Scarlett Johansson alias Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe konečně dočkala svého prvního sólového dobrodružství, které však bude úplně jiné, než jaké doposud poznala. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost, a proto se musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je zničit Black Widow. (Falcon)

bonovox

Už sa dočkala aj Scarlett svojho samostatného filmu ale výsledok je len priemerným príspevkom do Marvel universa. Ešte prvá polovica je fajn ale druhá už kvalitou ide dole a to aj napriek digiakcii či rôznym súbojom. Za mňa určite sklamanie a max 60% ()

cobislav

První půlhodina filmu byla komornější, temnější a méně velkolepá. Líbila se mi. Pak se to zvrhlo v klasickou řežbu a skákání v oblacích. Už ani neumím rozlišit kolik podobných filmů jsem viděl. 60% ()

Markeee

Čakal som oveľa horšie, na nakoniec som bol milo prekvapený. Palec hore za sexi Florence Pugh, ktorá svojím vyžarovaním predčila skúsenejšiu hereckú kolegyňu Johansson :) ()

Mangano

Typická průměrná Marvelovka, která na pár hodin zabaví, ale druhý den si nevzpomenete, o čem to bylo. Ubral bych trochu feminismu a přidal víc akce. Soundtrack taky slabý. ()

kishi_SO

rozdiel oproti Kapitanovi Amerika? Na Scarlet v obtiahnutych leginach sa pozera lepsie ako na Evansa. Pekne, bojovo zaujimave, sem-tam vtipne, ale inak drevene. Ci je to reziou, scenarom alebo len priblbou ideou, ze v Hollwoode musi kazda pozicia mat zastupenie oboch pohlavi aj ked prdlajs o tom viete necham na Vas. ()

Winster

Prvnich 40 minut filmu. napadá mě:,,Tohle to má být asi ten jejich šéf?! No ten se hodí na šéfa asi tak jako já"!  :d Dále, buď se tam někdo po holčičku mlátí bez modřin a odřenejch gárminů, nebo se tam pateticky vykecávaj a pijou pivo! Zmetci, tihle dvě si k duffu v životě ani nepřičuchly! Avangers mají slabé a silné členy. Každý něco zažil a někde byl. Hlavně všichni z cesty jsem tajný agent! Hehe te´d jsem robot hehe teď jsem pračka je vystopuje od norska do peště, ale z větrací šachty do druhé 10 m od sebe už je to se stopováním jaksi na štíru. Ta druhá kočka má celkem místo zadní části sedací kombajn. Je to hlavně hezky vidět jak leze do toho vrtulníku. Utek z vezeni je velice povedenej. Vlastne je to hracka, nikdo nestrili a nikdo nic moc nedělá vrtulník je téměř nedotčen :D a sníh se jen sype. Dále chatovej patos u stáda prasat nad něčím to není a nikdy nebylo. V lítacím cosi uz je to je standartni mlaceni....redukto a pak papa všichni se obejmou a tradá. Marvel post titulkac zaujal... ()

chozze008

Za mě super marvelovka. Bez čtení ostatních, tuším co jim možná vadilo, hodně keců, málo akce na Marvel. Ale příběch skvělej. Komu se to náhodou líbilo (i když todle je od DC) a chce super hrdinu v Rusku , doporučuju one shot comics RED SON. Pro mě jedinej fakt trash marvel je Black Panther. Akorat Marvel už toho točí tolik, že mě vlastně celá post Avengers era unikla. Musim na wiki co ještě dohnat. ()

Kvajet

Prequel, o který nikdo nestál. Šerif Hopper, tedy Red Mask, Černá vdova a dvě postavy, které jsem si nestihl za 2 hodiny zapamatovat. Chvílemi příjemné, chvílemi brutálně ubíjející. Ale bál jsem se, že to dopadne hůř. ()

