Doteky osudu (TV seriál)

Touch

Dotyk

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012 - 2013, 19 h 4 min (Minutáž: 26x43 min)

Kiefer Sutherland, Gugu Mbatha-Raw, Danny Glover, Titus Welliver, David Mazouz, Elijah Nelson, Mark Ivanir, Amy Sloan, Jude Ciccolella, Dahlia Salem, Monique Gabriela Curnen, Alan Blumenfeld, Anne Dudek, Ravi Kapoor, Tiya Sircar, Francis Capra, Bodhi Elfman, Don Harvey, Mark Rolston, Jeremiah Birkett, Katherine Kamhi, Maria Bello, Ian Gomez, Catherine Dent, Amir Talai, Zuleyka Silver, Saxon Sharbino, Olesja Rulin, Jonny Rees, Wade Williams, Melissa Ponzio, Randy Oglesby, D.B. Sweeney, Brent Jennings, Simon Delaney, Audrey Marie Anderson, Jamie Martz, Arturo del Puerto, Diego Serrano, Melissa Carnell, Leslie Stevens, London Vale, Charlet Chung, Kat Purgal, Katherine McNamara, Bernard White, Saïd Taghmaoui, Karan Soni, Natalia Castellanos, Yetide Badaki, Stephen Boss, Ravil Isjanov, Kristin Burke, Angela Gots, Elijah Alexander, Karen David, Aline Elasmar, Brian Groh, Jamie McShane, David Julian Hirsh, John Prosky, Amelia Rose Blaire, Anna Diop, David Ury, Sean McGowan, David de Lautour, Gabriel Luna, Brian Maillard, Ray Santiago, Christina Scherer, Rizwan Manji, Jeremy Luke, Allegra Carpenter, Preston James Hillier, Harvey J. Alperin, Alberto Frezza, Linara Washington, Lukas Haas, Adam Campbell, Kirk B.R. Woller, Dileep Rao, Ayelet Zurer, Isabella Acres, Wendy Benson-Landes, Mackenzie Astin, Patricia Rae, Rob Nagle, Candice Coke, Toši Toda, Castulo Guerra, Jaime Alvarez, Eric Lange, Keith David, Frances Fisher, Annie Wersching, George Wyner, Mykelti Williamson, Leland Orser, Travis Aaron Wade, Marcus Choi, Alec Medlock, Ron Rifkin, David Hoflin, Ron Yuan, Pasquale Cassalia, Tony Pasqualini, Camille Chen, Jim Piddock, Scott Michael Campbell, Joey Naber, Mary Stuart Masterson, Carlease Burke, Deidrie Henry, Kavi Raz, Yousuf Azami, John Getz, Susan Angelo, Peter Murnik, Maria Russell, Manuel Garcia-Rulfo, Scott Klace, Jackson Davis, Robert Romanus, Dante Brown, Franco Vega, Elena Campbell-Martinez, Gonzalo Menendez, Alexandra Peters, Olga Cramer, Matthew Glave, Mike Batayeh, Anthony Molinari, Mark Kelly, Patricia Bethune, Vincent Guastaferro, John Boyd, Rob Benedict, Natalie Lander, Corey Michael Eubanks, Ricky Russert, Noa Dori, Mari Morrow, Sean Carrigan, Rolando Molina, Vince Grant, Ursula Burton, Darrell Lake, Nadine Ellis, Wesam Keesh, David H. Lawrence XVII, Emrhys Cooper, Wasim No'mani, Bill Parks

První díl splnil všechna kritéria správného pilotu a nechal si pootevřená dvířka hned několika směry. Osobně ale doufám, že tvůrci v dalším vývoji samotného dění trošku zpomalí. Uvidíme, jakou cestou se seriál nakonec vydá a třeba si Kiefera zapamatujeme i jinak, než jako Jacka z 24-ky. EDIT po první sérii: spokojenost (75%). Tempo se zmírnilo tak, jak jsem si představoval a jelikož seriál dostal zelenou pro řadu další, budu se těšit, jak bude dějová linie pokračovat.(27.1.2012)

84%? To jako vážně? To jste tím vším nadšením zjevně stihli jenom pilota a zbytek řady už tu zjevně viděl málokdo. On pilot byl vážně nadějnej, ovšem k mému velkému překvapení mě druhej a třetí díl dokázaly nudit natolik, že jsem se k čtvrtýmu nedokopala. Tohle je prostě trapárna, která může fungovat opravdu jen tu pilotní hodinu, ovšem už tehdy člověku dochází, jak patetický se to postupně stává a jak strašně laciný to je. Upřímně se o bávám, že vidět pár dálších dílů, skončim tu na odpadě s vykřičníkem, jelikož jsem si jistá, že s přibývajícími díly bych se styděla sama za sebe, že dokážu na ten americkej patos koukat a ztrácet tak čas takřka nejhoršim možnym způsobem. Nechápu to nadšení.(11.5.2012)

Výborný pilot, zatím naprosté nadšení, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, zatím to vypadá na skvělý počin. Edit: Ani po dalších dílech nesnižuju hodnocení. Poutavé, každý díl plný neskutečných souvislostí. Tohle se prostě povedlo. Jedna z nejlepších seriálových novinek poslední doby. Edit 2: Po druhé řadě snižuji na 70%, už ztratila na takové té úvodní originalitě, nicméně zrušení je škoda, seriál rozhodně nebyl špatný.(29.1.2012)

• klida

Asi nejsem dostatečně intelektuálně na výši, ale celou první řadu jsem se ukrutně nudil. Je to všechno pořád dokola, to nesnesitelný dítě si zapíše nějaký čísla do sešitu a ty se pak tři čtvrtě hodiny zjevujou úplně všude. Ten (asi) hlavní děj, kterým je (asi) nějaká konspirace se posunul za třináct dílů asi o sedm centimetrů. Nevím, co by se muselo stát, abych pokračoval i druhou sérií. Ale intro je famózní, to se musí nechat. PS: Nezapomeň na díl 01x13, kterej vyšel v září.(4.10.2012)

Nadšení z každého dalšího dílu. Vše je výborně načasováno a roztřepených nitek je jen nepatrné. A věřím, že takhle budeme pokračovat minimálně do konce první série. Vedlejší postavy jsou moc dobře napsané a na jejich znovuopětovné objevení se vždy těším. ještě dva takhle silný díly a jdeme na pět hvězd.(27.1.2014)

• - Kiefer Sutherland v souvislosti s projektem prohlásil: „Nechtěl jsem se tak brzo vrátit k nějaké show. Toto bylo ale krásně napsané, bylo to jiné.“. (Agent24)

• - Server tvguide.com zařadil seriál mezi nejočekávanější novinky zimy 2012. (Agent24)

• - Pacient fiktivní společnosti Aster Corps McCormick (Bernard White), trpící nespavostí, má stejné příjmení jako jeden z režisérů a producentů podílejících se na tvorbě tohoto seriálu - Nelson McCormick. (Sevcik)