Reklama

Reklama

Thor: Ragnarok

  • USA Thor: Ragnarok (více)
Trailer 1

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martess

Takže pro tebe kazda barevná komedie z vesmíru od teď je kopie Gog...ok...rozumím ti ovšem mně se jeho trilogie moc líbí i přesto...trojka zdaleka nejvíc

na příspěvěk reagoval martess

martess

martess (hodnocení, recenze)

A to nehovorim o tom ako audio vizualne kopirovali GoG kedze to bola asi jedina dobra vec na GoG

na příspěvěk reagoval Ratemus

martess

martess (hodnocení, recenze)

Ratemus

Takže Thanos škrti silnejšie ako vakuum a udiera silnejsie ako výboj z neutonovej hviezdy, z ktorej vznikne jedina zbran, schopná prebodnúť ho? Nič som nehladal... ved Thor je jeden z mala marveloviek, ktore si rad pozriem. Jednotka bola taky vesmirny beowulf proste super! Ale toto bilo do oci :/ scenar uz je cista exmachina vsetko sa deje ako by ten film bol sen alebo halucinacia scenaristu. Ako to moze byt napinave ci zaujimave ked to nema logiku a je to predvidatelne?? V IW zabili cely asgard len aby sa mu scenaristi nemuseli venovat kedze v pokracovani sa urcite vsetko aj tak zruší nejakym nezmyselnym kuzelnym mišmašom. Vtipy ako by ich pisal moderny pubertiak za cely film som sa 2 krat možno zasmial. Je to velka škoda tak ako iron man 

na příspěvěk reagoval woodsman, Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martess

Ale Thor má prostě schopnost přežít ve vesmíru, je hrozně odolnej ale Thanos je prostě mega silnej což vychází z předlohy...ale vím jak to myslíš každý film má chyby a kdyz je člověk hnidopich tak jich najdeš i tisíc...

na příspěvěk reagoval martess

martess

martess (hodnocení, recenze)

Ratemus

mna to uraza prave v tom ako jednoducho sa tam vsetko vyriesi... vstky tie ex machina prvky hlavne infinity war je v tomto cisty hnoj. Lenive sceny. Thor dycha vo vakuu prezije blast z neutronovej hviezdy ale Thanos ho trochu omlati a uz zomiera. Je to hrozne lenive a je mi to luto lebo zacalo to epicky. Thor a Iron Man su doteraz jediny z najlepsich filmov ake som videl. Vtipne, inteligentne, dobra zapletka aj by som povedal ze audiovizualne to bol vacsi zazitok ako posledne diela. Marvel sa mi zhnusil po tom co predvadza poslednu dobu myslim ze na vine je prave to ze ludia uz to pozeraju len kvoli menu ktore si urobil na tychto prvotnych filmoch. Velka škoda.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martess

Tak to jsem rád že nejsi jen další fanatickej pseudo fanoušek Dceu a jde vidět že jsi inteligentní.no třeba komiksy jsou více méně věrné mytologii na pár výjimek. Zde mě hodně překvapilo to že hela je sestra Thora ..ale budiž my si to s ženou užili a výborně se bavili a to mám severskou mytologii a věci kolem toho rád. Zrovna sérii Thora mám po té capovo nejraději, příjemná fantazi která mě vyloženě neuráží.

na příspěvěk reagoval martess

martess

martess (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak je to nepriatel mojho nepriatela a ako vidim asi jediny :D v tych inych pripadoch by som ho nepodporil. Wonderwoman je sracka uz bez toho aby som riesil ci to uraza niekoho kulturu v prvom rade to bola urazka kazdemu padlemu v 1. svetovej ktora len mala ukojit libtardov a feministky. Inak dakujem za pripomienku idem to aspon ohodnotit ked uz nic ine :D kazdopadne je mi luto toho ze Thor sam o sebe by mohla byt genialna seria. Obsadenie hercov je fantasticke aj vacsina faktov sa drži povodnej mytologie. Ten prvy film bol super zvysok uz je len onanovanie nad fanusikmi ktori to s chutou hltaju.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martess