Davidaxik

Strašně dlouhý. Příběh ušel.  Hudba ... Už teď si ji nepamatuju. Strašně moc momentů kdy jsem viděl že to jen počítačově upravené. Tohle fakt není dobrý trend šetření. Ale ty detaily... Záporák na zemi má lepší hračky jak Loky a jeho armáda z vesmíru? Má lepší hračky jak kde jaký mimozemšťan? Hrabe?  Létající pevnost? Armáda nezabitelných žen? Neporazitelný robot? To mě fakt neba. ()

swenyx

Superhrdinských filmů s ženskými v čele moc není, což má samozřejmě svůj důvod a ten se i tady opět potvrdil, další z řad propadákových Marvelovek 4. generace která vůbec nefunguje. Když koukám na superhrdinský film tak kromě pár výjimek mi jde v zásadě hlavně o akci, super efekty a zajímavý příběh. Hmm tak si shrneme co bylo tady. Akce která trvala dohromady asi 25 minut, ostatní byly kecy rodiny která nikoho nezajímala, dále efekty a cgi na úrovni béčkovýho filmu a příběh? Ono to nějakej mělo ? Popravdě se teda divím tomu jaký to tady má hodnocení, ode mne to má tak 20%. ()

vaclav.g.kar

Tak a po dvou letech se rozjíždí Disneyho největší dojič Marvel.  Co ale říct k BW, no celkově to není špatné jak to mohlo být, ale bohužel to není ani tak dobré jak mohlo. Čekal jsem opravdu přízemní a syrovou akci jako třeba ve Winter Soldierovi nebo Bournech. Koneckonců jsem ji i dostal, ale tak na 20 minut. Zbytek absolutně přepálená akce, opulentní výbuchy apod. . Ono i děj sám o sobě nepůsobí dojmem zadostiučinění. Je to tu všechno strašně moc na sílu natahované. Film stojí sám na sobě. I neznalý by se postupně dostal do děje, ale zároveň nikam neposunuje vesmír. Připadám si jako bych koukal epizodu seriálu kdy na konci musí být vše jak bylo na začátku. Spousta nevyužitých možností třeba : Když už máte ve filmu Taskmastera tak ho je potřeba využít. Ne ho zahodit jako ostatní zajímavé komiksové záporáky. Nemluvě o druhém a víceméně hlavním padouchovi který byl opravdu k politování.  Na druhou stranu musím pochválit herecké výkony a obsazení. Florence Pugh je super sympatická a rád ji budu vídat i do budoucna. David Harbour a jeho Red Guardian je to co z BW dělá Marvelovku. Dokonce i Rachel Weisz je zapamatovatelnou postavou a odvádí perfektní práci. Takže tragické záporáky, zbytečně přepálenou akci a mírnou zbytečnost fimlu vyvažují silné charaktery, sem tam i ta zemitá akce a předání pochodně nové postavě. Ono BW je celkově postava která těžko utáhne celovečerák. Nebo Marvel prostě neumí ženské postavy. Kdyby to vyšlo v roce 2017 a mohli jsme mít a hrdinku strach určitě by to působilo lépe. nedám ze sebe víc než 60% Uvidíme s čím se vytasí Shang-Chi, ale na něj se těším mnohem víc. ()

LL CoOl J 74

Děkuji za tento skvost ,ktery jsem si mohl užít v Premiér Cinema Teplice s neuvěřitelným zvukem a parádní atmosférou bez křupaní popcornu a podobného svinsta 😁 čím se tam lidi cpou... Parádní akční scény úžasný příběh bez hluchého místa a nečekaný závěr jako vždy děkuji Režisérce a MARVELU 🤩 ()

Libb odpad!

Co to bylo? Asi do třetiny nulový děj (a později ne o moc lepší). Zmatená akce střídaná s rádoby duchaplnými a hlubokými rozhovory. Skok mezi scénami, absolutně bez vysvětlení. Nesmrtelní nepřátelé. Nezranitlní hlavní hrdinové. Ke konci filmu vybuchují snad i inertní plyny, bál jsem se trochu víc bouchnout dveřma od auta, aby nevybuchlo... Ztráta času. ()

UncleMorty

No... čekal jsem teda něco jinyho. Black Widow jako film nepůsobí špatně, jedná se o typickou Marvelovku, která vás na jeden večer spolehlivě zabaví. Problém ovšem nastává v situaci, kdy se snažíte nad filmem přemýšlet, popř. kdy od názvu a zasazení čekáte něco úplně jiného. Už jen ten začátek až k titulkům se jeví jako "dospělácký" film, který by v klidu mohl mapovat temnou minulost Natashi včetně onoho slavného "Jako v Budapešti", ale není tomu tak. Celý film v závěru působí tak nějak zbytečně a je toho neskutečná škoda. O těch některých příběhových dírách snad nemá smysl ani mluvit. ()

