The Orville

• USA The Orville (více)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvůrci:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (více)

Série(3) / Epizody(36)

Seriál se odehrává 400 let v budoucnosti a sleduje dobrodružství průzkumné vesmírné lodi Orville střední úrovně. Její posádka, lidská i mimozemská, čelí zázrakům a nebezpečím vesmíru. (Disney+)

Recenze uživatele Praxis k tomuto seriálu (8)

Na Zemi nezůstalo nic kromě ryb (2019) (S02E04)

Sice druhá série ztratila vtip a ujetost té první, ale konečně hodně emocionálně laděný díl, který mě fakt bavil! Jen tak dál ()

Identita, část první (2019) (S02E08)

Kayloňané jako ultimátní mix Borgů a Terminátorů. Boží soundtrack a naprosto luxusní díl. ()

Identita, část druhá (2019) (S02E09)

Plnotučná vesmírná scifi s velkolepou vesmírnou bitvou proti niž byly všechny střety Dominion vs Starfleet jen takovým prdnutím do lucerny. Doposud nejlepší díl celého The Orville. ()

Trvalé dojmy (2019) (S02E11)

Velmi milý, lidský příběh ve sci-fi kulisách. Discovery jde do háje, Orville jde cestou čim dál lepší... ()

Svatyně (2019) (S02E12)

Výborné pomrknutí na film Star Trek Insurection pod velením Jonathana Frakese (do mlhoviny). Čím víc mě baví The Orville tím méně mě baví Discovery... ()

Cesta, jíž jsem našel (2019) (S02E14)

Plně kopíruji i cituji komentář JindraLne - tohle je totiž přesné vyjádření mých myšlenek. Nezbývá než doufat, že nám naservírují tvůrci i třetí řadu... Snad to mělo nějakou sledovanost. ()

Z neznámých hrobů (2022) (S03E07)

Neskutečně dojemný díl. Aneb to nejlepší ze Star Treku v jedné jediné epizodě The Orville. ()

Neznámá budoucnost (2022) (S03E10)

Velmi odlehčená epizoda, která evidentně hraje v tónu rozlučky. Nikdo neví, jestli ještě Disney/Hulu obnoví seriál pro další sezonu a tak se tu vlastně vůbec nic nestane. Přesto všechno vám ty všechny charaktery strašně přirostou k srdci. Velmi důstojné rozloučení s celým seriálem. ()