Blíží se Halloween a děti po celé Americe touží po maskách neustále inzerovaných v televizi. Nedají svým rodičům pokoj, dokud jim vytouženou hračku neobstarají. Masky však nejsou tak nevinnými hračkami, jak se na první pohled jeví. Ve skutečnosti jde o smrtonosná zařízení, která vymyslel Conal, šílený irský výrobce hraček, znechucený hrubou komercionalizací dávného keltského mýtu. Jeho zvráceným cílem je obnovit pravý smysl Halloweenu a vrátit jej do počáteční formy, kdy byl svátkem čarodějnic. Místo znovuzrození keltského mýtu se však záměr mění v krutý žert démonického mstitele pošlapaných tradic, kdy se "hříchy" konzumní společnosti obrátí proti nim samým. (Magic Box)

Wacoslav1 odpad!

Reziser tyhle poblijarny by mne byt verejne zbicovan a pak podriznut samotnym Myersem za to ze si vubec dovolil vzit si nazev me nej nej nej vyvrazdovaci serie do nazvu tyhle ultradementekretenskyvylizany superodpadchudakoviny maloco mne v historii filmu tak irituje jako totok a nepiste prosim nikdo ze to neni o myersovy a tak se to ma brat to v zadnym pripade! meli si to proste pojmenovat jinak a hotovo ale to uz se asi opakuju uff ruce se mi klepou kdyz tenhle komentar pisu vemte vsechny co s tim maji neco spolecnyho a ztrestejte je! tohle je urazka nejvetsiho kalibru!!!!!!!!!! ()

petero

Áno, hlavným problémom tohto snímku je, že je vlastne pokračovaním série, ktorá patrí výhradne Michelovi Myersovi a keďže táto časť je o niečom inom preto si tu vyslúžil odpad. A pritom si ho vôbec nezaslúži. Až Carpenterovská réžia spolu s jeho hudbou a Terminátorovský look dodávajú snímku solídnu apokalyptickú atmosféru o spoločnosti snažiacej sa o likvidáciu detí na Halloweena pomocou vlastnej kolekcii masiek a nasadením chytľavo nepríjemnej reklamy. Keby sa aj dozvieme príčinu tohto plánu hlavného záporáka bol by som spokojnejší, ale zrejme to bol nejaký mimozemšťan pripravujúci inváziu ufóncov =) Film si pamätám aj zo svojich hororových začiatkov a už som vedel že i bez MM to bol slušný horor. ()

darkrobyk

Zdejší mizerné hodnocení způsobila zřejmě absence Michaela, který se zde vyskytne jen na pár vteřin v televizní ukázce. Kdo ho ale oželí, dostane napínavý příběh možná trochu ovlivněný snímky Westworld a Futureworld, trochu je tu cítit Invaze lupičů těl a podobné snímky. Doktor Daniel se společně s Ellie, které v nemocnici maniak zavraždil otce, snaží zjistit, co se děje v nedalekém městečku, které v poslední době proslulo výrobou úžasných halloweenských masek pro děti. Když Ellie unesou zaměstnanci majitele továrny, co snad ani nejsou lidmi, vydá se Daniel ji hledat. Ďábelský majitel Conal Cochran se rozhodne, že mu vše ukáže. Vyjde najevo, že prostřednictvím keltské magie chystá velkou oběť. Divák si může tipovat, zda dojde k bondovské destrukci továrny a podaří se Danielovi zvítězit, nebo ne. Na filmech z 80. let je fajn, že vůbec netušíte, jak skončí. Pěkné efekty - žena zasažená modrým bleskem se mění, deformuje a vylézá z ní hmyz, což není ještě nic proti dítěti, z něhož lezou i hadi, dojde na drcení hlav, utržení hlavy či souboj se zaměstnanci, kdy se ukáže pravda. Carpenterova jednoduchá minimalistická hudba navozuje temnou atmosféru a při explozi auta potěší, že je vše skutečné, nikoliv levné pixely. Škoda, stačilo zvolit jiný název... Hodnocení na IMDb více odpovídá. ()

juta

Myslím si, že název "Halloween" filmu dost ublížilo, proto má tak nízké hodnocení. I já jsem čekal že půjde o další pokračování Michaela, ale tenhle film je úplně o něčem jiném a přiznám se, že mě chvílemi i bavil. ()

