Thor: Ragnarok

• USA Thor: Ragnarok (více)

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

IceFraud

Nevim proč, ale přišlo mi, že Mark Ruffalo a Chris Hemsworth se vůbec nesnaží hrát dobře, jejich herecký výkon byl jak ze seriálu pro angličtinu základních škol. Někdy se snaží do filmu přidat drama, ale film jako takový je komedie, takže to je hodně divné. 65% (max) ()

Stanislav.Ba

Mam otazku.To co je toto akoze?Thor?Ani náhodou.Prvy film Thor bol Thor.Toto tu je taka sprostost ze nemám slov.Taika nech radsej robí na rozpravkach kde je dej obcas podobný.Thor nema vlasy,kladivo a ku koncu ani oko.Znicil moju oblubenu postavu ako sa len dalo!Taika este raz ....jedno velke dakujem! Stojíš za hovn.. ()

Tobyseq

Thor si tohle zasloužil, konečně si prošel hodně velkou změnou (už to není jen chlápek, co hází kladivo, konečně vole), a konečně je to Thorův film, který mi skoro ve všem sedl. Dějově se tady toho stane opravdu hodně, že to je sice trošku více rushnuté, ale ten film se přizpůsobuje tak, aby vám to tolik nevadilo. Každý herec si to tu fakt dává, kradou si každou scénu pro sebe, protože odvedli sakra dobrou práci. I ta Hela je dobrá, i když chce udělat to, co jsme už několikrát ve filmech viděli, ale to nijak nevadí, protože z Blanchett opravdu to charisma cítíte (asi nemusim říkat, že je na svůj věk stále krásná). Závěrem říkám, tenhle film pro někoho nebude perfektní, několik lidí bude s tím mít problém, protože je tu pár děr v příběhu a je tu fakt několik věcí, které se nebudou někomu líbit, ale to se o mně říct nedá, protože mi celý film odpálil ksicht a odnesl mě na horskou dráhu. Tohle je to, co jsem chtěl. Jedna z nejlepších marvelovek vůbec. ()

Caesarion

Humor mě ve filmu dost irituje. Průser je že je ho tam 90%. Tenhle Thor už nejni takový pohádkový a bozsky jak byl. Chybí prvky romantiky cti a nějakého faktickeho smyslu. Komedie jež maskuje brutální a demonicke choutky dobře stavene zaporačky, jež mi jediná nevadí. Thor trapnej, Hulk trapnej, Urban trapnej o Goldblumovi ani radši nemluvim. Idris Elba pro jistotu jen mává mečem. Valkyra jak z reklamy na O.B. pro komfort. Svetli moment prijde až když obří buvol zničí říši a ta vybouchne. Takže to dopadlo dobře. Sotva 50% ()

BStone

Třetí díl Thora přináší další postavy z Avengers a další dobrodružství, ve kterém zásadní postavy odmítají zemřít, a tak se jen mlátí a mlátí za podpory opulentních trikových sekvencí... Ragnarok je o dost lepší než Temný svět, přesto se jedná o typickou komiksovou zhovadilost. Až na pár povedených fórků není film ani vtipný, ani dostatečně napínavý a nekonečné bitvy zástupů superhrdinů už značně nudí. Aspoň ta Cate Blanchett byla jako Hela sexy. Pro mne film na odpoledne, do kina ani zadarmo. 50% ()

honza.kuzel

Pořád celkem kvalitní podívaná a především zábava, která ale dělá bohužel z Thora něco co úplně být nemusel a především úplně něco jiného než čímž byl. Místy uměle natahovaná stopáž slabším předvídatelným dějem, který je okořeněn lacinějším humorem či bleskovými souboji. Na druhou stranu ale s kvalitnějším záporákem (záporačkou) než kdy předtím a občasnými kvalitními neočekávanými dějovými prvky či postavami, nebo jejich chováním. Celkově jde ale spíš o slabší vysoce explozivní blockbuster plný ohňostrojů pro davy, než o kvalitně dějově vystavěnou Marvelovku. ()

Stalker85

Velká pecka. Nadupaný akcí a humorem. Jen škoda finální 20ti minutovky, tam to vypadá, že došla šťává a tak se to zbytečně natahuje a je to takový o ničem,vlažný, ten závěr bych si prostě představoval takovej víc epickej, přecijen, je to Ragnarok! . Takže za mě 4* ()

