Šťastní až do smrti (TV seriál)

Happy Endings

Komedie

USA, 2011 - 2013, 20 h 33 min (Minutáž: 57x20–22 min)

Eliza Coupe, Zachary Knighton, Elisha Cuthbert, Damon Wayans Jr., Casey Wilson, Adam Pally, Sasha Jackson, Travis Van Winkle, Will Greenberg, Michael McCafferty, David Walton, Nat Faxon, Chasty Ballesteros, Tom Kenny, Max Greenfield, Stephen Schneider, Michael Rupnow, Ben Falcone, Rob Huebel, Marcus Folmar, Marcus Choi, Matt Walsh, Jim Hazelton, Alex Kapp Horner, Bobby Moynihan, Megan Mullally, Rob Corddry, Kristin Malko, Angelique Cabral, Stephen Guarino, Steve Bakken, O.T. Fagbenle, Nicole Foster Callahan, Billy Beck, Jane Morris, Bre Blair, James Wolk, Brian Smith, Chryssie Whitehead, John Ruby, Ron Lynch, Briga Heelan, Clint Culp, Jon Daly, Matt McConkey, Matthew Rocheleau, Mary Elizabeth Ellis, Kelly Kruger, Brian Huskey, Drew Droege, Caitlin Thompson, Aaron Groben, Nick Thune, Alex Mauriello, Bruno Amato, Gina Rodriguez, Eric Tiede, Brooke Newton, Andy Gala, Nick Zano, Larry Wilmore, Rose Abdoo, Kyle Red Silverstein, Jessica Rothe, Matthew Del Negro, Stephanie Allynne, Faith Prince, Jessica Tyler Brown, Alice Macdonald, Jamie Denbo, Pilar Holland, Brian Maillard, Kelly Jenrette, Fred Stoller, Nate Smith, Shyloh Oostwald, Anthony James Whitewolf, Ben Begley, Elimu Nelson, Steve Agee, Izzy Palmieri, Alan Rachins, E.J. Callahan, Nikola Kent, Sayeed Shahidi, Kevin Christy, Sara Rodier, Mikaela Hoover, Damon Hines, Laura Ortiz, Brett Gelman, Isabella Crovetti, Tom Segura, Michael Rubenstone, Greg Cromer, Brice Williams, Patrick O'Sullivan, Eugene Cordero, Marcus Toji, Edward Kiniry-Ostro, Jen Mears, Paul Scheer, Colton Dunn, Brad Grunberg, Christopher Darga, Ryan Sypek, Tom Christensen, Nosheen Phoenix, Marc Evan Jackson, Jadon Sand, Matt Besser, Ashley Dulaney, Ursula Burton, Danny Mora, Lindsey Kraft, Kulap Vilaysack, Nathan Barnatt, Nelson Mashita, Ian Roberts, Bunny Levine, Adam Cayton-Holland, Cheryl Texiera, Dominic Pace, Andy Shephard

Seriál som začal pozerať iba kvôli Elishi ale hneď v prvej časti som si rýchlo obľúbil aj ostatných členov party. Rozbehlo sa to naozaj zaujímavo a vtipne a vyzerá to na kvalitný seriál na zabitie nudy. I keď druhý diel neponúkol toľko vtipných situácii, na ďalšie časti sa teším a dúfam, že si to udrží aspoň takú kvalitu ako doteraz. [--] Ďalšie dva diely videné, situácia sa trochu ukľudnila a priestor dostali aj ďalší členovia tejto šialenej družiny. Kvalitu si to stále drží...(15.4.2011)

Po prvnich dvou dílech 4*... po 5 shlídnutých dílech snižuju už na 3. Seriál má potenciál se solidním scénářem, ale nevím jeslti herci přehrávají nebo jsou některé role opravdu tak absurdně napsané. V komedii to jistě musí být,a le todle je až někdy na škodu, co se tam děje. Přesto je seriál zábavný a vůbec ne špatný. Rozhodně náhrada za upadající HIMYM.(10.5.2011)