JohnnyD

Najväčšou chybou Halloweenu III je to, že sa volá Halloween III. Season of the Witch je skvelé naivné 80s béčko s bohovským Carpiho soundtrackom. Je tu kompletné klišé osemdesiatych rokov od malomestskej Ameriky, počítačov, vraždiacich robotov, laserov, synťákovej hudby, či povrchnej kritiky konzumerizmu, až po totálne bizarné veci ako druidi, vraždiaca televízna reklama, či ukradnutý kameň zo Stonehenge. A navyše Tom Atkins čoby céčkový Tom Selleck! PS: môj rebríček ságy: H1, H20, H2018, HE, H2, H4, HK, H6, H3, H5, H8 ()

Ruut

Totalní úlet mimo celou serii. A ani nemá vůbec nic společného s předchozími díly. Dokonce uplně bez Michaela Myerse. Samozřejmě to je strašná slátanina, ale i tak jsem se celkem docela dost pobavil. Sice na účet tvůrců, no i to se počítá. Nezapomenutelná je vtíravá reklama, která vybafuje na diváky téměř po celou doboü filmu. ()

-OverLord-

Nechápu účel tohohle snímku, proč vlastně vzniknul a proč je spojen se jménem Johna Carpentera. Halloween bez Michaela Myerse snad nikdo nemůže myslet vážně. ()

S.Quentin QUALE odpad!

What the FUCK was that? On se zblááááznil! Ten Carpenter se zbláááznil! Pro ty, co jdou po Michaelu Myersovi, tady ani není, takže toto přeskočte, má to s ním společné jen jméno "Halloween". Bullshit! ()

pornogrind

První a druhej díl Halloweenu je prostě klasikou. Další (starší) díly jsem si ale už nechal ujít. Hlavně především nízkýmu hodnocení. Navíc třetí díl se měl obejít bez Michaela Myerse. Po letech se ale ve mě probudila zvídavost a já musel zjistit o čem že ten třetí díl Halloweenu vlastně může být. A ono to nebylo vůbec špatný. Rozhodně né natolik aby to tady bylo v šedých číslech. Film měl celkem zajímavej nápad, kterej ale nebyl využit na 100%. Snímek si určitě mohl odpustit ty brouky a hady, kteří už byly přes čáru. I finále na mě působilo spíš jako nechtěná komedie. Závěrečná scéna filmu mě ale potěšila jelikož třetí kanál evidentně nepřestal vysílat (kdo viděl ví o čem mluvím kdo neviděl ten to pochopí až to uvidí). Roli Dr. Challise si zahrál T. Atkins na kterýho za poslední měsíc narážím už potřetí. Vždy zahrál skvěle. Sympatická je i jeho parťačka Ellie kterou si zahrála S. Nelkin. Závěrem jen dodám, že částečně chápu zdejší nízký hodnocení, protože k filmu Halloween neodmyslitelně patří i Michael Myers. Ten tady ale nebyl, což je příčinou tak nízkýho hodnocení. Film prostě a jednoduše doplácí za svůj název, protože s Halloweenskou sérií nemá nic společnýho. Kdyby měl film jiný název určitě by se dočkal i pozitivnějšího hodnocení. I přesto, že je ve filmu pár scén který působí spíš trapně a scénář taky zrovna nebyl vypilovanej k dokonalosti, já jsem se celkem bavil a nemám problém tenhle kousek ohodnotit třemi hvězdami. ()

Goldbeater

Legendárně tragický úkrok špatným směrem, z nějž mohlo být „jen“ snesitelně přitroublé hororové béčko, kdyby se tvůrci nesnažili originální příběh nešťastně roubovat na halloweenskou sérii. Halloween 3 má jinak vcelku slušnou formu, skvělou hudbu Johna Carpentera a pár pamětihodných scén (kam počítám i tu otravně repetitivní reklamu Silver Shamrock), ale jako naprosto odlišný spojovací článek jinak sourodé série musí nutně každého diváka zklamat a dopálit. ()

mzss1 odpad!

