Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

zdeny99

Naprosto idiotská hňupovina, která vás baví od počátku do konce, pokračuje. Žraloci si tentokrát po Los Angeles vybrali za svůj cíl největší město USA New York a Steve z Beverly Hills s Tarou Reid jdou znovu do boje, tentokrát ještě většího, akčnějšího a ujetějšího než tomu bylo v prvním díle. Už úvodní scéna napovídá, že to bude něco ještě více infantilnějšího než minule. Žraloci zaútočí na boeing, jeden vletí do motoru, druhý uvízne v pilotní kabině, další si létá přímo v letadle a Taře Reid je ukousnuta ruka. Nakonec s boeingem přistává Steve. Sakra ten chlap dokáže snad všechno! Poté se děj už ocitá v New Yorku, kde žraloci postupně napadnou Manhattan se sochou Svobody, zaútočí na baseballový stadion, newyorské metro atd. A aby tam bylo i více té zábavy, tak hlava ze sochy Svobody se kutálí po nekončící ulici, Steve skáče žabky po žralocích, jiné zase rozsekává na dva kusy motorovkou a jeden vysloužil hráč baseballu odpálí pálkou letící žraloka. Opravdu tohle je strašná hňupovina, ale hňupovina, která baví. Podle mě nejzábavnější film od společnosti Asylum. [2461. hodnocení, 234. komentář, 27%, 120. nejrozporuplnější film] ()

darthhokro

možné SPOILERY: Docela slušnej nářez zábavy. triky tak amatersky vtipný, např. zabití žraloci mizí jak ve videohrách apod. Ale neskutečnej nářez začíná až posledních cca 20. minut kde nastoupí Cirkulárková lady Tara :D Ideální sledovat s partou kumpánů při popíjení chmelomoku a pokuřování kytky radosti. ()

JenomDominik

Schválně jsen to o jednu hvězdu nadhodnotil, protože tenhle film si opravdu nezaslouží být v černých číslech, příjemná a vtipná blbost, která o sobě ví jak blbá je a nestydí se za to :) 60% ()

ogheekapr

Ještě o něco absurdnější než předchozí díl, člověk se u toho slušně nasměje na to že je to v žánru horor. Narozdíl od jedničky, tady to vypadá, že autoři chtěli aby to působilo tak dementně. Koneckonců tak působí už jenom samotný nápad vytvořit tornádo ze žraloků. Každopádně zábava to je. ()

gfrusvk

"Fine.. Nezdál se ti ten žralok povědomý ? Měl jízvu..." Sharknado v2.0: Payback. MORE BLOOD. MORE HEADSHOTS. UPGRADED SHARKS. Tentokrát sa s tým už nikto nepiplal a nehral sa na seriózny horor, tá totálne ujetá šialenosť sa rozbehla hneď zo začiatku. Žraloky v metre, žraloky v kanáli, žraloky na soche slobody a do toho všetkého hudba z Harryho Pottera ktorá tomu dáva šmrnc. Padá hláška za hláškou, nelogické jednanie postáv je prvýkrát obrovské pozitívum a to kombo vo finále v podobe niekoľkých na seba nadväzujúcich WTF scén graduje tú magóriu až za hranice maxima... Parádne vystihnutá stopáž, nie sú tu žiadne zbytočné kecy alebo scény dlhšie ako 3 min aby niečo niekoho nezožralo.. Tento film si zaslúži obrovské promo, a 3ku už chcem vidieť v kinách. Doporučujem a to si nerobím prdel. ()

Drogba

Po shlédnutí jedničky jsem musel jedním dechem mrknout i na dvojku. Fin a April jsou zpět ak tomu spoustu zajímavých jmen jako je Vivica A. Fox, Kari Wuhrer a nebo třeba Judd Hirsch aka Davidův otec ze Dne Nezávislosti. No byl to opět nářez, všem fanouškům žánru opět mohu jen doporučit. Těšte se opět na originální C scénář a herecké výkony. ()

Bloody13

„Ten žralok šel po mně. A na čumáku měl tak obrovskou jizvu. Střelila jsem ho do oka, ale ukousl mi ruku. Jako by věděl, kdo jsem.“ Pokračování už brzy kultovního Sharknada je snad ještě brutálnější (rozuměj zábavnější) a absurdnější (rozuměj dementnější), než jednička. Žraloci v letadle, žraloci v metru, žraloci v nemocnici, žraloci jsou prostě všude! K tomu všemu se městem kutálí hlava Sochy Svobody, Tara Reid je bez ruky a Steve Sanders se tu ohání s motorovkou, s níž uprostřed tornáda efektivně zabíjí digitální žraloky. Chuck Norris by záviděl. A divák? Ten se musí bavit. ()

darkrobyk

Nebýt užvaněných pasáží, tak to byla superjízda. V rámci série sice slabší díl, ale některé scény jsou fajnové - v letadle, na hřišti, socha hlavy Svobody a samozřejmě finále na vrcholu mrakodrapu, kdy z Fina a Skye se stali dva Thorové v jednom. Létající motorové pily neměly chybu, i když mohly být déle v záběru. Stejně jako v ostatních dílech je nejlepší černý humor typu -dal bych si rybu- nebo -nastane soudný den a zemřete- či -neboj, mně se nic nestane-. K pěkným zákusům, uhryznutým hlavám a pažím přibylo třeba rozčísnutí zad hlavou sochy. Už samotný nápad s létajícími a padajícími žraloky je prostě skvělý, tudíž člověk neumětelství a levnou produkci skousne. ()

