VIP zprávy (TV pořad)

TOP STAR

Publicistický

Česko, 2010, 15 min

Adrian Stojkov

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý, Orion, Radka Pavlovčinová, Simona Stašová, Alice Bendová, Gabriela Partyšová, Anna K., Michal David, Emanuel Ridi, Ivan Hlas, Klára Vytisková, Vladimíra Erbová, Eva Josefíková, Kateřina Průšová, Aneta Langerová, Petr Havlíček, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Igor Timko, Jan Lengyel, Hana Zagorová, Michal Hrůza, Kamil Střihavka, Jan Bendig, Josef Vojtek, Tomáš Polák, Jan Nedvěd, Helena Zeťová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Patrik Hezucký, Michal Viewegh, Zuzana Plačková, Miro Šmajda, Petr Machala, Igor Chmela, Roman Šebrle, Karel Holas, Anna Kadavá, Pavlína Němcová, Věra Martinová, Josef Váňa, Lenka Filipová, Marcela Holanová, František Nedvěd, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Michal Mareda, Josef Vágner, David Gránský, Eva Urbanová, Mirjam Landa, Andrej Kampf, Jozef Pátrovič, Petr Poláček, Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Jiřina Jirásková, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Ondřej Brzobohatý, Hana Gregorová, Tomáš Magnusek, Jiří Strach, Zita Kabátová, Whitney Houston, Branislav Polák, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Lenny Trčková, Vlasta Horváth, Ondřej Pavelec, Jakub Voráček, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Kristián Kodet, Katarína Knechtová, David Výborný, Vladko Dobrovodský, Vladimír Růžička, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Ondřej Ruml, Jan Homola, Lucie Bílá, Jaroslav Slávik, Karel Gott, Petr Janda, Petr Kolář, Bára Basiková, Marta Jandová, Martin Dejdar, Helena Vondráčková, Andrea Verešová, Olga Lounová, Agáta Prachařová, Michal Dvořák, Ondřej Ládek, Lejla Abbasová, Leona Machálková, Lumír Olšovský, Vendula Pizingerová, Daniel Hůlka, Taťána Kuchařová, Eliška Bučková, Václav Noid Bárta, Ben Cristovao, Ondřej Hejma, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Michal Malátný, Klára Issová, Jiří Krampol, Yvetta Blanarovičová, Tatiana Vilhelmová, Eva Decastelo, Ewa Farna, Sámer Issa, Jan Kraus, Iva Kubelková, Sagvan Tofi, Matěj Ruppert, Šárka Vaňková, Ilona Csáková, Jiří Adamec, Eva Holubová, Heidi Janků, Richard Nedvěd, Ladislav Štaidl, Yemi Akinyemi, Iveta Bartošová, Petra Černocká, Michal Horáček, Michal Kavalčík, Kateřina Kristelová, Sabina Laurinová, Daniela Peštová, Jana Nováková-Adamcová, Jiří Macháček, Vojtěch Dyk, Alexander Hemala, Claudia Cardinale, Billy Zane, Cobie Smulders, Mark Ruffalo, Rose McGowan, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Clark Gregg, Robert Downey Jr., Gedeon Burkhard, Jonathan Banks, Zuzana Stivínová, Albert Černý, Pierre Richard, Karel Roden, Robert Rosenberg, Eleonóra Mojsejová, Markéta Mayerová, Pavlína Zochová, Ken Hensley, Mike Trafik, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Jitka Válková, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Theo Hutchcraft, Milan Špalek, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Daniel Hrbek, Petra Kvitová, Mário Kollár, Domenico Martucci, Jana Kirschner, Michaela Nosková, Marek Ztracený, Doro Pesch, Jakub Mohamed Ali, Dan Horyna, Bonnie Tyler, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Natálie Kocábová, Jiří Zbořil, Jan Pirk, Olga Šípková, Tereza Jemelíková, Bořek Slezáček, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Marian Vojtko, Dagmar Pecková, Radoslav Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Klára Kolomazníková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jaroslava Obermaierová, Jana Paulová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Alois Švehlík, Yvonne Přenosilová, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Jan Šťastný, Zlata Adamovská, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Pavel Soukup, Dana Syslová, Yvetta Simonová, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Květa Fialová, Alena Vránová, Hana Hegerová, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Daniel Bambas, Jiří Korn, Lukáš Pollert, Jana Šulcová, Tomáš Třeštík, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Jan Hrušínský, Zdeněk Hrubý, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Deborah Kahl, Karel Sivák, Jan Punčochář, Blanka Bohdanová, Vlastimil Harapes, Hana Kynychová, Linda Finková, Jan Tříska, Martina Pártlová, Jaroslava Procházková, Jan Tuna, Inna Puhajková, Věra Špinarová
  • Segrestor