(0%) No to snad ne. Nechci tu působit jako ovce, nemyslel jsem si, že kvůli špatnému hodnocení dám odpad, ale nic jiného si to prostě tahle ultra sračka nezasloužila. Nehledě na to, že to má s Halloweenskou sérií společný jen název a hudbu. Takže když si odmyslíme smutnou skutečnost, že tu nemáme Myerse a ani žádnou spojitost okolo něj, tak i jako horor to působí nulově + veškeré filmové aspekty okolo toho. V mnoha scénách to působí až směšně. Efekty ? Hrůza a děs. Očarované vraždící androidi? xD Hlavně to bylo příšerně nudné a zhruba ½ filmu se skoro nic nedělo, jak to mělo pomalé tempo a ani hlavní herec za moc nestál. A k tomu ta debilní Halloweenská reklama co se zde snad 100x objevovala. Konec hlášení! ()

dr.horrible

Céčková nuda edwoodovských rozmerov. Teraz bez preháňania, znelka Silver Shamrock odoznela vo filme minimálne 20krát (možno 30). Kulisy sú na tom asi tak, že keď ich nazvem divadelnými budem im vlastne ešte fandiť, nikto tu nevie hrať, Atkins v hlavnej úlohe je zúfalo necharizmatický, a čo je najhoršie, celé je to myslené smrteľne vážne. Drvivá väčšina snímku pôsobí komicky, ku koncu až extrémne komicky (preto v rámci srandy dávam dve hviezdičky). Čím vážnejšie, tým vtipnejšie a aj s odvahou v osemdesiatych rokoch vraždiť deti, vo výsledku predsa len nuda na umretie http://www.youtube.com/watch?v=GoqxhvdAdns ()

hladass odpad!

Po shlédnutí geniálních prvních dvou dílů a hodně slušného Halloweenu H20, jsem takovou kokotinu opravdu nečekal... A kde je kurva Michael Myers... ()

LION-MR.T

Jako samostatný snímek je i tak pod úrovní. Jde poznat režie,Wallace je totiž přítel Carpentera a tak buď se ho snažil napodobit a nebo mu do toho Carpenter kecal. Každopádně nudné,scénař s roboty nic moc,nápad s vraždícími maskami,taky nic moc. No jedno se musí nechat. Stacy Nelkin má pěkný tělo. Ale furt tomu davam za 5. ()

Anderton

Je to trash na entú, to bez pochýb. Ale vyčítať filmu, že vytvára iné univerzum, keďže Mike minule akože teda naisto zomrel, je nespravodlivé. Odhliadnuc od tohto faktu mix sci-fi a fantasy zápletiek príliš nefunguje, pretože film nefunguje v jednotlivostiach. Ako celok ma ale zabavil tým spôsobom, akým ma zabavili iné podobné sci-fi hororové fláky z osemdesiatok. Kopírujeme Terminátora, Stepfordské paničky alebo aj Inváziu lupičov tiel, pričom hlavný hrdina je príšerný, dialógy nezmyselné a spôsob, akým náš lekár všetko vyrieši, z ríše kto nevidel, neuverí. Hviezdičkové hodnotenie tak nemá zmysel, tu ide o to povestné previnelé potešenie. 50% ()

Frajer42 odpad!

