Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

AlexisGraham

Alf je prostě skvělí. Kdysi měl strejda takového maličkého Alfa který se dal přiklapnout na oblečení a tak různě. Tehdy mi o tom jen vyprávěli a pak to začali dávat v televizi a já si toho trhlého mimozemšťana docela zamilovala. Většina epizod byla opravdu dobře vyvedená a pobavila takže jasné 4 hvězdičky. ()

leonskennedy

Alf je poměrně starej seriál ,ale na komičnosti mu to neubírá.Výborné hlášky a žraní všeho jídla.Dabing Oty Jiráka taky perfektní. ()

ajaxx

Alf mne prostě vždycky dokázal rozesmát :-) Dodnes si pamatuju jeho hypnotizační schopnosti "Klíží se ti víčka...už více nejsi kocour, stává se z tebe biftek!" :-D ()

Honza__St.

Nejlepší mimozemšťan, co k nám kdy zavítal. Všema deseti bych jednoho takovýho bral doma (jen bych nechtěl být v té rodině na místě Willyho :D). Obzvlášť v případě, že by taky mluvil hlasem Oty Jiráka. Ovšem s pozdějšími sériemi šla kvalita rychle dolů, v posledních dílech už je na hercích znát, že toho mají plné zuby, spousta dílů byla až moc vážná, až depresivní, a poslední díl to dorazil - bylo by rozhodně lepší, kdyby ho radši vůbec nenatočili. Hodnotím tedy hlavně tu lepší první půlku. ()

kyblik2

Sitcom môjho detstva :) A aj po 20tich rokoch stále kvalitný, plný úžastných hlášok s bezkonkurenčne najlepším dabingom Stana Dančiaka :) Ďakujem, že toto môžem dnes púšťať svojej dcérke, ktorú to baví rovnako ako mňa v jej veku :) ()

baron156

„Existuje zvíře mezi klokanem a orangutánem? Kolikrát jsem ti říkal, že se nemáš dívat do zrcadla! Už je to pryč, asi se to holilo.“ ()

soukyd33

Na začátku se zdá být mimozemšťan vtipný, ale v posledních dílech je to spíše trapné. Mimozemšťan v domě v USA, který vždy vytvoří šílenou situaci, ale nakonec ji i sám vyřeší. Tak je to stále a pořád dokola. Určitě se zasmějete, ale tak zvaný nahraný smích (sitcom), je zde občas až otravný. ALF se snaží být v 90% vtipný, ale ve skutečnosti je to tak 10% humoru, a zbytek buď nuda, nebo trapný. Seriál byl asi populární pro mladé, a v jeho době slávy. Poznámka: Vyhazovat peníze za mimozemšťana, člověk by musel být milionář. Hvězdiček 2 ()

Holly_Molly

Hláškující zrzavej chomáč štěstí, rodinný pohody a nostalgie! MILUJU TO!! **W: Co kdybysme to natřeli na béžovo? A: Béžová..Tak tomu říkam oddanost barvě..** 🧡 ()

Feacher

Hrozně jednoduchý a dobrý. Má to teda takové ty klasické seriálové rodinné zápletky z 80./90. let s typickým koncem, ale Alf a jeho hlášky dávají +++. Jako pozadí na večer úplně ideální. ()

lolo0000

Jeden z najlepších seríalov ktoré sa venujú kómedíí. Alf je vtipny a svojim uleteným humorom ma nie raz dostal do kŕčov. A spolu so Slovenským dabérom (Stano Dančiak) vytváraju skvelý komediálny súzvuk. ()

corax8

Alf je prostě pohodář. Měl jsem vždycky chuť být alespoň trochu jako on. Vždy se mi líbilo, jak vtipně kometuje současnost. ()

Pellik

Hneď na úvod opravím autora obsahu - ALF pochádzal z planéty Melmac :) Neskutočne originálny komediálny seriál, pri ktorom som sa perfektne bavil. Prepáčte bratia spoza rieky Moravy, ale tentokrát náš slovenský dabing jednoznačne prevalcoval váš :) Stano Dančiak ako by sa narodil s tým nosom i ušami, jeho hlas bol hádam lepší ako samotný originál. Pokojne by som zaradil ALFa do učebnice rodinných seriálov, ktoré nikdy neomrzia :) ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel