poster

Agents of S.H.I.E.L.D.: Slingshot (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2016, 6x6 min

Režie:

Chris Cheramie

Producenti:

Chris Cheramie

Scénografie:

Melissa M. Levander (set dekoratér)

Kostýmy:

Ann Foley
(další profese)
 • jh666
  ****

  Tahle minisérie o Yo-Yo pěkně doplňuje Agenty SHIELDu. Sice to není nic, z čeho se posadíte na zadek, ale je to příjemně strávená půlhodinka, které uzavírá jednu linku ze třetí řady. 70 %(19.12.2016)

 • Monisek
  ***

  Trochu jiní agenti. Škoda, že je to tak krátké, protože kdyby to dalo dohromady aspoň klasický díl, možná by to dávalo víc smysl. Dost jsem se ztrácela v tom, kdy se to jako má odehrávat. Je to víceméně v době, kdy byla Daisy na útěku, ale přitom tam má ty svý quake-pohlcující rukavice a v posledním díle je už zas zpátky, ale nikde není řečeno, po jaké době to je.. No matoucí :-)(19.12.2016)

 • Kothy
  ****

  Webseriál, který vyplňuje vánoční pauzu S.H.I.E.L.D.u, se zaměřuje na inhumanku Yo-Yo. Bohužel mě to zatím moc netáhne. Je na to vidět, že je to pouze výplň. Ani finále mě moc neohromilo... "Nedělejte nepořádek v laboratoři!" :D(19.12.2016)

 • joker.george
  ****

  Aspoň někde se více řeší dopad Sokovia Accords, i když se stejně žádné vyústění nenastane. Samotná kvalita minisérie je potom přímo úměrná času, který dostala, tedy dostačující, jedině poslední epizoda zůstala za očekáváním. A je dobře, že Yo-Yo dostala prostor vyhrazený čistě jen pro ni, když se v hlavním seriálu neobjevuje pravidelně, o to vzácnější jsou i její dialogy a kontakt s ostatními agenty.(25.2.2017)

 • Radiq
  **

  Kdybych se na tohle měl dívat na každej díl po týdnu, asi zapomenu, o čem byl ten předchozí (klidně to mohli spojit do jednoho kraťase a nerozpitvávat to na epizody). Když jsem to ale viděl vše hned po sobě... tak... i tak to byla dost nuda. V hlavní roli Yo-yo/Slingshot (která není zrovna moje nejoblíbenější) tam cosi řeší, ale nic moc nám to k marvelímu cinema univerzu nepřidá. Řek bych, že docela zbytečnost.(24.10.2018)

 • - Daisy (Chloe Bennet) zde nosí svoje speciální rukavice, přitom se to odehrává ve chvíli, kdy je na útěku a tyto rukavice nemá. V regulérním seriálu v tu stejnou dobu potřebuje prášky, které tlumí bolest, jelikož má polámaná zápěstí od všech vibrací, které jinak zachycují právě speciální rukavice. (Timak)

 • - V první epizodě je vidět v krabici agenta Coulsona (Clark Gregg) fotka Stana Leeho - komiksového scénáristy a tvůrce marvelovských postav jako jsou například Spider-Man, Iron Man nebo Doctor Strange. (joker.george)

 • - Název druhého dílu John Hancock je anglické obrazné pojmenování pro podpis. (TaNya_)