Opravdu je to tak špatné, jak se zde píše. Bohužel, jsem se rozhodl, jakožto hororový fanda, zhlédnout celou halloweenskou sérii a tento díl byl tedy nutností. Zhlédnutí jsem samozřejmě dlouho předlouho odkládal a bylo proč. Nějak moc jsem děj nesledoval, protože mě absolutně neoslovil. Je to hrozná amatérská kokotina. Jde přibližně o to, že si jeden irský kokot a vynálezce založí slavnou továrnu na masky a do oběhu pošle nějakou tu upravenou masku. Maska se "aktivuje" hrozně otravnou reklamou. Hádejte kdy? Ano, na Halloween. V podstatě se nestane skoro nic. Jen to majiteli masky uškvaří hlavu a začnou z ní lézt brouci a hadi. Aby tedy divák hodinu nečekal na pointu, tak je tu pár vraždících androidů, kteří sem tam někomu utrhnou hlavu nebo tak něco. Prostě absolutní sračka. Pochválit bych si troufl maximálně celkem příjemnou hudbu. ()

swamp

Tak nebýt té známé hudby (která je stále výborná) a názvu, tak bych vlastně ani nevěděl, že se jedná o pokračování této nyní již mnohadílné hororové série. Ve filmu NENÍ žádný Michael Myers (ani jemu podobný vrah), takže bych tento třetí (a dle hodnocení na ČSFD zatím nejhorší) díl nazval nekanonickým. Téměř nic v tomto filmu nefunguje, ale musím mu uznat dvě věci. Za prvé: Těch pár vražd a zabití docela stojí za to. :) Za druhé: Ti "posluhovači" Cochrana (a vůbec celé městečko Santa Mira) byli docela strašidelní. :P Jinak se ale jedná o dementní horor s některými "vymazlenými" nelogičnostmi. Jako zajímavost bych uvedl to, že vyhlašovatelku zákazu vycházení a telefonní operátorku namluvila Jamie Lee Curtis. Jo... a naprosto šílený "mozkojeb" je reklamní song Silver Shamrock. :D ()

PetrPan

Je to naivní až tupé, není tam Michael Myers (jen se mihne v TV), ale je to tak klasické béčko 80-let, že se mi to snad i líbilo (no to trochu kecám, ale mohlo to být i horší). Navíc gore je tu docela fajn.... ()

Hunter2222

Prečo sa tento film volá Halloween 3? No ja osobne tomu vôbec nechápem, keďže s perfektnou jednotkou a dvojkou nemá vôbec nič spoločné. Ale ak ignorujeme, trápne dialógy, blbý príbeh, ktorého pointu viete už po 10toch minútach, nesympatické postavy, tak je to celkom dobrý film. Čo ma hlavne prekvapilo je, že gore, ktorého tu nebolo príliš veľa je celkom dobre urobený aj keď nelogicky (chlapík kľačí a v pohode mu otrhnú hlavu, bez toho aby sa postavil). Ak si chcete nakukať sériu Halloween, ktorá sa týka Michela, tak sa na tento film vykašlite. ()

Joker Punx

Nechápu proč se tohle jmenuje Halloween 3 a souvisí to se sérií kde je Michael Myers. Původní film s Michaelem Myersem se tam objeví jenom v televizi a to je celý, jinak tohle nemá nic s Michaelem společnýho. Děj je úplně jinej a ve filmu není žádnej slasher zabiják. Přesto mě tenhle díl Halloweenu zas tak nenudil, popravdě jsem čekal horší sračku a u filmu jsem nechcípal nudou, co mě tam nejvíc sralo byla ta znělka z reklamy v TV. No to bylo příšerný, to se fakt nedalo poslouchat :D Tom Atkins v roli Daniela Challise nebyl špatnej. Film má takovou místama sci-fi atmosféru a je to už prostě úplně jiný, tohle mohli klidně pojmenovat jinak a udělat to jako samostatnej film, tak by to vypadalo líp. Halloween bez Michaela neni Halloween ;) ()