Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

Jožin

Veľmi fasa seriál,ako malý som ho zbožňoval a nasmejem sa na ňom aj teraz. Alf je proste perfektný, je smiešny sám o sebe a robiť si z niekoho srandu je proste jeho klasika !!! ()

wampire23

Plyšový mimozemšťan s hlasom Stana Dančiaka je nezabudnuteľnou záležitosťou. Najvtipnejšou postavou pre mňa ale ostáva Trevor Ochmonek (alebo len to jeho meno?:D). ()

ChillThomas

Měl jsem tu původně 3* ale po tom co jsem to opětně zahlédl v televizi v této době, musím uznat že je to dost trapný sitcom s podprůměrnými gagy. V době kdy jsem to já sledoval to bylo cool ale když jsem to viděl teď bylo to opravdu trapné, ubohé .. fuj tajcl ufoun šoklivej ! ()

bozka10

Totalna pecka,vtipny a inteligentný serial,alf je originálny a vtipny aj vdaka fantastickemu dabingu pána Dančiaka,ktorý dal tomu nezamenitelny grif. ()

Boomstick

"Kate,vedela si ze Williemu v tme svietia nohy?" Tak tento serial je pre mna brutus nostalgia.Alfove zabijaky,Danciakov super dabing a neskutocne salvy humoru tvoria jeden z naj sitcomov ake som kedy videl. ()

Socom

Najhumornejší a najchlpatejší rodinný seriál všetkých čias,ktorý u mňa nepozná konkurenciu.Neviem ako v CZ, ale u nás v dabingovom poňatí Stana Dančiaka je ALF skutočne neskutočný.10/10 ()

Jano...

ALF je ALF. Kde sú tie časy, keď ho schovávali v garáži. Bohužiaľ nenávratne preč! Ostáva len nostalgicky spomínať. ()

zahadum

ALFA musíte milovať aj keď logika vám prikazuje zabiť ho :))) no..minimálne ho deportovať do nejakého NASA ústavu kde by ho trošku " preklepli " :))) ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel