupidita s Kingpinem. Víc debilně “vyřešit” konec Hawkeye opravdu nešlo. Více u jednotlivých epizod. ()

Chafa (2024) (E01) 

Přemýšlím jestli brát jako plus nebo mínus to celkem detailní navázání na Hawkeye a Daredevila. Pro toho kdo má domácí úkol splněn (viděl), to bude působit mile. Bez nich je první 1/2 hodina zmatená představovačka jako z rychlíku. Nemluvě o zcela zbytečné “hululů” vložce “loupajícich se postav”. Jako k čemu? Zbytek je spíš nuda a ropucha se tváří non-stop stejně nabubřele. Tohle asi nebude fungovat. Pozn.: odezírá nebo ne? Pokud ne, totální fail u všech scén s Kingpinem. Na překladatelku se ani jednou nepodívala. ()

Lowak (2024) (E02) 

Proč mám zase koukat jak mocná indiánka 1200 n.l. roznesla na kopytech (v lakrosu nebo co tobylo) kde jakého chlapa? Dějově nezájem, politicky dvojnásob. A v cca 20té minutě si to seriál podělal definitivně. Tak ona je nakonec kouzelná… teď už je čekám na potvrzení, že je lezba. ()

Tuklo (2024) (E03) 

Co to zase bylo za zbytečný úvod? Agitka jak další silná žena zachraňuje 4 neschopné muže… a zbytek epizody pokračuje ve stejném duchu. Prostě další členka M-SHE-U co na sebe může být právem hrdá. Mimochodem, z celé epizody má smysl jen poslední minuta… jinak prakticky končí tam co začala (celá scéna v aréně byla jen na efekt - přišli a odešli). Kdyby se ta minuta přilepila na předchozí epizodu, ničemu by to neublížilo. ()

Taloa (2024) (E04) 

Konečně normální začátek (jen flashback z roku 2008 …pak flashback z roku 2021). Vše potvrzující, že postava Echo není někdo s kterou bych sympatizoval (a potvrzuje to celou epizodu). Dále způsob, jakým se scénář vypořádal s kulkou do xichtu, je víc groteskní než jsem doufal. Dokonce ani s okem se nic nestalo… asi ho má neprůstřelné. Hululů vsuvka zbytečná (a otravná). Jediné co stojí za to je scéna skladívkem (kdo viděl DD, ví přesně o čem Kingpin mluvil). ()

Maya (2024) (E05) odpad!

25 minut jsem se nudil a pak přišla ta tragédie “hululů silné ženy kouzlí”. Tohle bylo víc hrozný, než strašný… Tenhle seriál neměl jiný účel, než vytvořit v MCU poštavu, pro další menšinu (slovy Karla Maye) - rudochy. Jako na co si hrál seriál první epizodu s Daredevilem to nepochopím. Celkový koncept zbytku byl úplně o něčem jiném. ()

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Stávka nebo ne, šéf studia Disney Bob Iger už delší dobu tvrdí, že společnost hodlá výrazně ubrat na míře obsahu, zejména toho seriálového, který proudí na streamovací službu Disney+. A platí to… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)

Reklama

Reklama