Strážci Galaxie: Sváteční speciál

(TV film)
  • USA The Guardians of the Galaxy: Holiday Special (více)

Strážci galaxie se vydávají na planetu Zemi, aby pro Petera Quilla sehnali dokonalý vánoční dárek. (Disney+)

Bantarian

Hodně dětinský, příliš jako muzikál. Příběh je nijaký. Točí se to jen kolem dvou postav, které mám docela rád, ale tady dost přehrávají. Fórky, které se stále opakují, nemohou snad už nikoho rozesmát. Možná pro mladší publikum přijatelný. Pro ostatní zcela postradatelný doplňkový film. ()

Muffin

Opravdu pobavilo a já si uvědomil jak byli první Strážci geniální film. Nemá smysl to s celovečeráky srovnávat, měla to být legrace a taky byla! ()

Jareth

Má to docela fajn humor, fajn hudbu, fajn efekty, ale čekal jsem od toho víc, a sem tam mi to přišlo trapné. James Gunn mi pomalu ničí hype na třetí díl této party ()

Enon

Po tomhle kousku mám ten hype na třetí díl v květnu ještě větší. James Gunn nám tady DOSLOVA NADĚLIL 40 minutový krásný vánoční příběh u kterého jsem se upřímně usmíval od začátku do konce, ať už to bylo kvůli vtipnosti nebo kvůli upřímné radosti. Je to až neuvěřitelné jak ten chlap dokáže skloubit vtipné momenty a vážné rozhovory, tak krásně to na sebe navazuje, nepůsobí to vůbec nuceně a je to prostě naprosto boží. O to víc mě mrzí, že se s tímhle režisérem a hlavně s touhle bandou už za nedlouho rozloučíme. Hrozně mě to mrzí, jelikož si myslím, že Strážci galaxie byl jeden z nejlepších Marvel projektů a kdybych měl říct ke kterým postavám jsem si z Marvel Universa vybudoval největší vztahy, jsou to právě Strážci. Z druhé strany zase musím říci, že třetí díl bude setsakra dobrý film, vím to prostě předem a rozhodně nepochybuji o tom, že nám James Gunn naservíruje plnohodnotnou srdceryvnou rozlučku. Takže Vánočnímu speciálu dávám 84% a uvidíme se v květnu. ()

Megahead

Malý dokrútok na konci bol asi najlepší "Groot zasa zničil Vánoce" :)  Inak som od toho moc nečakal, príbeh je skôr len lákadlo alebo skrátenie doby pred ďalšou časťou. ()

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů