Reklama

Reklama

Šťastní až do smrti

(seriál)
  • USA Happy Endings
Komedie
USA, (2011–2013), 20 h 33 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

David Caspe

Hrají:

Eliza Coupe, Elisha Cuthbert, Zachary Knighton, Adam Pally, Damon Wayans Jr., Casey Wilson, Nick Zano, Sasha Jackson, Seth Morris (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(57)

Obsahy(1)

Zabudnite na to, kto si nechá prsteň, pretože keď sa raz rozíde pár, skutočnou otázkou je - kto si nechá priateľov? V modernej komédii rozchod skomplikuje život všetkým spoločným priateľom a postaví ich pred ťažkú otázku - ktorú stranu si vybrať? Dave (Zachary Knighton) a Alex (Elisha Cuthbert) boli dlhé roky vynikajúcimi priateľmi a držali celú partiu pokope. Kto ich stmelí teraz? Dokážu si snáď Max (Adam Pally), Brad (Damon Wayans Jr.), Jane (Eliza Coupe) a Penny (Casey Wilson) vybrať, na koho stranu sa postavia? Zrazu sa každá udalosť mení na vyjednávanie, ako napríklad to, kto pôjde na každoročný lyžiarsky výlet. Mnoho otázok ostáva nezodpovedaných, avšak partia bola spolu tak dlho, že aj rozpad ich centra dokážu kúsok po kúsku zvládnuť. A to najmä preto, že Dave a Alex sa rozhodli zostať priateľmi. (U_S_O)

(více)

Recenze (38)

Thomick 

všechny recenze uživatele

Nevýrazná, nejednoznačná (či mnohoznačná) tématika dílů, která pak způsobuje zmatečnou (nebo radši nijakou) návaznost jednotlivých gagů; přehnaný stavění na ujetosti některých postav (vlastně všech až na ústřední dvojku, kolem který se má všechno točit); slabě, skoro až děsně předvídatelně pointovaný fóry; a ve finále žádnej smích, žádná silná pasáž v úvodních dílech -> po první sérii nepokračuju, ani kvůli Elishe (která tu mimochodem potvrzuje, že hereckym talentem rozhodně oplývá, jen bohužel skoro netočí). ()

Zbyisek 

všechny recenze uživatele

A je to tu zase. Komediální seriál o partě mladých kamarádů z amerického velkoměsta, a o jejich každodenních více či méně vtipných příhodách. Takhle to zní až příliš ohraně a trochu nezáživně. Skutečnost je ale naštěstí o něco jiná. Už první scéna seriálu je tak trochu naruby. Začíná svatbou, která ovšem nekončí klasickým a očekávaným „ano“... O hlavní myšlenku je tedy postaráno. K tomuto si připočtěte sympatické postavy, někdy hodně povedené vtipy (mimochodem, taky se vám zdá, že seriály, které nemají „umělý“ smích jsou ve skutečnosti vtipnější než ty pseudovysmáté sitcomy?) a máte příjemnou podívanou. No zkrátka, ač nejde o žádný přehnaně originální počin, poskytuje nadprůměrnou nenáročnou zábavu. Už se těším na další sérii. Aktualizace: Po části další série už se na další sérii netěším. Žádný velký odvaz to není a dochází tomu šťáva... ()

Reklama

U_S_O 

všechny recenze uživatele

Seriál som začal pozerať iba kvôli Elishi ale hneď v prvej časti som si rýchlo obľúbil aj ostatných členov party. Rozbehlo sa to naozaj zaujímavo a vtipne a vyzerá to na kvalitný seriál na zabitie nudy. I keď druhý diel neponúkol toľko vtipných situácii, na ďalšie časti sa teším a dúfam, že si to udrží aspoň takú kvalitu ako doteraz. [--] Ďalšie dva diely videné, situácia sa trochu ukľudnila a priestor dostali aj ďalší členovia tejto šialenej družiny. Kvalitu si to stále drží... ()

milka 

všechny recenze uživatele

Sitcom, který se asi nejvíce přiblížil fenoménu Přátel, jen ti diváci tady chyběli. Bláznivé příběhy party přátel plné odzbroujících scén a gagů, které jen tak z hlavy nevymažete. Hlavně však ve zdejší partičce nenajdete ani jeden slabý článek, naopak jen těžko vypíchnete váš nejoblíbenější charakter. Elisha Cuthbert je cute, Damon Wayans se postupem času mění v tahouna seriálu a Adam Pally je prostě gay k pohledání. Navíc i přes všechnu tu ulítlost vám postavy přirostou k srdci a získáte pocit, že s nimi máte vlastně hodně společného. Je proto škoda, že sitcom se žádné šťastného diváckého konce nedočkal. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Castingově opravdová pecka a scenáristicky postupem času také. Ale když se sejde vražedně krásná dvojce Elisha+Eliza se sympaťákem Zacharym Knightonem, tak ani nelze čekat nic jiného. A když se z Maxe v podání takřka debutujícího Adama Pallyho stane hlavní tahoun, vznikne nenápadný, ale o to spolehlivější sitcom. Takovéhle slovní přestřelky se konkurenci překonávají jen velmi těžko a jde jen o to, jestli se přesně vybalancovaná over-the-top nálada nepřekotí postupem času v sebeparodii. Nestalo se. Tvůrci naopak postupně brousili humor až k naprosté špičce a je proto velká škoda, že seriál odchází sice na svém vrcholu, ale bohužel i s několika nikdy nevytaženými trumfy. S větší návazností jednotlivých epizod by nejvyšší hodnocení bylo nevyhnutelné. I takhle ale zůstává po nahláškovaných třech letech velmi výrazná spokojenost a do stáje Davida Caspeho pak míří absolutní uznání za to, že se ani na chvíli nezačalo vařit z vody. ()

Galerie (823)

Zajímavosti (9)

  • Damon Wayans, představitel Francise, a Damon Wayans Jr, který ztvárnil Brada, jsou i ve skutečnosti otec a syn. (karlik4801)
  • Je pravidlem, že v každém díle je zmíněn nějaký hollywoodský film nebo herec. (karlik4801)

Související novinky

Bratři Russovi chystají vlastního Bournea

Bratři Russovi chystají vlastního Bournea

01.06.2014

Tomu se říká skok do první ligy. Bratři Russovi se dlouho drželi v televizi, kde pomáhali se sitcomy jako Community, Happy Endings nebo Arrested Development. Pak ale dostali velkou šanci od Marvelu,…

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako…

Reklama

Reklama