Doteky osudu (TV seriál)

Touch

Dotyk

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012–2013, 19 h 4 min (Minutáž: 43–51 min)

Kiefer Sutherland, Gugu Mbatha-Raw, Danny Glover, Titus Welliver, David Mazouz, Elijah Nelson, Mark Ivanir, Amy Sloan, Jude Ciccolella, Dahlia Salem, Monique Gabriela Curnen, Alan Blumenfeld, Anne Dudek, Ravi Kapoor, Tiya Sircar, Francis Capra, Bodhi Elfman, Don Harvey, Mark Rolston, Jeremiah Birkett, Katherine Kamhi, Maria Bello, Ian Gomez, Catherine Dent, Amir Talai, Zuleyka Silver, Saxon Sharbino, Olesja Rulin, Greg Ellis, Wade Williams, Melissa Ponzio, Randy Oglesby, D.B. Sweeney, Brent Jennings, Simon Delaney, Audrey Marie Anderson, Jamie Martz, Arturo del Puerto, Diego Serrano, Melissa Carnell, Leslie Stevens, London Vale, Charlet Chung, Kat Purgal, Katherine McNamara, Bernard White, Saïd Taghmaoui, Karan Soni, Natalia Castellanos, Yetide Badaki, Stephen Boss, Ravil Isjanov, Kristin Burke, Angela Gots, Elijah Alexander, Karen David, Aline Elasmar, Brian Groh, Jamie McShane, David Julian Hirsh, John Prosky, Amelia Rose Blaire, Anna Diop, David Ury, Sean McGowan, David de Lautour, Gabriel Luna, Brian Maillard, Ray Santiago, Christina Scherer, Rizwan Manji, Jeremy Luke, Allegra Carpenter, Preston James Hillier, Harvey J. Alperin, Alberto Frezza, Linara Washington, Lukas Haas, Adam Campbell, Kirk B.R. Woller, Dileep Rao, Ayelet Zurer, Isabella Acres, Wendy Benson-Landes, Mackenzie Astin, Patricia Rae, Rob Nagle, Candice Coke, Toši Toda, Castulo Guerra, Jaime Alvarez, Eric Lange, Keith David, Frances Fisher, Annie Wersching, George Wyner, Mykelti Williamson, Leland Orser, Travis Aaron Wade, Marcus Choi, Alec Medlock, Ron Rifkin, David Hoflin, Ron Yuan, Pasquale Cassalia, Tony Pasqualini, Camille Chen, Jim Piddock, Scott Michael Campbell, Joey Naber, Mary Stuart Masterson, Carlease Burke, Deidrie Henry, Kavi Raz, Yousuf Azami, John Getz, Susan Angelo, Peter Murnik, Maria Russell, Manuel Garcia-Rulfo, Scott Klace, Jackson Davis, Robert Romanus, Dante Brown, Franco Vega, Elena Campbell-Martinez, Gonzalo Menendez, Alexandra Peters, Olga Cramer, Matthew Glave, Mike Batayeh, Anthony Molinari, Mark Kelly, Patricia Bethune, Vincent Guastaferro, John Boyd, Rob Benedict, Natalie Lander, Corey Michael Eubanks, Ricky Russert, Noa Dori, Mari Morrow, Sean Carrigan, Rolando Molina, Vince Grant, Ursula Burton, Darrell Lake, Nadine Ellis, Wesam Keesh, David H. Lawrence XVII, Emrhys Cooper, Wasim No'mani, Bill Parks, Ty Haile, JJ Snyder, Ray Ford, Marcus LaVoi, Ransford Doherty, John Lacy, Anthony Alabi, Charles Henry Wyson, Patrick John Hurley, Blair Hickey, Jacqueline Scislowski

Pilot testuje lidství. Protože jestli vás tohle dojemné mysteriózno několikrát nepoloží do kolen, nebo alespoň nedonutí s otevřenou pusou v tichém úžasu překvapeně zírat, asi bude něco špatně. P.S. "Ruším" Alcatraz a Fringe a pomalu se chystám na tuhle jízdu, která bude pokračovat (až!) v březnu. Čas je ďábel.(31.1.2012)

