Hráči

Komedie / Drama / Sportovní
USA, (2015–2019), 22 h 16 min (Minutáž: 25–33 min)

Tvůrci:

Stephen Levinson

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown, Brittany S. Hall (více)

Série(5) / Epizody(47)

V tomto novém komediálním seriálu si někdejší superhvězda Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson) dává do pořádku svůj život po ukončení kariéry a radí jiným současným i bývalým hráčům, jak se orientovat ve světě fotbalového byznysu. Seriál Hráči od scenáristy Stevea Levinsona zkoumá životy skupiny současných i bývalých hráčů amerického fotbalu. Dwayne Johnson se představí v hlavní roli někdejší fotbalové hvězdy Spencera Strasmorea. Mezi další postavy patří vždy dobře naložený Charles, který ukončil kariéru vrcholového sportovce a hledá nové uplatnění; soutěživý a duchovně založený Ricky, současná senzace amerického fotbalu; finanční poradce Joe, který se zoufale snaží zapadnout; agent špičkových sportovců Jason; profesionální fotbalista Vernon, pro něhož je v životě nejdůležitější rodina; bývalá manželka špičkového atleta Julie; sportovní reportérka Stephanie Michaelsová, která je zamilovaná do Spencera, a vdova po jednom ze Spencerových nejbližších přátel, Tina.

Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson) a jeho chlapci jsou zpět, aby to "roztočili" ve zbrusu nové řadě úspěšného komediálního seriálu z produkce HBO od Stevea Levinsona (Vincentův svět), který zkoumá extravagantní svět vrcholového amerického fotbalu ve floridském Miami. Druhá sezona se ponese ve znamení ještě větší soutěživosti a komplikací než kdy dřív, neboť v honbě za trvalým úspěchem a slávou se postupně začínají stírat hranice mezi profesním a osobním životem. Někdejší superstar amerického fotbalu Spencer, který se po ukončení kariéry snaží prosadit jako finanční manažer, je nucen čelit démonům ze své minulosti, když stane v boji muže proti muži s největším lichvářem Andrem Allenem. Spencerovi nejbližší přátelé a klienti se mezitím ze všech sil pokoušejí nalézt pevnou půdu pod nohama - ponížený Ricky zkoumá své možnosti volného hráče a poznává otce, který ho kdysi opustil, Charles musí coby čerstvý rodič sladit rodinný život s profesionální kariérou a Vernon se vyrovnává s životem mimo hřiště. Na pomoc Spencerovi s lukrativními fotbalovými smlouvami a velkými osobnostmi opět přichází i jeho nestoudný obchodní partner Joe, pragmatický agent Jason a přítelkyně a sportovní reportérka Tracy. Spencer a jeho skupina záhy pochopí, že uspět v byznysu, kde platí: "Dej do toho všechno, nebo se na to vykašli," ve skutečnosti obnáší být neustále připraven bojovat o větší množství dolarů, kontraktů i respektu. (HBO Europe)

p.a.douch

Takže vzhledem k tomu, že se rád dívám na NFL pohodový seriál. Bohužel jen do čtvrté série. Potom někomu hráblo a v páté sérii to je hrůza. Johnsonovy vzpomínky a úvahy do kamery jsou hrozný sračky. Zkrátka pátá série je úplně nereálná. Spencer neustále švorc a najednou taková změna? Asi jeho postava zešílela a myslí si že je bůh. Jestli půjde další vývoj stejným směrem, tak je to úplně na houby. ()

