Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(5)

Po tragické smrti své matky je mladá Maya nucena opustit rodné město Tamaha v Oklahomě a přestěhovat se do New Yorku, kde se setkává s Wilsonem Fiskem alias Kingpinem, který z ní vychová nelítostnou vražedkyni. Poté, co se dozví, že Fisk nechal zabít jejího otce, se Maya Kingpinovi pomstí a uprchne z New Yorku. (Disney+)

Recenze uživatele William_ k tomuto seriálu (6)

Echo (2024) 

Marvelácké zadostiučinění indiánské komunitě Čoktů. Trend za velkou louží nezastavíte, a tak se i pohlaváři z Mrvelu museli omluvit za ty léta utiskování a nesnášenlivosti vůči této komunitě. Jen místo toho mohli udělat 3 nabité díly nebo rovnou 90 minutový film, a ne tento uměle vyhajpený seriál, který se pyšnil jak drsnej a krvavej je - kecy v kleci. Je to prachobyčejný průměr, který se ani nepřibližuje Netflixáckým peckám jako Punisher či Daredevil, který i tady dostal svůj naprosto zbytečný pársekundový "štěk". Ale Charlieho Coxe si odškrtli, fanboyové dostali nažráno a Mrvel se opět dostal do fáze, kdy hledá sám sebe. Loki byl jen zázrak z nebes, co se už (asi) nebude opakovat. Velké zklamání a nebál bych se to označit jako ztrátu Vašeho času. Pokud hledáte fajn snímek s touto tématikou, tak si raději pusťte Scorseseho Zabijáky rozkvetlého měsíce. Časově to vyjde na stejno a kvalitativně dostanete nesrovnatelný zážitek s tímto počinem. ()

Chafa (2024) (E01) 

První díl se (například v akčnějších pasážích) snaží navodit pocit Netflixovského Daredevila a seriálů okolo, avšak působí spíše jako levnější kopie z Wishe. Úvod nebyl v žádném případě špatný, ale trochu se obávám co nás čeká v dalších dílech. Jestli je Maya opravdu tak zajímavá postava, aby zvládla utáhnout celý seriál. Laciné cameo Daredevila mi přišlo spíše k smíchu než abych si řekl "oh ano, tohle jsem chtěl vidět". ()

Lowak (2024) (E02) 

Moje obavy zda to Maya dokáže ustát byly liché. Má skutečně co nabídnout a většinu epizody táhla ona za ten silnější konec. Ostatní postavy mě kromě Biscuitse absolutně nezajímají a ten lakrosový začátek byl takový meh... Bojím se u tohohle seriálu nějakého přeplácaného finále, jako tomu bylo třeba u WandaVision nebo u ostatních ze začátku dobře se vyvíjejících MCU seriálů. Snad se ničeho takového už nedočkáme. ()

Tuklo (2024) (E03) 

Když si čtu některé komentáře ostatních uživatelů, tak si říkám jak málo stačí některým Mrvel ovečkám k 5 hvězdičkovému hodnocení. Ale co už... Seriál si stále drží tu stejnou laťku jako na začátku, baví mě to sledovat, ale to je asi tak všechno. Do 3 dnů od mého binge-watchingu na ten seriál zapomenu, a ten poté (jako většina MCU tvorby v posledních letech kromě Lokiho) spadne do propadliště seriálových dějin. Akční pasáž v bruslařském centru byla působivá, ale že bych si z ní sedl na zadek to zas ne. Ten konec byl pro mě až směšný, jak tam na sebe čuměli jak Bulhaři do mlátičky. Takže jak hlásal nápis na zdi: MAKE AMERICA SKATE AGAIN! ()

Taloa (2024) (E04) 

Tak se nám z průměrného seriálu stává patlanina, u které ani autoři neví co s ní udělat a jak má vlastně vypadat. Flashbacky (známé z traileru) smíchané s indiánským tajemnem okořeněné emotivním pomrknutím na Daredevilův seriál a divákům známou scénu, kdy Fisk ubil svého otce právě kladívkem - doporučuji všem kdo neviděli, ten seriál stojí za každou minutu. Kéž bych to samé mohl říct o tomto počinu. ()

Maya (2024) (E05) 

Co to zase mělo bejt? Opět zklamání a opět se z klasického průměrného koukatelného MCU seriálu stala ke konci fraška. Tentokrát se ale tvůrci drželi a vyvarovali se gigantickému a "epickému" souboji na konci seriálu, jak jsme toho byli v minulosti zvykem, a místo toho jsme se dočkali poděkování indiánské komunitě Čoktů. No nic, jdu si spravit chuť k Zabijákům rozkvetlého měsíce, protože tam těch 3,5 hodiny člověku nepřipadá tak zbytečných, jako tady u toho počinu. ()

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Stávka nebo ne, šéf studia Disney Bob Iger už delší dobu tvrdí, že společnost hodlá výrazně ubrat na míře obsahu, zejména toho seriálového, který proudí na streamovací službu Disney+. A platí to… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)

Reklama

Reklama