Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

YURAyura odpad!

Sice jsem to nevidel cele (nastesti ;]]), ale u te videne casti jsem jenom nevericne ziral, jakze se to dostalo z kulis tabora na brehu jezera do utrob vogonske vesmirne lodi, kde proti sobe stoji sily zla a naproste demence. Kdo asi vyhraje? Ten,kdo ma v masce vic polyuretanu nebo ten by s potizemi zvladl slozit vetu ze slov: lovec-pole-zajic. To uz i Fredy vs. Jason bylo lepsi ()

CageDepp

Ví někdo co to má na tváři?. "Je to něco, jako karbonový filtr 20.století." Co je hokejová maska? Docela zajmavý debaty, který mě hnedka přinutily dát pauzu a zjistit z v jakém roce se odehrává film. Je to rok 2455. Posledních 20 minut bylo dost špatných. ()

Trevor

Jason patrí k jazeru a nie na kozmickú loď. Od hodnotenia odpa, ktorý nedávam príliš často film oddelilo pár vtipných scén, najmä tie vo virtuálnej realite v úvode a v závere spacáková scéna. Inak je to film, ktorý relatívne dobrú sáriu dosť strápnil. ()

Suzana

Božínku, v tomhle že hrál Cronenberg???!!No...za zmínku stojí snad jen dvě nadržené slečný toužící po předmanželském sexu umlácené ve spacáku :-D. ()

cariada

Desátý díl Pátku 13. to je asi unikát tolik dílů. Tohle už je blbost na entou. Přinést na vesmírnou lod někdy v budoucnosti zmraženýho Jasona a ten se kupodivu opět probere k života (jak jinak taky že) Jason opět vraždí nic jinýho taky neumí. Ale ,když se pak z Jasona stane něco jako Robocop ,tak to už je i na mě bylo moc. ()

Mefistofelle

Špatné jako pokračování série i jako vesmírné scífko. I když ten nápad s Über-Jasonem není zas tak úplně marný, tak přeci jen mám toho obyčejného Jasona radši. Tohle je zkrátka až moc přeplácané a poněkud křečovité. Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že to bylo lepší než devátý díl série a taky proto, že mě neskutečně pobavila scénka, kde se hlavní hrdinové snaží Jasona zaměstnat jistou virtuální simulací :). ()

Nach

Tvůrci se sice snažili, ale co je to naplat, když ten scénář je tak hloupí. Jen za pár originálních zabití: 50%. ()

Silverluv odpad!

Odpadní sračka s nejtrapnějším androidem, jakého jsem kdy ve filmu viděl. Uber Jason byl sice docela cool, ale kvůli té androidce to jde fakt do odpadu. ()

-Bomba-

Bezdiskuzí ten nejhorší díl Pátku třináctého, všechno je totiž v tomhle filmu tak neuvěřitelně kýčovité a laciné, až to skoro není možný. Herci jsou spíš k smíchu, počítačové triky ubohé a debilně optimistická hudba jenom otravovala. Občas nějaké to zabití bylo stylové (třeba rozprsklá zmrzlá hlava nebo spacáky) ale většinou nic moc. Uploadovaný Jason na blití. ()

Flynn

Jednu hvězdičku jako kytičku pro ženské představitelky, jinak je to kravina jak mraky, a posledním hřebíčkem do rakve byl nepřekonatelný český dabing......... ()

Fallen_One

Posadit Jasona do vesmíru je jako Darth Vader v romantické komedii. Tenhle film má naprosto nelogické výstřelky, sám o sobě je to konina, ale co do akce je to slušnej nářez, kterýmu nechybí pěkný kočandy. A tady je hezká snad každá, až na tu androidku. Nemohu jinak a ani nechci, tohle se mi prostě líbilo. ()

fars

Tohle byla tak strasna blbost, az jsem u toho temer brecel smichy. Logika na urovni zmrzle makrely, debilni humor, a ten zaver...no to uz nebudu ani komentovat. ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)