Nevýrazná, nejednoznačná (či mnohoznačná) tématika dílů, která pak způsobuje zmatečnou (nebo radši nijakou) návaznost jednotlivých gagů; přehnaný stavění na ujetosti některých postav (vlastně všech až na ústřední dvojku, kolem který se má všechno točit); slabě, skoro až děsně předvídatelně pointovaný fóry; a ve finále žádnej smích, žádná silná pasáž v úvodních dílech -> po první sérii nepokračuju, ani kvůli Elishe (která tu mimochodem potvrzuje, že hereckym talentem rozhodně oplývá, jen bohužel skoro netočí).(1.12.2012)

Tři kluci, tři holky. Jedna manželská dvojice, z čehož ženská je tak trochu magor a "control freak" a její manžel tak trochu zženštilej, jeden "will they, won't they" páreček, jedna šíléná holka, která má smůlu na chlapy a nakonec její nejlepší kamarád, kterej zkrátka zbožňuje jídlo. Něco vám to připomíná? No jo, Happy Endings mají s Přáteli hodně společného, Brad tuhle podobnost dokonce v jednom díle zmiňuje, ale pravdou je, že vám to nakonec vlastně vůbec nepřijde a tuhle partu kamarádu si zamilujete. Velkou výhodou je, že každá z postav je hrozně sympatická, já osobně mám nejradši Penny, Maxe a Brada (Damon Wayans Jr. je strašně vtipnej týpek), no a o humor taky není nouze. Jediná věc, co mi hodně vadí je fakt, že byl tenhle sitcom zrušen už po třetí sérii, takže jsme se nedočkali žádných epických rozuzlení, srdcervoucích závěrečných scén ani nic podobného. Škoda..(25.6.2013)

Sitcom, který se asi nejvíce přiblížil fenoménu Přátel, jen ti diváci tady chyběli. Bláznivé příběhy party přátel plné odzbroujících scén a gagů, které jen tak z hlavy nevymažete. Hlavně však ve zdejší partičce nenajdete ani jeden slabý článek, naopak jen těžko vypíchnete váš nejoblíbenější charakter. Elisha Cuthbert je cute, Damon Wayans se postupem času mění v tahouna seriálu a Adam Pally je prostě gay k pohledání. Navíc i přes všechnu tu ulítlost vám postavy přirostou k srdci a získáte pocit, že s nimi máte vlastně hodně společného. Je proto škoda, že sitcom se žádné šťastného diváckého konce nedočkal.(24.7.2013)

• - V květnu roku 2013 byly práce na seriálu stanicí ABC zastaveny. Produkční společnost však seriál nabídla jiným televizním stanicím, přičemž stanice USA Network už dříve vyjádřila o titul zájem. (karlik4801)

• - Damon Wayans, představitel Francise, a Damon Wayans Jr, který ztvárnil Brada, jsou i ve skutečnosti otec a syn. (karlik4801)

• - Ve třináctém díle druhé série nazve Brad (Damon Wayans Jr.) všechny své kamarády jako postavy ze seriálu Přátelé (od r. 1994). Nazývá je podle jejich stejného charakteru. Dave (Zachary Knighton) je Ross (David Schwimmer), neboli smolař, který hledá, co vlastně chce. Alex (Elisha Cuthbert) je Rachel (Jennifer Aniston), hloupá kráska. Penny (Casey Wilson) je Phoebe (Lisa Kudrow), bláznivá holka, která často neví, o čem mluví. Max (Adam Pally) je Joey (Matt LeBlanc), "děvkař", který se moc nechce vázat. A Jane (Eliza Coupe) je Monica (Courteney Cox), vše musí být podle ní. Na Brada (Damon Wayans Jr.) tedy vychází Chandler (Matthew Perry), vtípkař, který často uvolňuje atmosféru. (karlik4801)