Lockdown

Todle se krutě nepovedlo. Netuším, jestli měli tvůrci v plánu natočit něco tak děsně amerického a děsně nudného a budou se spoléhat jen to, že tam narvou kupu hereckých hvězd a hromadu koz, tak že to bude fungovat. Chyba lávky. Třicet minut to má a táhne se to jak sopel. Není to komedie, není to drama, prostě člověk pořádně ani neví, na co kouká. Dal jsem šanci i druhé sérii, protože jsem v koutku duše doufal, že by se mohla objevit tedy ta sportovní komedie, za kterou ji tvůrci vydávají. A výsledek? Kurva ještě že to má tak málo dílů. Jako jediný malý pozitiva, díky kterým si jsem se na to ještě nevyprdl, vidím The Rocka(který odvádí super výkon v sebehorším filmu či seriálu) a Arielle Kebbel(na kterou se prostě dobře kouká). Špatný, hodně špatný. 15% ()

Raziel811

2 sezony zhlédnuté za 2 dny - to si myslím mluví za vše. I když mne americký fotbal vůbec nezajímá, seriál je zajímavou sondou ne za oponu, ale na dění kolem a ukazuje víceméně drsný svět byznysu, který dokkáže převálcovat každého. Výborného Johnsona doplňuje skvělý Corddy a tato ústření dvojka je tahounem napříč celým příběhem. Dejte tomuto seriálu šanci a nebudete litovat. ()

Kardio

Přestože se v seriálu americký fotbal nikdy nehraje, skrz tento seriál jsem si ho zamiloval. Každá epizoda je okno, okno skrz které vidíme do života vrcholových fotbalistu. Co asi dělají po práci? Nebo spísě komu to dělají po práci? ()

KuceraJohny

Dwayne Johnson je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Je to skvělá osobnost která mě dokáže donutit se kouknout na film na který bych se bez něho nikdy nepodíval a pak jsem za to rád. Stejně se to stalo i u tohohle seriálu, nikdy bych se na takový typ seriálu nekoukl ale kvůli Rockovi jsem to udělal. A nelituji, seriál mě úplně vtáhnul a opravdu mě baví, jediný co mě mrzí že neukazují i záběry ze zápasů ale jinak je to pecka. ()

maestrum

Příjemné překvapení, které momentálně pro mě představuje největší čekání na další epizodu s ohledem, že GOT a TWD má pauzu ve vysílání. Pro mě nejlepší seriál tohoto roku. ()

mad.dog

Málo vtipný seriál, který kdyby měl o minutu víc, tak by byl k nekoukání nudný. Celek stojí a padá na Johnsonovi, protože všichni ostatní jsou takoví mdlí. Koukatelný díky krátké stopáži. Po první sezóně nevím, jestli pokračovat. ()

kickassgirl

po 7 dieloch bomba, kazdy diel lepsi a lepsi. Partner Joe a Ricky Jerret (Denzelov syn btw) najlepsie postavy. Druha seria prvych 5 dielov o dost slabsie ako prva. Znizujem hodnotenie na 4*. ()

coolsender

S Dwaynem, bez něj, pokud to takhle ve světě profesionálů funguje, twl ... Podle mě hodně slušně natočený. A nedivil bych se, kdyby to chytlo drajv na 5 - 8 serií. ()

MartinosIav

Excelentni serial, ve kterem toho z americkeho fotbalu prilis neuvidime, zato se podivame do zakulisi. Skvele vybrani herci, vsichni velmi sympaticti a snadno se s nimi szijete. Nemam co vytknout, uz se nemuzu dockat ctvrte rady :) ()

Film Christophera Nolana našel hvězdu

Film Christophera Nolana našel hvězdu

20.03.2019

O novém filmu Christophera Nolana (Interstellar, Dunkirk) až doposud nebylo moc co psát. Některé zdroje snímek přirovnávaly duchem k Na sever severozápadní linkou a Počátku, tahle porovnání už ale… (více)

Bourneovský The Rock

Bourneovský The Rock

11.07.2014

Dwayne „The Rock" Johnson je momentálně na vrcholu kariéry. Letos ho sice uvidíme jen v Herculovi a seriálu Ballers, v příštích letech se ale vrátí jako Hobbs v Rychle a zběsile 7 i jako Roadblock v… (více)