Scarlett Johansson alias Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe konečně dočkala svého prvního sólového dobrodružství, které však bude úplně jiné, než jaké doposud poznala. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost, a proto se musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je zničit Black Widow. (Falcon)

asdfasdf

Pro mě zatím asi jedna z nejhorších Marvelovek. Black Widow je jedna z postav, které mám poměrně rád, takže dá rozum, že jsem se na její film poměrně těšil. To, co jsem ale dostal naservírováno bylo takové neslané, nemastné, takové nic. Úvod sice nabízel docela zajímavý příběh, každopádně asi tak od 1/3 se začal film uchylovat k americké klasice, což je Marvelu docela nezvyklé. Nejvíc mě naštvaly scény typu výbuchy všude dokola, nereálné úniky, střílení sem tam, ale hlavní hrdinové jsou vždy naprosto v pohodě... Doufám, že další spinoffy a obecně další filmy budou mnohem na lepší úrovni!! ()

Pythonator

Marvel kravina, která se nemusela natáčet a v jejich vesmíru by nijak nechyběla. Definice zbytečného filmu vzniklého na zakázku nějakého politického feministického lobbi. Scarletka samozřejmě sexy a skvělá a vůbec, ale má to zapotřebí? Pokud bych měl vybrat nejhorší film z MCU, tak jednoznačně Black Panther a za ním hned tohle veleakční veledílo. ()

RoyBatty444

Hrá to na nôtu reálne spracovanie na úkor dobre plynúceho príbehu. Riešia sa stále len deprimujúce témy aj keď s hlúpim a sebaľúbim Alexeiom je tu aj postava šaša. Znovu nabytá rodina nie je moc presvedčivá. Akcia je zvládnutá obstojne aj keď občas cez čiaru. ()

soukyd33

Akce tu je dost, ale je to takové nic moc. Na holky je pěkný pohled, ale to je tak všechno. Black Widou by se měla držet spíše týmu, než jet sólo. Herecké výkony dobré. Prostorový zvuk super. Akce 👍. Napětí průměrné. Postavy TOP! Pozor spoiler! Takže Černé vdovy jsou vlastně dálkově řízené zbraně, a stroje na zabíjení. Poznámka: Možná bude další Avenger do týmu. 👍 Ta holka by se hodila. Poznámka: Konec je jak jinak než otevřený. Poznámka: Jako vždy je pod titulky ještě jedna scéna. Hvězdiček 4 ()

Kubakomi

Nebylo to špatný, nebylo to dobrý. Black Widow, jakožto "zakládající" členka Avengers by si rozhodně zasloužila lepší rozloučení. Na druhou stranu, k bojovkám pěst na pěst, pistole a karate psí kusy jsem se nikdy příliš nehrnul, a i přesto jsem se tady zas tolik nenudil, takže už to si zaslouží menší uznání. Nakonec jsem přemýšlel, jestli nedat jen dvě hvězdy za to, že si Scarlett ani jednou nesundala aspoň tričko.. Ale na to jsou jiný filmy, takže 3 hvězdy zasloužený, za 2 bych byl hodně přísný a za 4 hodně tolerantní. Potitulková scéna taky nebyla špatná, jsem teď celkem napjatej, tak uvidíme. ()

Kecman odpad!

Dlouho jsem se na tento film těšil a ejhle nejhorší Marvelovka všech dob. Koukám na ty hvězdičky a chca nechca musím se přidat k páně Verbalovi. ()

CheeseFigure

Hlavná rodinka celkom sympatická, i keď nedoriešená. Proste za tri roky v utajení sa vytvorili také silné putá? Ok, logiku asi netreba riešiť. Hlavný záporák je proste zlý, absentuje tu niečo viac, ako len to, že je zlý. A čo to spravili s Taskmasterom? V komiksoch jeden z najlepších žoldnierov, vo filme plytvanie hercom i postavou.  Zhrniem to: jedná sa o v pohode akčnú popcornovku so Scarlett Johansson v hlavnej úlohe, so sympatickými (a občas vtipnými) vedľajšími postavami, celkom fajn akciou a hroznými, alebo nevyužitými, záporákmi. ()

VOjtalapunIK

Očekávání jsem měl velmi nízká a tento předpoklad se vyplnil do puntíku. Jedna z nejslabších marvelovek vůbec. Slabý scénář,  slabé dialogy, slabá zápletka, slabé postavy. Tento film ztělesňuje přesně to, co na marvelovkách nemám rád. Je zajímavé, že i přes úspěchy Iron mana, Strážců Galaxie, třetího Thora nebo třeba Spidermana tvůrci stále nepochopili, co tyto zmíněné filmy dělá tak úspěšnými a jak filmy dělat/nedělat. Jakožto fanoušek Marvelu dávám dvě hvězdy spíše ze soucitu. Palec dolů. ()

hal_jordan

Nejslabší MCU film. Po měsíci už nemám páru, o čem to bylo, a nikdy to nechci vidět znovu. Slaboučký záporák a děj, nefunkční humor. ()

Updated_Cake

Nebyl to nejlepší počin Marvelu, i tak se mi to líbilo. Black Widow měla uzavřít éru Iron Mana, který se spoléhal na zeleného mužíčka se svaly. Byl to decentní a hezký odchod, film doplnil mezery do příběhu a fanoušek si to určitě užil. Nikdo jiný tu očividně cílovka nebyl. Do nebe mě to nevystřelilo ale na katastrofu jménem Thor 2 to vážně nemá. ()

JJaannee

Až na ten přehnaný konec, celkem fajn podívaná. Nebude to moje Top Marvelovka, ale bavila mě. Rachel Weisz je stále sexy baba a Scarlett si zasloužila vlastní film. Avengers končí a Eternals začínají. ()

Matussk

Ja si myslím, že rozlúčka s Black Widow dopalda dobre. Najväčším pozitívom filmu boli pre mňa nové kladné postavy, Yelena (Florence Pugh) je veľmi vtipná a charizmatická postava, Red Guardian (David Harbour) bol tiež vtipný a Melina Vostokoff (Rachel Weisz) bola v pohode. Väčší problém som mal s hlavnou zápornou postavou, ktorá bola totálne bez motivácie. Tiež som si veľmi užíval začiatočné titulky filmu, kde som mal až husiu kožu. Keby tu nie je nudnejšia časť v strede filmu, kde sa rozpráva rodina Black Widow a horší záporák, tak by som bol štastnejší, ale aj tak som nečakal, že to bude také dobré. 8/10 ()

surprise

Nechám cinefilům, aby si film rozebrali a vychytali různé odkazy, mě se líbil ten na Jamese Bonda, a řeknu jen, že je to velký film, hoden Černé vdovy i když snaha o dojetí mě nedojímala. Povinné pro fanoušky Avengers. ()

chosan

Sice je film Marvelovka, ale jako akční počin to není vůbec marný film. Snímek se mi líbil hodnotím 75%. ()

Tranda

Příběh: 3/5; Akce: 4/5; Hudba: 3/5; Vizuál: 4/5; Humor: 3/5; Drama: 2/5; Atmosféra: 4/5; Napětí: 3/5; Herci: 4/5; Zábavnost: 3/5. 7/10 ()

Jaroslaw

Klasická marvelovka,která slibovala variaci na špionážní filmy,avšak místo toho tu akční scény vypadají ne moc dobře,záporák jehož motivace je k smíchu a twist s Taskmasterem opravdu předvídatelný.Jediné větší pozitivum je tu Yelena,postava Red Guardiana a zbytek rodinky. 6/10 ()

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

12.09.2023

Ředitelé největších hollywoodských studií jako Disney mívají spíš status seriózních, velice inteligentních a logikou byznysu vedených lidí. Nový report televize CNBC ale tento pohled v případě Boba… (více)

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou… (více)

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

01.05.2022

Naděje na čínskou premiéru Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství jsou zřejmě mrtvé, tamější autority totiž po kontrole filmu došly k názoru, že snímek neodpovídá té správné socialistické vizi… (více)