TOP STAR

Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Pulper

Jsou to klepy, špína a zviditelňování rádoby osobností, to ano. Zároveň je to svům způsobem zábavné a až na Ivanku Gottovou, což je totální dřevo, moderátorky vtipné a pěkné (hlavně Barunka Niničová :-) ()

BrianStorker odpad!

Proboha snad si TV Prima nemyslí, že obyčejného občana zajímá, kde se konal jaký snobský večírek, která režisérka se přiznala k točení porna, kde se válela v parku jaká modelka, kolik zhubla jaká zpěvačka a kde tráví dovolenou gay zpěvák... To snad ne... ()

dewil21 odpad!

Blesk v televizní formě. Národ tupých hlav hltá a hltá drby o lidech slavných třeba jen tím, že se někde svlečou (Gavriely a spol.) nebou jsou úplně vymletý (Bartošová a spol.) popř. obojí (Hanychová). Jak povrchní... ()

BruceW odpad!

Totální vymívání mozků v přímém přenosu. Jedná se o pouhý kompost sond do života slavných osobností. Tento pořad si nezaslouží přídomek "zprávy". ()

kubilov

Publicistika nejvyššího kalibru, hloupá zlatokopka Ivana Gottová, vyžranej zadluženec Jirka Pomeje nebo snad Gábina Paroháčová? Výběr moderátorů tohoto vysoce nezajímavého pořadu je různorodý a všelijaký, jen ne kvalitní a příjemný. Jedna hvězda alespoň za to, že je vtipný jak se ztrapňujou. ()

brzozin odpad!

Chápu, že pro většinu českého národa je podstatnější, co si která celebrita oblékla na sebe a s kým se vyspala, než kolik budeme platit na daních nebo do jakého válečného konfliktu nás naše vláda uvrtá. Národ se rád podívá, jak žijí naše národní pseudoelity. Jaké mají vily a bouráky. Aspoň bude mít u piva na co nadávat a o čem diskutovat. Rozumím tomu. Po osmí hodinách na šichtě je asi těžké vynakládat nějaké větší úsilí a pokusit se samostatně myslet. Ale proč vytvářet nějaký speciální pořad bulvárních zpráv. Ono nestačí, že jste tím totálně zasvinili klasické televizní noviny? Jinak je krásné, jak se tady všichni pohoršují nad bulvárem, ale co si myslet o národně, v němž nejčtenějším periodikem je Blesk. ()

Blondie83 odpad!

Nechápu proč tento bulvární pořad na Primě vzniknul, to jim nestačí Top Star Magazín? Ivaně Gottové to sluší, nicméně na moderování musí ještě pořádně zapracovat, vůbec jí to nejde. ()

Reiner odpad!

Škoda finančních prostředků věnovaných takovým blábolům. Hlavně, že máme sbírky pro chudé. Zrušte tuhle hrůzu a bude pár milionů navíc :( ()

Nonna odpad!

Viděla jsem jeden díl a ujistila se, jak strašně jsem mimo. Nebo je mimo Alice Bendová a spol? Jakási poměrně ošklivá topmodelka, jméno si nevybavím - vživotě jsem ho neslyšela, se chlubila, kolik promotérů ji má v zámořských klubech (pochopila jsem, že nemyslí sportovní kluby) zapsanou v mobilu pod A (jako největší prsa,výška a kdovíco ještě) a jak je šťastná, že není B nebo C.....Ufufuf....to si radši pustím Matrix, tam je ten virtuální svět aspoň vypodoben kvalitně. ()