poster

Thor: Ragnarok

 • USA

  Thor: Ragnarok

 • USA

  Thor 3: Ragnarok

  (neoficiální název)
 • USA

  Thor 3

  (pracovní název)

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: V komiksech je Ragnarok robotický klon Thora vytvořený Tony Starkem (Iron Man), Hankem Pymem (Ant-Man) a Reedem Richardsem (Mr. Fantastic) pro pomoc při Občanské válce. Skutečný Thor během války zemřel. (Danny.82)

 • - Mezi postavy, které ze stránek komiksu snímkem Thor: Ragnarok nově vstoupili do filmového světa společnosti Marvel, patří zákeřná Hela (Cate Blanchett), jež se v komiksech poprvé objevila v roce 1964, sveřepá bojovnice Valkyrie (Tessa Thompson), která na stránkách komiksu debutovala v roce 1971, popravčí Skurge (Karl Urban), jenž si svůj debut odbyl v roce 1964, a také sakaarijský diktátor Grandmaster (Jeff Goldblum), který se v komiksech společnosti Marvel poprvé objevil v roce 1969. (Zdroj: Falcon)

 • - Mark Ruffalo bude již počtvrté hrát Bruce Bannera. Tím srovnal rekord herce Billa Bixbyho jako Davida Bannera a herce Lou Ferrigna jako Hulka, kteří spolu sehráli duo Banner/Hulk ve filmech Neuvěřitelný Hulk (1977), Návrat neuvěřitelného Hulka (1988), Proces s neuvěřitelným Hulkem (1989) a The Death of the Incredible Hulk (1990). Duo Bixby/Ferrigno si spolu roli Benner/Hulk zahráli navíc ještě v TV seriálu The Incredible Hulk (od r. 1978). (Brutkoll)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace