poster

Thor: Ragnarok

 • USA

  Thor: Ragnarok

 • USA

  Thor 3

  (pracovní název)
 • Austrálie

  Thor: Ragnarok

 • Slovensko

  Thor: Ragnarok

 • Kanada

  Thor: Ragnarok

 • Nový Zéland

  Thor: Ragnarok

 • Velká Británie

  Thor: Ragnarok

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie

USA / Austrálie, 2017, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bluntman
  ****

  Jsem jednoduchý, protože mi ke spokojenosti stačí, že to je barevné, hýbe se to a dobře to zní. THOR: RAGNAROK je konečně podvratná marvelovka, protože vedle toho osvědčeného (brakování omsdesátek co do hrdě pokleslé estetiky od kostýmů přes dekorace až k synťákovému soundtracku, vertikální protínání vyprávění odskoky k jiným marvelovkám, hra s mýtem hrdiny atd.) velmi důsledně staví na retardaci vyprávění. Vše vážné je zneváženo, na místo rozvíjení dění se věci oddalují, odskakuje se k jiným. Navíc, páč Taika Waititi, je to sympaticky žánrově eklektické (od fantasy k postapo arénovkám a zase zpět) a funkční co do utváření nepravděpodobných parťáctví mezi postavami. Plus bonus v podobě multikulty vyznění v tom, že domov je tam, kde jsou lidi, a tak i ten imigrantskej song spolu s podtitulem v názvu nabude nového významu. Palečky nahoru.(27.10.2017)

 • Kaka
  ****

  Po všech těch trapných, vážně se braných záchranách světa, či dokonce vesmíru Marvel konečně exceluje v tom co umí nejlépe. Komiksové komediální taškařici. O fous horší než první Avengers. Snad ještě šťavnatější a ulítlejší humor, plus parádně mimózní postavy (Cate Blanchett s parohy, zmalovaný Goldblum - wtf), to byla trefa do černého. Absentuje však vyvážená parta superhrdinů, kde má každý toho svého. I tak je to ale sakramentsky chytlavé a vždycky, když se rozehrála ta vypalovačka z traileru, diváci v kině se spokojeně pochechtávali. Zcela legitimně.(28.10.2017)

 • Cervenak
  ****

  Ohromná zábava. Tucty a tucty fakt podarených gagov. ("Welcome, son of Odin." "Thank you, son of... bitch.") Všetci herci si ten úlet očividne užili, dokonca aj bývalé poleno Hemsworth je tu fajn a zábavný. Blanchettka podľa očakávania výborný zloduch, konečne vieme, ako by dopadla Galadriel, keby prešla na temnú stranu. O vizuálnej stránke a trikoch ani nebudem hovoriť, filmy od Marvelu patria k špičke. A zároveň je to film, ktorý nejako extra nevybočuje zo série, pokračuje vo výstavbe (či skôr dejovo funkčnom rúcaní) Marvel Universe a dobre v ňom fungujú aj vážnejšie či cool hrdinské momenty (ten timing Led Zeppelinu je dokonalý). A aj keby sa odbúrali tie haldy vtipov, zostal by solídny kompaktný príbeh, v ktorom vystrelia všetky scenáristické pušky, nie iba duo Des a Troy. :)(5.11.2017)

 • Tom_Lachtan
  *****

  uaáá áá áh.. Uáá ááá áh. We come from the land of Ice and Snow... Ok, není moc lepších songů, které by se hodily jako doprovod k bitce komiksovejch, severskejch božstev víc, než Immigrant song, budiž mu chvála neskonalá. A tvůrcům taky, protože se, jak vidno, už fakt nebojí hodit do AAA filmu totální stylizaci osmdesátkového komiksu, který je sice osvěženej dnešním budováním příběhu, ale pořád s dost neonovou a barevnou duší. Je to zábavné, vtipné a perfektně fungující (ovšem klidně bych si do žil dal zas nějakou marvelovku, která bude trochu vážnější) a jestli tu něco hapruje, tak je to trochu jalové finále, které má poměrně málo zapamatovatelných momentů a zejtra na ten digitální bordel zapomenu /a přesto o dva řády lepší, jak gigibordel u Batman v Superman/.(4.2.2018)

 • T2
  *****

  Rozpočet $180miliónovTržby USA $315,058,289Tržby Celosvetovo $853,977,126 Tržby za predaj Blu-ray v USA $54,084,736Tržby za predaj DVD v USA $13,355,720║ Nepomôžem si ale zo všetkých Avengers ma najviac baví Thor, ten ma zatiaľ neomrzel, stále ma svoje čaro, sympatie. K tomu ešte keď tu je aj slizký Loki, tak nie je o čom, Tom Hiddleston je ako stvorený pre túto postavu. Samozrejme je tu neustáli digi kentus na každom kroku, podobný ako naposledy vo Strážcoch Galaxie 2, ďalší čudesný svet, plný bizardných ksychtov ale hlavné postavy to tu utiahnú a hlavne bavia a to výdatne. Po prvej polovici som sa už ani nevládal usmievať, fakt výdatne zábavné sústo. Akcia v norme, dynamická, nové postavy ujdu, aj nový Thorov zostrih aj dojemné divadelné predstavenie. Akurát som trošku nepochopil čudný balanc postavy herca Karla Urbana. Ale ináč na pár drobotiniek to je lahodný popcorňák. /videl v kine: 90%/(1.11.2017)

 • - Spoiler: Když Thor (Chris Hemsworth) vstoupil do poničeného paláce na Asgardu a podíval se na svůj portrét, který Hela (Cate Blanchett) servala ze stropu, tak bylo možné vidět jeho pravé oko přelomené vejpůl, načež mu ho Hela opravdu vypíchla. (GejmronCZ)

 • - Spoiler: Když si Thor (Chris Hemsworth) na konci filmu zkouší pásku přes oko, tak pod ní není vidět žádná jizva. V první potitulkové scéně, ve které Thora a Lokiho (Tom Hiddleston) překvapí obří loď, tak už jizvu má. Ona scéna je tedy pravděpodobně přímo scéna z filmu Avengers: Infinity War (2018), ve kterém Thor jizvu opravdu má. (V999)

 • - Během čtyřdenního natáčení v australském Brisbane využili Chris Hemsworth (Thor) s Tomem Hiddlestonem (Loki) každou z natáčecích přestávek k tomu, aby se setkali s fanoušky, potřásli si s nimi rukama, rozházeli mezi ně propagační materiály (plakáty, sluneční brýle, trička a podobně, vše s tematikou snímku Thor: Temný svět (2013), podepsali se jim a pořídili s nimi unikátní selfies. Mnozí z fanoušků (bez rozdílu věku!) se vraceli den co den, bez ohledu na počasí, aby celé hodiny čekali na příležitost zahlédnout zblízka některou z přítomných filmových hvězd. Chris Hemsworth si také užil spoustu zábavy tím, že davům fanoušků rozdával pizzu, kterou pro ně nakoupil manažer natáčecích lokací tohoto filmu Duncan Jones. Jedna z místních teenagerek strávila na natáčecích lokacích celý týden v naději, že se setká s Tomem Hiddlestonem, protože vytvořila Lokiho portrét, který mu chtěla předat. Produkční tým filmu se postaral o to, aby k předání nakonec došlo, a to i za přítomnosti televizních kamer místních zpravodajství. (Zdroj: Falcon)