Alf (TV seriál)

Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1986, 102x25 min

Stephen M. Katz

Alf Clausen

Max Wright, Andrea Elson, Anne Schedeen, Benji Gregory, Paul Dooley, Frances Bay, Mihaly 'Michu' Meszaros, Elisha Cook Jr., Glenn Withrow, Holly Fields, Richard Fancy, Nancy Lenehan, Dean Cameron, David Ogden Stiers, Tara Karsian, Anne Meara, Kenneth Tigar, Bob Denver, Judy Landers, Earl Boen, Tracey Walter, Anne Ramsey, Phil Leeds, Frederick De Cordova, Jesse D. Goins, Brian Stokes Mitchell, Carrie Lorraine, Raye Birk, Kurt McKinney, Diane Cary, Aaron Lustig, Sandy Duncan, Robert Gallo, Randee Heller, Blackie Dammett, Mary Jo Catlett, Ivan Bonar, Jack Riley, Rob Neukirch, Molly Hagan, Joseph Maher, Bill Brochtrup, Alan Hale Jr., Fred Goss, Nicole Dubuc, Logan Ramsey, Archie Hahn, Meshach Taylor, Garry Goodrow, Francis X. McCarthy, John Apicella, Vince McKewin, Arthur Rosenberg, Amzie Strickland, Sam Whipple, Jeff Doucette, Liz Sheridan, Carlos Lacámara, Michael Champion, Eric Christmas, Ricky Paull Goldin, Todd Susman, Joseph V. Perry, Alex Henteloff, Bunny Summmers, Jack Armstrong, Lisle Wilson, Pamela McMyler, Shirley Prestia, Joyce Brothers, Al Fann, Henry G. Sanders, Richard Roat, Martin Doyle, Teresa Ganzel, Thomas Bellin, Hilary Thompson, Geoffrey Blake
  • hellstruck

Jako prcek jsem to měla ráda,ale když jsem se na to mrkla nedávno,připadalo mi to přitažené za vlasy.Alf občas perlí,ale nějakým způsobem mi leze spíš na nervy.Jestli pak to nebude tou mou ""slabostí""pro sitcomy,hm..(28.11.2011)

Nejlepší na tomhle seriálu jsou Alfovi sousedi.(30.5.2006)

• Jacinda

Nesnáším Alfa. Přesně si pamatuju kdo ho daboval, ale tohle prostě není můj styl.(22.12.2009)

Pro dítě jako dělané. Takový sitcom pro nejmenší, ale bohužel jako nostalgické guilty pleasure to nefunguje ani trochu. Zkoušel jsem to.(14.12.2009)

Tohle je seriál mého dětství, já ho tenkrát naprosto zbožňovala a když už jsem nemohla být ALFem, tak jsem si přála stát se aspoň Brianovou starší sestrou Lynn :-) Mimochodem dabing Oty Jiráka je vynikající.(7.4.2005)

• - Několik let po natáčení přiznali Max Wright, představitel Willieho, a Anne Schedeen, která ztvárnila Kate, značné napětí mezi štábem a herci, zejména kvůli dlouhým natáčecím frekvencím, které byly způsobeny technickými komplikacemi. Herci tak museli odříkat jiné filmové nabídky. Někteří byli dokonce značně rozladěni, že jsou jenom "přihrávači nějaké chlupaté loutky". (Robbi)

• - V epizóde s názvom "La Cucaracha: Šváb" sa Alf zatvorí v kúpeľni. Obrovský šváb začne prerážať cez dvere za hlasného Alfovho kriku. Táto scéna odkazuje na svetoznámu scénu z filmu Osvietenie (1980). (canucks333)

• - Těhotenství Kate Tannerové (Anne Schedeen) není předstírané. Herečka skutečně v průběhu natáčení čekala dítě a tvůrci této skutečnosti využili k rozšíření filmové rodiny. (Robbi)