Série(2) / Epizody(12)

Antologický seriál, který se zaměřuje na různé postavy napadené šíleným sériovým vrahem Mickem Taylorem v australském vnitrozemí... (Filmbox)

Scraffy

Wolf Creek filmy som mal celkom rád a tak som bol nadšený zo seriálu. Prvý diel navnadil na super revenge, ale neskôr sa to vytratilo a v podstate to bolo čoraz viac nudnejšie. To dievča vlastne nevedelo, čo chce. Aspoň, že sa na ňu dalo pozerať. Finále bolo zbytočne moc naťahované a kľudne sa mohlo konať oveľa skôr. Mrzí ma, že sa tu Mick Taylor zas až tak moc neukazoval a držal sa stranou. Na druhú stranu sa mi tu veľmi páčila výprava Austrálie, ktorá mala čo ponúknuť. Vidláci boli tiež super. Takže prvú sériu hodnotím troma priemernými hviezdami a som zvedavý na druhú sériu, ktorú zhliadnem čo najskôr. Edit: Tak mám za sebou aj druhú sériu a tá bola veľmi dobrá. Konečne bol každý jeden diel záživný a aj vraždy mali niečo do seba. Druhá séria je narvaná atmosférou až po prasknutie. Posledné dve epizódy boli priam úchvatné. Druhú sériu hodnotím štyrma hviezdami. ()

intro

Zatím dávám po 2 dílech 3 hvězdičky, ale jsem docela spokojen. Třeba se hodnocení ještě zvedne. Uvidíme ()

Matared

Pokud se někdo po první řadě rozmýšlí, jestli vůbec začne sledovat druhou, nemohu mu odpovědět nic jiného, než ANO. V druhé sérii je to totiž úplně jiný seriál. Napínavé, zábavné a díky skvělému Johnu Jarrattovi, který konečně dostal více prostoru, místy i vtipné. 1. série - 55%, 2. série - 80% ()

Predator77

1 Série: 35 procent, 2 Série: 40 procent, Za mě se jedná o proti filmu Wolf Creek 2 o dost velký průměr který když vynecháte tak o nic moc nepřijdete jenom teda v případě že se něco málo chcete dozvědět o našem hlavním vrahovy Micku Taylorovi který je i tady neskutečně charizmatický a zvrácený a je zkrátka fajn ho vidět jak opět se s tím nesere a likviduje koho může ale ve výsledku doporučuji se spíše podívat na Wolf Creek 2 kde dostanete daleko víc všeho a to i v dost rozumné stopáži a o proti seriálu který my přišel dost nudný a zbytečně natažený. ()

famfuli

Asi bych měla dát „odpad“, ale ta jedna hvězda je za to, jak jsme se u té neskutečné blbosti dokázali pobavit právě tím, jak je to blbé. Situace se daly předvídat jedna za druhou, ale občas nás režisér překvapil tak neskutečným nelogickým skokem v ději, nevysvětlitelnými situacemi a zápletkami, a to navíc tak trapnými a okopírovanými z různých filmů a seriálů, že jsme se váleli smíchy. Tak za tu zábavu jedna hvězda, nic horšího jsem neviděla. ()

dalver

Druhá séria rozhodne lepšia ak prvá. Rovnako ako druhý Wolf Creek je lepší ako jednotka. Mick je parádny záporák, len z neho tvorcovia vyrábajú nesmrteľného borca a hororovú legendu, keď sa po dvoch filmoch a dvoch sériách seriálu ide spraviť ďalší film. Každopádne vyzerá to, že McLean má stále dostatok nápadov a nehostinné prostredie mu svedčí. ()

Mark1983

Co se první série týče, tak až na první epizodu mi to spíše připomínalo krimi thriller, než přímo horor. Avšak druhá série už byla líznutá hororovým žánrem. Konec konců jsem byl ale spokojen, ač děj to má, i když zatím druhý Wolf creek ve filmové stopáži zůstává na 1. místě dle mého úhlu pohledu. ()

maroco1990

Dlhonoháá Lucy s tinedžerským šarmom pri ktorej stoja všetci svätý, kde niektoré scény pripominajú skôr fantasy.No,ale samotný príbeh oplyval napätím s par zápletkami.Pekná scenéria zvláštnej paradoxne príťažlivej slnkom rozpálenej Austrálie kde sa chodia dobrodruhovia stratiť. P.S.:Mickyho psycho smiech :D ()