Je naprosto nemyslitelné očekávat od tohoto pořadu nebo jemu podobnému nějakou zábavu. Anebo vás snad baví dozvídat se zaručené informace o životě některých lidí, kteří se ničím, ale opravdu ničím v ničem nikdy nezasloužili? Kteří ani pořádně nic neumí, nejsou hezcí, neumí zpívat, nejsou to dobří herci, nejsou ani nějak vyjímečně chytří ani nic nikdy nenapsali pořádného, kromě snad sms do TV Prima s tímto obsahem: "Prijedte me natocit, budu sedet v parku na prdeli a zrat hamburgra. Reknu vam neco o sve roli v novem muzikalu, mam za ukol ho propagovat." Co myslíte, jak nějaké zaplivané hvězdičce, jinak úspěšné celebritě, odpoví TV Prima? Sms: To je skvele. Opravdu budete zrat hamburgra? Prijedeme, natocime a dame jako hlavni VIP zpravu.(14.6.2011)

• psycholog

O čem tahle šunská sračka má být? Oni nestačí Aha, Blesk a podobné plátky, ono to musíme vidět ještě hezky všechno naživo, ať z toho máme co nejlepší pocit. Nenávidím tuhle pomatenou sereblitní kulturu. Když se na to podíváme, většinou si vybírají ty, co prorazili mezi povědomí druhých tím, že spali s nějakou "slavnější" osobou, nebo že byli obsazeni do těch českých novodobých sračkových seriálů nebo jen tak přes naše talentové show. Tento nekvalitní guláš nám představuje snad nejhorší redaktorka všech dob Ivana Gottová, pokud jí vůbec oslovení redaktorka náleží - bůh ví jak se tam dostala asi Kája musel svou mušličku trošku zviditelnit, tak ji poslal do prvního srance, který viděl a ona jelikož má v hlavě nasráno, to přijala. Nikdy mě to nebude zajímat, rpotože ty lidi dle mého ničím zásadním nepřispívají a když se podíváme na jejich až otřesné kecy s některýma "kámošema" ten očividný americký humor a dalších nechutenstvých - nevím jestli si dělají jen prdel, ale tohle je pořádná! A když se nám tyto sereblitky pěkně poameričťují, tak obyvatelstvo si tam najde své idoly a jede podle nich. Opravdu úroveň české společnosti mi připadá trošku v úpadku a tady snad Národní obrození ani nepomůže.(23.12.2010)

• opox

Já vím, že prostě spousta lidí v naší zemi bulvár žere, ale mě jsou prostě životy našich rádobycelebrit ukradený. Já vím, nemusím na to koukat, a taky se na to nedívám, raději přepnu na jiný program. Stejně ale nechápu, proč na TV Prima musí být denně bulvární zpravodajství. Je to smutný, že třeba sportovního zpravodajství se nedočkáme (a toto má za následek i další kiksy TV Prima - viz Libor Bouček jako moderátor fotbalového studia při Lize mistrů), zato každodenní průjem ze života "slavných" nesmí chybět!(11.9.2013)

• tommy187

Načo hodnotiť takéto, napadlo ma slovo "geňoviny", keď všetci veľmi dobre vieme aké hodnotenia si zaslúžia. Šup, nakukne pani Bartošová, Mojsejová, Stašová či Ridi a rovno pekne rýchlo skĺzne do hnusného odpadu, nič iné si ani nezaslúžia. A čo tu napísali VIP? Súhlasím majú pravdu - VIP odpad. 1% (za všetky tie rozosmiate tváričky) odpad!(7.4.2013)

• SOLOM.

Velice nezajímavý publicistický pořad, který měl lidem v ČR ukázat, že Ivanka není jen obyčejná zlatokopka a Gavriely přestože jí to jde líp v pornu, než před kamerou dokáže zaujmout pouze svým výstřihem. Většina reportáží o životě slavným mě moc neberou, ale občas se tam přece jenom našlo i něco zajímavého. Ani to však nepomůže tenhle pořad vytáhnout ze žumpy ve které je až po uši.(4.4.2012)