Agents of S.H.I.E.L.D.: Slingshot (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2016, 6x6 min

Webseriál, který vyplňuje vánoční pauzu S.H.I.E.L.D.u, se zaměřuje na inhumanku Yo-Yo. Bohužel mě to zatím moc netáhne. Je na to vidět, že je to pouze výplň. Ani finále mě moc neohromilo... "Nedělejte nepořádek v laboratoři!" :D(19.12.2016)

Aspoň někde se více řeší dopad Sokovia Accords, i když se stejně žádné vyústění nenastane. Samotná kvalita minisérie je potom přímo úměrná času, který dostala, tedy dostačující, jedině poslední epizoda zůstala za očekáváním. A je dobře, že Yo-Yo dostala prostor vyhrazený čistě jen pro ni, když se v hlavním seriálu neobjevuje pravidelně, o to vzácnější jsou i její dialogy a kontakt s ostatními agenty.(25.2.2017)

Tahle minisérie o Yo-Yo pěkně doplňuje Agenty SHIELDu. Sice to není nic, z čeho se posadíte na zadek, ale je to příjemně strávená půlhodinka, které uzavírá jednu linku ze třetí řady. 70 %(19.12.2016)

Trochu jiní agenti. Škoda, že je to tak krátké, protože kdyby to dalo dohromady aspoň klasický díl, možná by to dávalo víc smysl. Dost jsem se ztrácela v tom, kdy se to jako má odehrávat. Je to víceméně v době, kdy byla Daisy na útěku, ale přitom tam má ty svý quake-pohlcující rukavice a v posledním díle je už zas zpátky, ale nikde není řečeno, po jaké době to je.. No matoucí :-)(19.12.2016)

Hodně solidní doplněk, na web kraťas navíc kvalitně natočený - nebýt rozkouskování na několikaminutové díly, působilo by to jako další klasická epizoda. Elena Rodriguez je vcelku zajímavá postava a jsem zvědav, jak si s ní tvůrci v nadcházející sérii poradí.(27.5.2017)

• - Daisy (Chloe Bennet) zde nosí svoje speciální rukavice, přitom se to odehrává ve chvíli, kdy je na útěku a tyto rukavice nemá. V regulérním seriálu v tu stejnou dobu potřebuje prášky, které tlumí bolest, jelikož má polámaná zápěstí od všech vibrací, které jinak zachycují právě speciální rukavice. (Timak)