Warriosparky

Dospělejší Marvelovka, která by ani Marvelovkou nebyla, nebýt meziřečí zmínek o Avengers. Po báječném úvodu, bohužel přichází zklamání. Film se chvíli bere vážně, chvíli ne. U spoustu scén si tedy poté říkáte: "Měla tohle být vtipná scéna, mám se smát nebo to bylo míněno vážně a já to jen nepochopil." Finále se zjevně inspiruje u Mission Impossible, což rozhodně není na škodu. Akce se zřejmě inspiruje u Jasona Bourna, což bohužel na škodu je, tzn. zmatená kamera u kontaktních soubojů, se spoustou střihů. Postava Taskmastera trestuhodně nevyužitá. Průměrná Marvel sólovka. 6/10 ()

Sopholojong

Vyborne zrezirovane kontaktne bitky a zostrihana akcia. Bludy o jednej z najhorsich marveloviek su uplne mimo, tymi su u mna zatial druhy Thor a takisto Ant-Man cislo dva. V mnohych scenach - most v Norsku, lomenica medzi sestrami, nahanacka v Budapesti (skvela kaskaderska praca) - som mal pocit, ze sa pozeram na novu bourneovku alebo dokonca Mission: Impossible. Takisto marvelovka, ktora sa neboji krvi a poriadnych modrin (chlasta sa tu aj vodka!). Nezastavitelny zaporak (resp. jeho prava ruka - tym je tu uz od zaciatku jasne stanoveny buldoci Winstone) s najcoolovejsim kostymom za poslednu dobu je so svojim "flying shieldom" prakticky antiverziou Kapitana Ameriky. Scarlett a Florence (ta dokonca Scarlett mierne prevysuje hlavne s hlaskami o pozerstve) herecky velmi OK... "Tatinek" Harbour sa uz ako hlaskostroj narodil (vaznica vladne), "milf maminka" Weisz je v priliehavom oblecku ultra-sexi (rovnako aj dcerenky, ale to ani nemusim pripominat), nechyba prekvapujuci twist(y) a finale je velkolepe ako v tych najlepsich kuskoch tohto univerza. Zamrzi akurat opat raz leniva scenaristicka praca v serioznejsich dialogovych pasazach a zapletka (ak su to neni emzaci) ohladom zdokonalovacich serovych/biotechnologickych sraciek. 9/10 PS: Zda sa to len mne, alebo Scarlett Johansson vyrazne pochudla. UPDATE: Na druhykrat funguje dokonale uz len prva polovica snimky, druha je typicka schematicka marvelovka plna klise. ()

Lares4

Jeden z nejhorších Marvel filmů a obrovské zklamání. Tak bych stručně definoval tento film. Než do mě začne někdo rýpat tak na moji obranu mám Black Widow v podání Scarlett Johansson fakt rád  a hodnotím naprosto nezaujatě. Za prvé vyprávění příběhu je dost blbě uchopené. Kdyby to bylo podobně jako ve filmu Aquaman, že minulost by se vyprávěla ve formě flashbacku a zbytek filmu před smrtí BW bylo by to ok . Ale proč proboha je film z větší části z doby před Infiniti War? To je první mínus. Kdyby se vysílal tehdy ok ale teď už to postrádá smysl když je Black Widow mrtvá. Čekal jsem alespoň zrod BW a děj před prvními Avengers. Jako poctu mrtvé BW bych to bral. Za druhé nebýt občasných dobrých akcí tak ten film je dlouhá nuda u které sem musel koukat na hodiny, což se mi moc v kině nestává. Za třetí nebyl Taskmaster v comicsu náhodou muž? Opět údiv po sundání masky. Zkrátka řečeno: doufal jsem že po zklamání z WW1984 už bude lépe ale tohle mne opět až naštvalo. No nic tak snad alespoň někomu udělal film radost. ()

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

12.09.2023

Ředitelé největších hollywoodských studií jako Disney mívají spíš status seriózních, velice inteligentních a logikou byznysu vedených lidí. Nový report televize CNBC ale tento pohled v případě Boba… (více)

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou… (více)

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

01.05.2022

Naděje na čínskou premiéru Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství jsou zřejmě mrtvé, tamější autority totiž po kontrole filmu došly k názoru, že snímek neodpovídá té správné socialistické vizi… (více)