Frajer42

Zatímco u prvního dílu jsem upřímně věřil, že veškeré nedotaženosti jsou dílem nulových režisérských schopností a odstrašujícího hereckého umu všech postav, tak v pokračování mám velmi intenzivní pocit, že se všechny filmařské chyby dějí zcela záměrně, protože je to celé neuvěřitelně do očí bijící. Zadat do kolonky žánry jako horor či thriller může jen opravdová píča, která film rozhodně neviděla. Samozřejmě se jedná o čistokrevnou komedii, protože komediálních prvků je na každém rohu požehnaně, kdežto ty hororové jaksi chybí. Já osobně se přiznám, že jsem se docela dost nasmál. Rozhodně víc než třeba v přisrané jedničce. A filmu, který je tak neuvěřitelně debilní a působí neuvěřitelně komicky snad každým okamžikem, nemohu rozhodně dát odpad ani jinak směšné hodnocení. Tento film je přestřelený úplně v každém ohledu. Dialogy jsou na samém vrcholu stupidnosti. Už dlouho jsem neviděl nic, kde by rejža zvládl vybudovat film na totální debilitě úplně všeho. Všechno je opravdu ještě horší než v jedničce a nevěřím, že něco takové dovede napsat zdravě smýšlející jedinec. Kupodivu všechno dohromady skvěle zafungovalo. Na tento díl jsem se těšil pouze sarkasticky, ale na pokračování se budu těšit už zcela upřímně, protože takhle vypadá švédský stůl plný toho nejabsurdnějšího humoru. Ke zhlédnutí doporučuji pár vychlazených zlatavých moků. V dnešních vedrech by určitě nepohrdl vůbec nikdo. ()

BMW12

Hodně podobné prvnímu dílu. Ale o něco zábavnější, sice je zde méně akce, ale bavilo mě to více než jednička. Ale je zde několik nesmyslných dialogů a scén, např. když se ten chlápek ptá toho slavnýho hráče u hot-dogovýho stánku proč tam stojí a on mu odpoví úplně na něco jiného. Nebo scéna když skáčou z taxíku, hlavní hrdina tam hodí lano přes tu tyč a všichni se na tom laně spustí. Ale dyť to lano tam není zachyceno, tak jak se na něm můžou spustit. Nebo závěr filmu, kdy se Fin epicky doveze na žralokovi z nebe až na zem. Na druhou stranu některé triky se jim povedly, nato, že to má tak nízký rozpočet. ()

eraserhead666

Film k němuž člověk musí přistoupit jako k blbosti, která chce bavit čistě jen v rámci a mezích blbosti. Pak se to dá vcelku užít. Už to, pravda, není takový nářez, jako v jedničce, ale prdel je to slušná pořád. ()

corpsy

SHARKNADO je snáď najväčší fenomén céčkovej kinematografie a pokračovanie to potvrdzuje. Dvojka je ešte väčšia a infantilnejšia kravina, ako časť prvá a diváci intelektuálnejšie naladení to prekusnú len s problémami. Jedno vám ale môžem potvrdiť, že nič podobné ste v živote nevideli. ()

Vxxx

O poznání pitomější než jednička, což znamená, že jsem si to užila ještě o něco víc :D Já tyhle filmy miluji. Tyhle filmy by potřebovali vlastní kategorii hodnocení, protože 3* si to rozhodně nezaslouží, ale na druhou stranu si to zaslouží mnohem víc :D Geniální. Už se těším na trojku. ()

JohnMiller

It´s happening again !!! . Prvý diel bol iba slabý odvar toho čo nám ponúka dvojka. Myslím to smrteľne vážne, táto časť sa nepriživuje na predošlom kultovom diiele, ona búra znova hranice filmového priemyslu. Scenár je tak nadupaný vtipmi a obrovskou sebareflexiou že som sa na tom smial viac ako na hociktorej miliónovej Hollywoodskej snímke. Bol to cieľ tvorcov a vydaril sa na 100%. Všetko tu bolo dokonalé. Je to najlepší céčkový film aký som kedy videl, a hoci si to potrebujem ešte aspoň raz zopakovať aby som vstrebal všetky srandy ktoré tu boli medzi natočené riadkami a pochopiť hlbokú myšlienku ľudskej existencie, už teraz môžem s čistím svedomím vyhlásiť... Holy Sharks to bolo úžasné. ()

Saraph

Sakra, to ten týpek s tou mega baseballkou musel chcípnout tak brzo? :'( Ok, teď vážně. Sharknado je sračka, ale asi každý se na to jde koukat jen proto, aby se pobavil. Horor/Thriller/Sci-Fi? Ani náhodou - je to komedie. Myslím, že je rozdíl mezi tím, jestli se vám film nepovede, nebo jestli uděláte Žralokonádo. ()

Wayne

Sharknado zpět ve velkém. Jeden by si myslel, že větší kokotina než jednička už natočená nebude, ale oni to zvládli udělat ještě hloupější. Opět nechybí dechberoucí a chytré dialogy jako třeba "To byl netopýr-ne byl to pták-ne netopýr" nebo "už není taková jakou si ji pamatuješ, je teď drsná, běhá maratóny". Líbila se mi okopírovaná scéna ze Star Wars: New Hope, tam se přehoupli přes propast, tady přes vodu, ale jinak nachlup stejná scéna. Objevila se možná i nějaká ta rasistická narážka (černý drát jenom na černý drát a připojovala to černoška) a ještě i žádost o ruku prstenem z ukouslé ruky. A ten plakát který z 90% nechali z jedničky tomu nasazuje korunu, chtěl jsem dát 5* ale objektivně je film tak na horší odpad takže 3*. ()