Reklama

Reklama

Thor: Ragnarok

  • USA Thor: Ragnarok (více)
Trailer 3

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

tak trochu znam.. a tak trochu tušim... ale i ďábel dokáže překvapit. :P

Ale jak říkám, časem může být všechno jinak.. nebo vlivem času? :D

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

nevim jak moc znáš Thanose, ale on zabíjí na potkání, vyvraždil celou svou planetu, zabil vlastní matku, zabil uplně všechny, nemá vůbec smysl pro soucit atd....podle mě ty asgardany fakt zabije

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Přijde mi to jako zničené město a ne vnitřek vesmírné lodi... Lidi mrtví co jsou na zemi. Věru nevypadají jako Asgarďané.. spíš Tauriné. :)

 

Nj, Ostatně on to říkám sám... Když Vracíte vesmíru rovnováhu... 

Smrt Asgarďanů by mu nic nepřinesla... 8)

Možná ze začátku udělá něco pěkného aby ho diváci špatně odhadli aby pak par minut potom udělal něco fakt hnusného. B)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

no pro někoho je toto sajrajt a pro někoho výborná marvelovka....to je jako že pro někoho je sajrajt Liga nebo SSq a pro někoho výborné DCEU alespon vidíš jaké to je, uplně stejné, jen z druhé strany.....

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus , Nevka

ak to bol zamer tak to by mal dostat oscara tak protivnu postavu som este nevidel  

No je veru smutne ze tento sajrajt zaraba viac ako tymovka JL to je fakt hanba nechapem a zovna amerika ktora miluje DC postavy uz od nepameti ale JL poskodila kopa veci whedon dlzka strihaci skoda reci 

na příspěvěk reagoval Nevka, Ratemus, Prometheus69

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já se na Thanose těším. Má tam mít hromadu prostoru jako postava. Hodně se prý budeme točit kolem toho, že se bude střídat linie od Avengers a kroky, které podniká Thanos :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus , Nevka

Akorát že ten Teserakt mu předává až na zemi... :)

 

Taky mi to přijde přehnané... Ale zase, jestli je to jen jen jedna z mnoha realit.. či časová paraela... 

Tak klidně ze začátku může shodit měsíc z oblohy.... 8)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tu loď ani moc nečekám - pořád mi přijde divné, že by zabil Heimdalla, Valkyrii, Korga.... Čekám, že třeba uvidíme tu uniklou scénu, kde zabije Collectora atd. :)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

no podle všeho a téměř potvrzených informací nám má Thanos ukázat svou moc a jak je nemilosrdný už v prvních minutách..dle mě zabije všechny asgardany, vyhodí Thora do vesmíru a Lokiho život ušetří za Teserakt...

na příspěvěk reagoval Nevka, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Myslím že to nebyla Thanosova loď... 8)

To si máme jen myslet.... :)

Evokuje mě k tomu Thanosuv příchod na zemi... proč teda rovnou nepřiletěl? 8)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

ano to byla lod Thanose....tady vidíš že i odpad dokáže vydělat více než filmy od DCEU, konkurovat jim a mít větší úspěch...samozřejmě globálně...prostě stačí i slabej film a stejně je DCEU konkurencí

na příspěvěk reagoval Prometheus69, woodsman

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

neskutocny odpad toto roby hanbu 1 a 2 dielu neuveritelne ako dokazu tak posrat Thora a Hulka zaroven toto je vazne jeden velky trapas najhorsi bol ten chuj šef tej areny neprijemna postava jedine plus DR strange a raz som sa zasmial ked loki uvidel hulka a na konci v podtitulkovej scene ta lod bola koho thanosa ? 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69, Nevka

 (hodnocení, recenze)

Nevka

u mě je to naopak jediná věc kterou si vybavuji.Jinak nemám ponětí o čem to bylo a moc sem z toho filmu nadšen nebyl.Což neplatí u Thora.Ten si u mě vede z Marvelu nejlíp.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Jo, vím že ji stavěli, ale nevzpomněl jsem si na ni před tím, než jsi to napsal.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Jasně, já vnímám obě věci. U Thora to byl podobný koncept (což si myslím byl i záměr, který Taika sledoval), ale na druhou stranu ty postavy svět vnímají a rády na něj naráží. Ten souboj a Ant-Manem (Giant Manem) je vlastně tak napůl cesty od obou těchto odkazů :) P.S.: Na to lego bych si teď ani nevzpomněl, kdybys mi ho nepřipomněl :D

 (hodnocení, recenze)

Nevka

Tady musím trochu souhlasit s 69.To je trochu něco jiného.Vím,že v tom novém spiderovi byl odkaz na SW v podobě hračky.teď nevím či lego ? Ale Thor si vyloženě půjčuje koncept SW a chování postav.

na příspěvěk reagoval Nevka, Prometheus69

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (více)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)

Reklama

Reklama