Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

macejo

ALF! Seriál mojho detstva, seriál mojho dospievania... seriál ktorý milujem stále a budem navždy milovať! Alf je podla mna najzabavnejšia postavička americkeho komedialneho seriálu... 100% tento seriál ma bude sprevádzat už do smrti, pretože s Alfom som toho prežil naouaj vela.. Dakujem Alf že si vznikol lebo bez teba by život nebol taký skvelý, taký zábavný ako je s tebou! :D ()

burg

Největší milovník koček a asi nejznámější melmečan. Tedy hned po tom kouzelníkovi, co jako první vytáhl z králíka klobouk. Seriál, na který se nedá zapomenout. Z americké produkce asi to nejlepší (s Přáteli), co mohlo přijít. Bez debat. ()

hito

Sitcom môjho detstva. Nezabudnuteľný Dančiakov dabing. Bohužiaľ kvalita mala klesajúcu tendenciu a to kvôli nemennosti vedľajších postáv. Tennerovcov mali proste vymeniť po 2. sérii. ()

insky

Tento seriál ma dostal, úplne so všetkým, perfektne spracované vrátane mimiky Alfa. Aj tým ako má rád mačky :D. Veľké Vďaka pánovi Dančiakovi za tento dabing, pre mňa, jeden z najlepších dabingov vôbec. Ďakujem. ()

Alex17

Ako vlastne skončil?? ja som videl poslednú časť 4 série, na tej lúke čo ho už tí vojaci obkľúčili...a potom ako to nasledovalo?? ()

NikoKovac

Alf byl svého času geniální seriál, při opětovném shlédnutí to ale, přiznejme si, už není ono. Na druhou stranu neznám vrstevníka, který by Alfa v dětství nesledoval. ()

Hansk75

No tohohle mimozemšťana jsem chtěl mít doma. Ani jsem si nechtěl nechat vysvětlit, že Alf je obyčejnej mupet, pro mě to byl "domácí mazlík", kterého nikdy nebudu mít. Pro mě záležitost naprosto skvělá a dabing Oty Jiráka je skvělý. ()

str0001

Velmi povedený a úžasně vtipný seriál. Takové seriály jako v 80. a 90. letech, které osloví dospělé i děti už dnes umíme jen s těží natočit. ()

mafianis

No može byt niekto vtipnejší ako tento roztomilý oranžový mimozemštan, ktorý je mačky, hrá myšací hokej, uznáva Elvisa Presleyho či Michaela Jacksona, rád je, má 8 žaludkov, sleduje detské programy v TV, vyrušuje pri sexuálnych radovánkach, sleduje susedov a peniaze mína ako na bežiacom páse? Určite nie. Alf je legenda americkeho humoru a v Slovenskom podaní pána Stana Dančiaka, z neho robí aj na Slovneksu jedne z najlepších seriálov všetkých čias ()

mikla

Absolutná Americká komedialná špička. Seriál ktorý do mojho života vstúpil ked som bol ešte malý chlapec a dodnes je mojou srdcovkou a stále sledujem jeho výborné epizody. AA Slovenský dabing je naozaj dokonalý, hlavne Stanko Dančiak je svetový.... ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel