Reklama

Reklama

Scarlett Johansson alias Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe konečně dočkala svého prvního sólového dobrodružství, které však bude úplně jiné, než jaké doposud poznala. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost, a proto se musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je zničit Black Widow. (Falcon)

(více)

Videa (10)

Trailer 5

Recenze (739)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nemyslím si, že se jedná o nejslabší Marvelovku, byť z těch slabších určitě je. Když ale Marvel rozhazuje stovky milionů do větru na další projekty, tak proč si nenatočit film postavy, která není úplně nejpřednější, ale každej fanoušek předlohy Vám řekne, že svůj film si jistě zaslouží, no ne? Příběhově mi to sice přišlo docela dost o ničem. Vlastně mě to ani moc nebavilo, když si to v hlavě tak srovnávám. Nejlepší na tom všem ale byla akce, která sice byla brutálně digitální, ale třeba v Budapešti to byla velká jízda. Také úvodní titulky byly těžká pecka, dost možná nejlepší intro ze všech Marvelovek. Cover na Smells Like Teen Spirit od zpěvačky Malia J je neskutečnej nářez . No a i když je celej flim tak nějak příběhově průměrnej, musím uznat, že i samotný závěr se mnou docela hnul. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Scénář a chování postav bylo zmatený jako chameleon mezi lentilkama. Na akci bylo vidět, že za každou cenu chce být cool. Někdy byla, ale někdy to už i na Marvela bylo přepálený. David Harbour je jasnej masér číslo jedna u tohoto filmu, od pákování v base ("Over The Top Sly" by se totálně nečapal ) mě bavil, bavil a zase jenom bavil. Nemůžu říct, že by to byl srágonec. Tvůrci moc dobře vědí na koho cíli a podle toho hrajou. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $200miliónov║ Tržby USA $183,651,655 ║ Tržby Celosvetovo $379,751,655▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,836,060║ Tržby za predaj DVD v USA $8,329,025║ Marvel akosi dožíva, bez lepšej iskri tvorí skôr polotovary, než plnohodnotné blockbustre, je to bez lepšieho nádychu. O nejakej nápaditosti škoda hovoriť,  je to strašne okukané, schématické. Nezachráni to ani Scarlett Johansson, ktorú tu zatieni jej priami náprotivok jej milovaná sestrička  Florence Pugh, tá si to viac kradne pre seba. Prvá polovica filmu sa ešte ako tak držala v dosť vážnych skoro až dravých špionážnych kontúrach, samozrejme že prišlo na dosť banálne scény, či zbytočné až samoúčelné sesterské kopance. V tej druhej polovici to bolo až prílišná rutina, proste nehorázne okukané scény akoby sme už pozerali taký klon Captain America Winter Soldier. Bez lepšieho nápadu to neustále dávalo už beztak postavený príbeh na vode, čoraz viac dole až z toho vznikla asi najzbytočnejšia Marvelovka. Príde mi to že Marvel svoj vrchol už dávno zažil na niečo lepšie už môžeme asi len ťažko čakať. /videl v kine: 55%/ ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

V podstatě někdy v době, kdy nejzvrhlejší kurvil dětského vkusu všech dob, Dyznyho kokotporát, zamával čtyřmi miliardami před nejzvrhlejším strůjcem nočních polucí přitroublých dyslektiků všech dob, Mrvelem, a uzavřeli sňatek z hrabivosti a dogmatismu, přestaly být homixové adaptace slaboduchou, avšak, s vypnutým indikátorem přiblblých kokotin a žužlaným palcem v hubě, jakž takž snesitelnou zábavou. Dyzny pomalu ale jistě přetransformoval svou nejnovější akvizici na Marxvel, a téměř všechny vzniklé produkty posledních pár let se pod heslem „Jebat scénář, jebat děj, hlavně za každou cenu šířit neobolševickou propagandu jakože děsivě diskriminovaných vybraných privilegovaných menšin (dříve „lidová fronta“) a vyplachovat nastupující degeneraci Z („Závisláků“) ke kolektivní debilitě tolik kýženého unifikovaného (a jednoduše ovladatelného i pasitelného) spotřebitele zítřka ve Sdružených černoduhových a papohlavních barvách Benettonu násilně nucené kulturní identity. Docela by mě zajímalo, jak moc se teď obrací známý rasista a vyhlášený bezdůkazní honák komunistů Walt v těch šesti stopách pod zemí. Zřejmě ale leží klidně, značka přežila, metody zůstaly, jen se kapku přepólovalo ideologické spektrum. Ale zlo, jako za Studené války, přichází stále z Ruska i během Teplé války. Docela samice Ironmana! A tak tu máme další bestiálně nudný, trapný a zcela nezáživný, ovšem řádně patomentorský zvratek #Scarletttoo o bezskrupulózním psychickém týrání a ovládání slaboduchých vagín, co se nepovoleně vzdálily od plotny, Rejem Einschweinem a Davčou Epschweinem. Zvratek, jehož děj se dá naprosto přesně shrnout takto: trapná bitka se zamindrákovaným zdivočelým toustovačem Olinou – 15 minut, povrchní retardované lkaní nad smutně dysfunkční rodinou sester Pičichvostových – 1 hodina, povrchní skučení nemrdaných feministek nad odpornými šovinisty, týrači a seksuálními predátory – 1 hodina, trapná bitka se zamindrákovaným toustovačem Olinou, vyhlazení odporných šovinistů, týračů a seksuálních predátorů, velké BUM jejich prohnilého doupěte, katarze, světu mír a lepší zítřky pro všechny lidi a ženy světa – 15 minut. A takový to mohl být strhující a drsný špionážní napínač! To by jej ale nesměl zaštítit (slovní základ „zachcat“) bolševický manipulátor, napsat submisivní aportovač tenisáků a režírovat militantní lesba s jezdeckým bitchíkem v ruce. S tímhle už opravdu běžte do piče, soudruzi! ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Nemám vůbec nic proti silným ženským postavám, které si dávají chlapy k večeři, pokud jsou uvěřitelné a mají nějaký logický základ v příběhu, ale když jádrem záporácké organizace jsou rachitické dospívající slečny (jinými slovy 40 kg i s postelí), s jejichž pomocí má být ovládnut svět, tak mám prostě problém. Nehledě na to, že nápad s feromony je jak z mých pubertálních pokusů o literaturu, když jsem se pokoušel psát sci-fi příběhy. A tak mě napadá – Kevine Feige, nechceš mě najmout jako scenáristu? Nějaká kačka na přilepšenou by bodla :o) ()

Galerie (78)

Zajímavosti (66)

  • Keď Natasha (Scarlett Johansson) nakladá svoje vozidlo a vkladá doň žlté kanistre s palivom, má na sebe očividne biele nohavice. Jazdí vo svojom aute až do scény na moste s Taskmasterom. Keď vystúpi z vozidla, má na sebe tmavé nohavice. (Pat.Ko)
  • Na konci filmu v scéne, keď Black Widow (Scarlett Johansson) pred nástupom do lietadla konverzuje s mužom, je zreteľne vidieť, ako sa jej v striedaní uhlov snímania kamery mení účes inak (F2003F)
  • Natasha (Scarlett Johansson) používá ve filmu telefon značky Nokia Lumia se systémem Windows 10, který byl aktuální v roce 2016, kdy se příběh odehrává. (TheSlezy)

Související novinky

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou…

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

01.05.2022

Naděje na čínskou premiéru Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství jsou zřejmě mrtvé, tamější autority totiž po kontrole filmu došly k názoru, že snímek neodpovídá té správné socialistické vizi…

Plány pro novou éru Disney

Plány pro novou éru Disney

18.01.2022

Před dvěma týdny Disney definitivně opustil jeho dlouholetý ředitel Bob Iger, který firmu přivedl na aktuální vrchol. Vedení tak naplno převzal jeho jmenovec Bob Chapek, jež měl dříve na starost…

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle…

Reklama

Reklama