Správná Susan (TV seriál)

Suddenly Susan

Správna Susan

Komedie

USA, 1996, 93x23 min

Brooke Shields, Nestor Carbonell, Kathy Griffin, Barbara Barrie, Judd Nelson, David Strickland, Andrea Bendewald, Currie Graham, Sherri Shepherd, Eric Idle, Rob Estes, Susan Ruttan, Nicole Sullivan, Albie Selznick, Ali Larter, Frances Bay, Kathy Ireland, James Lesure, Rick Springfield, Heather Marie Marsden, Aaron Paul, Christina Moore, Tricia O'Kelley, Pat Crawford Brown, Patrick Cranshaw, NiCole Robinson, Peter Paige, Arabella Field, Michael Worth, Cheryl Hines, Donald Trump, David Lee Smith, Brett Cullen, Marshall Manesh, Bruno Campos, Betty White, Larry Joe Campbell, Rachel Hunter, Bonnie Burroughs, Warren Zevon, Aloma Wright, Christopher Rich, Nellie Sciutto, Cynthia Mann, Gregory Itzin, Jerry Springer, Keith Hamilton Cobb, Phil Leeds, Tim Conway, Joan Rivers, Bill Ferrell, John Cothran Jr., John F. O´Donohue, Tony Curtis, Caroline Williams, Alex Meneses, Lindze Letherman, Jennifer Korbin, Ethan Wayne, Anthony Starke, Ben Marley, Melanie Good, Andrea Savage, Romy Rosemont, Tom Poston, Kathryn Walker, Hulk Hogan, Tony Bennett, Mark Nelson, Annabelle Gurwitch, Brian George, Howard Kaylan, Ed McMahon, Bill Erwin, Lee Weaver, Jerry Lambert, Sally Colon-Petree, Greg Baker, Matthew Mahaney, Ellen Albertini Dow, Teddy Lane Jr., Hope Allen, Lane Napper, Larry Sullivan, Steven Ford, Lori Loughlin, Marlon Young, Fred Stoller, Joel McCrary, Justina Vail, Kyle T. Heffner, Gregory Jbara, Rose Marie, Sydney Bennett, Bryan Callen, Hal Williams, Dana Lee, Dan Butler, Frederique Van Der Wal, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Julia Rose, Patience Cleveland, Eddie Garcia, Todd Susman, Tom Smothers, Len Cordova, Susan Chuang, Charles C. Stevenson Jr., Melissa Samuels, Brian Palermo, Oliver Muirhead, Beulah Quo, Lynne Marie Stewart, Shirley Prestia, Joyce Brothers, Vernée Watson-Johnson, Fred Applegate, Karri Turner, John Balma, David Jahn, John Hostetter, Charlie Dell, Tony O'Dell, Alex Draper, Gino Conforti, Stephen DeRosa

Frank Pace

Pro mou osobu neotřelá a pohodová zábava (mám pro tento sitcom slabost) , kterou řadím mezi nejoblíbenější v daném žánru! Ovšem faktem je , že sitcom se pořádně rozjel až ve své druhé polovině po výměně některých nevýrazných postav. A ještě musím připomenout výborný český dabing , který tento sitcom dotváří ve fungující celek. 85%(15.5.2008)

Tenhle seriál je skoro stejný jako "Ink", i když jisté rozdíly tu jsou...není tu černý (prepáčtě, afroamerický) pisatel černé kroniky, ale kubánský fotograf (zase ta politická korektnost), a i z toho zbytku mám dojem jako by se tady maličko vykrádalo. Ale nevím kdo vykrádal koho, takže budu fér a budu měřit oběma stejně. A pokud nevíte jaké to je, když vám opravář trouby umře s hlavou v oné troubě, jak dobrý šéf je někdo, kdo má v kanclu lezeckou stěnu a jak ironická a jízlivá ještě může atraktivní blondýnka být, podívejte se na Správnou Susan.(15.2.2003)

Velmi vtipný sitcom, který zažil krušné chvíle po skončení třetí série. Představitel jedné role zemřel, druhý odmítl v tom dál hrát a herečka, která hrála ústřední mrchu Maddie, dostala nabídku na vlastní sitcom. Přesto právě následující, čtvrtou sérii (bohužel poslední) pokládám za nejlepší. Zejména proto, že nového Susanina šéfa zde hraje ex-montypython Eric Idle a hraje ho prostě SKVĚLE!(20.2.2003)

Český název se tedy moc nepovedl, vůbec o seriálu nevypovídá. Já jsem se ale královsky bavila, nechápu zdejší nízké hodnocení. Suddenly Susan má všechno, co by povedený sitcom měl mít - příjemné a zároveň střelené postavy, vnitřní příběh propojující jednotlivé díly a vtipné scény a dialogy, které jsou opravdu inteligentní. A oceňuji to, jak se tvůrci vyrovnali se ztrátou jedné z hlavních postav, klobouk dolů. Seriál příjemně graduje a myslím, že s každou další sérií je na tom líp a líp. Proto také 75%.(11.9.2012)

Zuzana je tak správná, že by se s ní v kanclíku chtěl každý vydyndat v posteli, ale naštěstí je opravdu tak správná, že nedá nikomu a z toho těží zaměstnavatel, který si na ni myslí již od prvního dílu. Toho sošáckého kripla jen hraje, ve skutečnosti je to šaramantní milionář, ale to se nikdy nedozvíme, neboť dříve či později nás to přestane bavit. Za zmínku stojí jen Zuzanina afektovaná služka a pesimistický fotograf s tak uhrančivým pohledem, že ho museli obsadit i do seriálu Ztraceni, kde si vylosoval roli nesmrtelného PR agenta mocného ducha jménem Jakub. Nuže závěrem, po dobrém obědě, kdy všem stanicím kraluje Horst Fuchs, je Správná Zuzana dobrá alternativa, ale doporučuji to přepnout zpátky na Fuchse vždy před koncem, než dojde na nějaké to mravní ponaučení. Při premiéře před cca dvaceti lety 5 hvězd, dnes 3. In sumá slabší 4.(17.1.2014)