J.Crusader

Tohle je trochu jiný pětihvězdičkový film. Nebude vybízet k meditačním či filozofickým otázkám, nad nimiž by moudří mužové mohli dumat stovky let. Nebude předkládat otázky, jejichž odpovědi nikdo nezná. Nebude... a dost. Tento film bude především bavit - a to hlavně ty, kteří umí občas všechno to smrtelně vážné hodit za hlavu a vyčistit si ji zábavou. A vzhledem k tomu, že tento film mě (neuvěřitelně) bavil po celou jeho stopáž a vzhledem k tomu, že jsem se u něj několikrát od srdce zasmál, zaslouží si adekvátní ocenění. Je spousta jiných silných a dojemných filmů, kterým jsem také dal 5 hvězd. Ale u některých z nich vím, že si je už nikdy nepustím. T:R si jistě v následujících letech pustím ještě mnohokrát, vždy, když si budu chtít vyčistit hlavu od starostí běžného dne a dobře se pobavit. ()

Adam1408

Humor, lepší humor, krásna akcia a znova humor. Smiali sme sa ako blázni snád polovicu filmu v kine a s nami celá sála. Tomuto naozaj nieje čo vytknúť. Skvelá hudba, krásna Cate Blanchett, s neuveriteľnou mocou, nové postavy, ktoré naozaj zaujmú a zabavia a finále, ktoré musím priznať som nečakal. Nádhera. ()

mitrax odpad!

naprosta degradacia comixovej klasiky a pritom to zacinalo tak dobre... nerozumiem zdejsiemu vysokemu hodnoteniu. Predchadzajuce casti s Thorom boli ovela lepsie ()

mato331

Thor dostal poriadneho režiséra, ktorý vie, ako natočiť komédiu a hneď to lepšie vypadá. Samozrejme, s mytológiou si to stále vytiera prdel a drží sa stokrát videného superhrdinského scenáru (aspoňže tentokrát nezachraňujú Zem, ale Asgard, a.k.a. Las Vegas vikingov), avšak som sa pri tom asi štyrikrát dobre zasmial a nenudilo to. A Cate bola nehorázne sexi. Jedna hviezda je čisto za ňu. Relatívne solídne tri. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /příběhově jednoduché jako vždy/, + /docela vtipné, hudba nebyla nejhorší, docela to odsejpalo a bavilo/, hodnocení - nejvtipnější a nejvíc praštěnej Thor, ale povedenější než Guardians of the Galaxy Vol. 2, docela to šlo, ale Doctor Strange pořád o něco lepší ()

Marelis

Ubohost srážející předchozí dva filmy do čtvrté cenové skupiny. Pubertální humor, přeplácané postavy, vzteklí herci co nemají hloubku ani důstojnost původních postav. Film na úrovni indické tvorby. ()

StandikK

Trošku mě už tento typ filmu nebaví. Místo aby zde byl jeden hrdina, tak filmaří do děje vkládají další jiné fantasy hrdiny, v tomto případě Hulka a dr. Strangera. Dějově už to ničím nepřekvapí, konec filmu zase není - že bychom se dostali ve velmi blízké době pokračování? Když se dívám, kolik táto fantasy humoreska vydělala, předpokládám, že už se dáááávno točí. ()

za.on

Přebarvičkovaná klasická marvelovka, která když už nic, tak má styl. Ale to mají Strážci Galaxie taky a mnohem větší. Zachraňuje to vcelku povedený humor a skvělá interakce mezi Thorem a Lokim, což je to nejlepší, co na filmu najdete. ()

capitanflash

Čekal jsem dle názvu nejtemnější díl a dostal jsem komedii ve stylu Guardians of the Galaxy, ale ne tak vtipnou a šílenou a také více infantilní. Tím nechci říct, že by to byl špatný film, celkem dobře jsem se bavil celou dobu, záporačka Cate Blanchett je výborná (a pořád hodně sexy), soundtrack také skvělý (doufám, že Led Zeppelin Immigrant song se objeví i v dalších filmech s Thorem). Dost vtipů je velmi povedených. Abych to shrnul pro mě lepší než jednička horší než dvojka. Dal bych tak 70%, dávám 3* kvůli zobrazování Ásů jako nějaké multikulti směsice plné negrů a za to, že pro postavu valkýry vybrali pro jistotu také černošku. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)