Daumatin

Po solídnej dvojke tu máme seriál, ktorý sa mi trocha podoba na prvý Wolf Creek. Väčšina času sa tu nič zaujímavé nedeje iba Mick občas niekoho zareže, ale ani toto tu moc nevidíme. Seriál sa rýchlo dostane do stereotypu a navyše scenár je hrozný s absolútnymi dejovými nezmyslami, ktoré kazia celkový dojem. Tie 3 hviezdy ani neviem za čo, každopádne austrálska príroda zdobí tento seriál a finále je o ničom, čo sa dalo očakávať. Teším sa na Wolf Creek 3. ()

BigJohn02

První serie je sice plná nelogičností,ale druhá to rozhodně přebíjí. Dorazil mě třetí díl, a to konkrétně scéna,kdy se Brian s Rebeccou vrátí k troskám ohořelého autobusu. Podařilo se jim Micka odlákat, dostali se do jeho auta a zmocnili se jeho brokovnice. A teď to přijde: Každý normální člověk by se schoval pod autobus, počkal si až se Mick bude vracet k autu, střelil ho do palice, vzal mu klíče od auta a dojel pro ostatní. Co však vymyslí uvedená dvojice, přesahuje hranice běžné debility: Vypustí mu vodu a do benzínové nádrže mu nasypou písek a utečou. Pro skupinu je podle nich lepší prchat dál pěšky polopouští o hladu a žízni, hlavně když Mick nebude mít výhodu v tom, že bude mít pojízdné auto. To nevymyslíš! Scénář zřejmě psali ožralý klokan se zhuleným vombatem, šukali u toho a ještě je přitom kloval emu do prdele, jinak si to prostě nedokážu vysvětlit. Ta úroveň kreténismu mě donutila poslat seriál tam, kam patří - do sraček! ()

violik

Jeden z mnoha serošů který se fakt povedl. Dokonce lepší jak film, amazonka s oštěpem byla prostě boží a úchylák? Lepší humus vybrat nemohli. ()

PuppetMistr

První serie s Mickem Taylorem nám ukázala proč je tím kým je. Lucy Fry se mi v první serii hodně líbila. Odjela se pomstít za rodinu. Ale Mick Taylor se vrátí i v druhé serii. Druhá série skončila tam kde to celé začalo filmem Wolf Creek z 2005. Mám chut si to celé zopakovat než výjde očekávaný Wolf Creek 3 z 2022 na který se hrozně těším. Seriál je za mně hodně povedený. ()

Drolit

Na tenhle seriál jsem narazil čistou náhodou a byl jsem velmi nadšený, že něco takového existuje, protože oba díly Wolf Creeku se mi líbí. O to větší je zklamání. Zabiják Mick se tu skoro nevyskytuje, většina dílů je jen dějová omáčka, kde se nic neděje. Navíc je tam neskutečně moc logických chyb, kupříkladu útěk z vězení v první sérii je více než úsměvný. Potom celý seriál působí dojmem, že byl natočen spíš jen jako nějaká parodie a nebyl absolutně myšlen vážně.  Nedokoukal jsem a radši si počkám na třetí díl Wolf Creeku, který, doufám, bude přinejmenším tak dobrý jako předchozí díly. ()

Zagger

tak serial je hned neco jineho nez film a ikdyz nejsem uplne serialovy, tak mi tenhle pomaly styl roadmovie vyhovuje, ale priznam se, ze trochu seekuju. Prvni serie zacina se 4. dilem trochu vadnout a pribyva vaty, ale porad pohoda, podobnou hru bych si zahral jako adventuru outback/nevada, skaliska, divni lidi, motely, benziny.. mene stylizovana a propracovanejsi Road 96 ()

Nikol45

Kdybych měla shrnout první sérii, tak z prvního dílu a šestého mohli natočit jeden celovečerní film a stačilo by to. To co bylo mezi ,tam prostě ve většině případů nemuselo být. Jinak John Jarratt opět nezklamal, ale kdyby bylo více vražd, tak bych se nezlobila. Navíc mě zaujalo jak do seriálu zařadili, jak a proč Mick Taylor vůbec začal vraždit a také jeho dětství. Teď začínám druhou sérii, tak hodnocení doplním..... ()