• klida

Asi nejsem dostatečně intelektuálně na výši, ale celou první řadu jsem se ukrutně nudil. Je to všechno pořád dokola, to nesnesitelný dítě si zapíše nějaký čísla do sešitu a ty se pak tři čtvrtě hodiny zjevujou úplně všude. Ten (asi) hlavní děj, kterým je (asi) nějaká konspirace se posunul za třináct dílů asi o sedm centimetrů. Nevím, co by se muselo stát, abych pokračoval i druhou sérií. Ale intro je famózní, to se musí nechat. PS: Nezapomeň na díl 01x13, kterej vyšel v září.(4.10.2012)

Taky fandím Timu Kringovi k úspěchu a ještě více mému seriálovému bohu Kieferu Sutherlandovi. Mě osobně toto připomělo spíše Flashforward a samozřejmě Kringovy předchozí děti - Hrdiny. Potvrdilo se mi to, co jsem věděl už při sledování 24 hodin - Kiefer je herec, který před kamerou vypadá dobře za všech možných okolností - ležící na zemi, zmoklý a nebo v reflexní vestě a taky SAMOZREJME to, že dokáže bravurně zahrát milujícího otce - takto se už předvedl v 1.sérii 24 hodin a zde je tedy tato role stejně uvěřitelná, byť diametrálně odlišná - to, že náš new hero schytá 2x nakládačku během jedné epizody byl tak trochu i šok - v predchozi roli by z protivnika nezbyl ani mastnej flek... njn, tento hrdina rozhodně netrpí žádnou "nadpřirozenou" schopností ... Samozřejmě mě to vcuclo během pár chvil k čemuž přispělo i kvalitní umělecké intro jaké jsem viděl naposledy ve Hře o trůny ... Doufám, že si seriál udrží laťku danou první epizodou a vyhne se syndromu některých seriálů - po prvním díle (pár dílech) propad, který se přinejlepším v polovině seriálu "zmátoří" (jako např. v druhé půlce skvělý Flashforward nebo Jericho) - myslím, ale že díky Kieferovy to ale za všech okolností bude stát za to ...(26.1.2012)

Tenhle seriál mě nechytl tolik jako jiné obdobné, docela mě trvalo než jsem to celé dokoukal dobré 2 měsíce. Spíš mě stačilo dát si dva díly a konec. Zvyknout si na autistu byl pro mě docela problém, mě přišel prostě na ránu. Celá první série měla takový až příliš ucelený děj. Já měl ještě k tomu verzi bez titulků tak že jsem spoustu toho nerozuměl. Pak naštěstí ty výlety za hranice skončili. Druhá série je mnohem zajímavější a hlavně přibyla Saxon Sharbino, která je velice pohledná dívka. Tak trochu paradox mě přišlo hledání dcery a matky, který po shledání prakticky hned skončí. Silně mě to připomnělo jiný seriál Revoluce. kde se taky snad 10 dílů hledá kluk, aby ho v dalším hned zabili. Asi je dobře , že to má jen dvě série. Samozřejmě by se dalo pokračovat, ale já myslím že to stačí. Ps- pořád se tam zmiňuje o 36 lidech, ale těch už dávno tolik není, nejmíň 4-5 jich je po smrti.(29.11.2014)

Po projekci prvního dílu jsem nadšen a těším se na pokračování. Kiefer už není akční hrdina, ale naslouchající táta. Tim Kring odešel od Heroes se věnovat této pecičce a režie od Lawrence báječná. Když všechny dobré seriály skončili, v tomhle vidím potenciál. Takže první serie 80%, občas mám slzy v očích a od Kringa je to super seriál, Sutherland v hlavní roli bomba, ale něco malinko tam chybí k dokonalosti. Asi napětí.(22.2.2012)

• - Kiefer Sutherland v souvislosti s projektem prohlásil: „Nechtěl jsem se tak brzo vrátit k nějaké show. Toto bylo ale krásně napsané, bylo to jiné.“. (Agent24)

• - Pacient fiktivní společnosti Aster Corps McCormick (Bernard White), trpící nespavostí, má stejné příjmení jako jeden z režisérů a producentů podílejících se na tvorbě tohoto seriálu - Nelson McCormick. (Sevcik)

• - Server tvguide.com zařadil seriál mezi nejočekávanější novinky zimy 2012. (Agent24)