Reklama

Reklama

Ahoj, Robbie!

(seriál)
Rodinný
Německo, 2001, 76x45 min

Kamera:

Mike Gast

Hudba:

Rainer Oleak

Hrají:

Gerhard Olschewski, Karsten Speck, Laura Lennart, Karina Kraushaar, Marion Kracht, Jenny Jürgens, Ursula Buschhorn, Yvonne Catterfeld, Liv Lisa Fries (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Čerstvě rozvedený doktor Jens Lennart pracuje pro Spolek na ochranu tuleňů a právě se se svou dcerkou Laurou stěhuje na statek manželů Frauke a Uweho Martenových. Nedávno se také ujal lachtaní samice, kterou sem někdo propašoval z Kalifornie. Laura jí dala jméno Robbie. Doktor se věnuje své práci, sponzoři Spolku v čele s Kurtem Collemannem však nejsou spokojeni s tím, že se Lennart stará o lachtaní samici. Domnívají se, že ji krmí za jejich peníze, určené na ochranu tuleňů. Doktor se tedy pokouší umístit Robbie v zoologické zahradě, přijíždí dokonce zájemce z Holandska, ale z obojího nakonec sejde. Sponzoři Spolku dají Lennartovi ultimátum: buď se Robbie do konce týdne zbaví, nebo budou nuceni zastavit financování Spolku (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Že už si nedaj pokoj! Další z dlouhého zástupu německých potažmo rakouských "zvířecích" seriálů. Po vlčáku a šimpanzi je tu zástupce vodní říše, tuleň. Děti si určitě na takovýhle typ seriálů potrpí, protože několikaminutové záběry na roztomilá zvířátka ala Natočto je rozhodně budou bavit, od toho ta jedna hvězdička. Ovšem co se týče zajímavosti tahle vlnka jménem Ahoj, Robbie! do vod seriálů nic zvláštního nepřinese. Tudíž další zabiják volného času, když po poledni nevíte co dělat a stačí vám bohatě, že se před vámi bude ten obraz hýbat. Radši jděte do National Geographic, tam se alespoň něco dozvíte! ()

Galerie (53)

Reklama

Reklama