Mimochodem nevím jak dobře znáš hrdého neandrtálce ale i kdyby žen film byl podle mytologie a vážnej tak tomu dá odpad, je to prostě Marvel...a to stačí, na druhou stranu kdyby to samé bylo od dc ale úplně to samé, dal by tomu pět hvězd...jsem zvědav na vaše hodnocení Shazama který má také co dělat s infantilním humorem a mytologií antickou...

na příspěvěk reagoval martess

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martess

Tak ona už předloha je pozměněna...a to samé předloha v Dc ohledně antických bohů ve světě Wonder woman...tak když tak napiš to samé i tam, děkuji...

martess

martess (hodnocení, recenze)

hrdygay

aspon ze niekto nema plnu hubu marvel hovien a netvari sa ze je to delikatesa... dakujem. Najviac sa mi paci ze v dobe kedy obliect si tradicne činske saty na stužkovu je urazka pre niekoho kulturu ale takyto film, ktory absolutne zahanbuje seversku mytologiu ma 81%? Za čo????????? na priemernej zakladnej škole by som nasiel lepsich scenaristov a originalnejšie vtipy. Hnus

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Myslím, že POMO tento film okomentoval zcela stručně a výstižně. 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak z tou elektřinou mi to taky došlo a taky jsem to moc nepochopil... :)

Možná přetížení? Zabralo by to i na Helu bohyni špičatých věcí? Fakt nevim... :D

hrdygay

hrdygay (hodnocení, recenze)

tchor srackarok bol trapny bathos, tchor sa krutil na retazi a hlaskoval so surturom, u strangea cakal na dazdnik, v arene hovoril o hulkovi, ze je jeho kolega, grandmaster uplne debilna postava, na valkyriu som sa najviac tesil, bohuzial hned sklamala, ked opita spadla z vesmirnej lode, waititiho kurg mi liezol na nervy, vraj ci ma thor s kladivom pohlavny styk, vsetko trapne, hela mizerna zaporacka, stacilo znicit asgard a bolo po nej, mne tchor srackarok pripominal flasha gordona, aj soundtrack mali podobny, kde boli tie momenty pre dc fanusikov, mozno jeden bol, karl urban zmenil stranu a zachanil asgardanov na vesmirnej lodi, potom zomrel, to bol asi jediny dc moment, waititimu by mali zakazat tocit nejaky blockbouster, srackarok bol o nieco lepsi ako tragicky spiderman homeless

na příspěvěk reagoval martess

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Pořád problém s chápáním psaného textu? Já žádnou hračku nemám ale to jsem ti už psal a to zase souvisí a tím chápáním textu...pořád dokola to samé, mimochodem jsi mi neodpověděl na otázku ale oba víme proč

hrdygay

hrdygay (hodnocení, recenze)

asi zle vidim, ratemus reaguje na woodsmana, nepisal nahodou vcera na fandimefilmu, ze preskakuje woodsmana, vcera to bola sranda s ernestkom, tolko hluposti som este nezazil, skoda, ze par idiotov plakalo, nech admin zmaze niektore komentare, mohol som sa pysit ako pav, ako som zase velkou mierou prispel k dojebaniu dalsiej diskusie, dufam, ze ma ernestko profil na csfd

na příspěvěk reagoval woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

proti komu Hulk bojoval v aréně v předloze? já viděl PH a dokonce jsem jí i četl...no a když jsi ten expert na DC, tak snad i víš, že DCEU si také vtírá prdel s předlohou...

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

presne thor 1 2 su naprosta pecka a mam ich velmy rad ale to co urobili tu aku žumpu je neuveritelne ako si vytreli prdel s prelohou a ako tu trapne vykreslili postavy 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (více)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)

Reklama

Reklama