poster

Ranč Heartland (TV seriál)

 • Kanada

  Heartland

Drama / Rodinný

Kanada, 2007–2019, 157 h 29 min (Minutáž: 42–45 min)

Hrají:

Amber Marshall, Shaun Johnston, Michelle Morgan, Chris Potter, Nathaniel Arcand, Kerry James, Cindy Busby, Gabriel Hogan, Jessica Steen, Wanda Cannon, Robert Klein, Jessica Amlee, Kevin McGarry, Helen Colliander, Torrance Coombs, Benjamin Hollingsworth, Julia Maxwell, Tatiana Maslany, Tyler Hynes, Cara Pifko, Dempsey Bryk, Helene Joy, Beau Mirchoff, Stephen Amell, Matthew Knight, Vinessa Antoine, Rick Roberts, Timothy Webber, Allison Hossack, Susan Hogan, Meaghan Rath, Emma Lahana, Lisa Langlois, Jesse Hutch, Jonathan Goad, Kristin Fairlie, Alisha Newton, Paula Brancati, Shaun Benson, Tattiawna Jones, Tim Rozon, Daniel Fathers, Bernard White, Tanya Clarke, Victoria Pratt, Tamara Podemski, Maxim Roy, Alexandra Castillo, Craig Arnold, Kaitlyn Leeb, Jordan Madley, John Wildman, Patrick Gallagher, Hannah Marks, Reagan Pasternak, Jeff Roop, Melanie Scrofano, Mary Ashton, James Harvey Ward, Graham Wardle, Sean Bell, Jason Cermak, Scott McAdam, Mandie Vredegoor, Joy Tanner, Siobhan Williams, Greg Lawson, David LeReaney, Charles Andrew Payne, Christopher Rosamond, Lisa Berry, Ron White, Deidrie Henry, Darren Hynes, Katharine Isabelle, Sam Duke, Richard Clarkin, David Huband, Carlyn Burchell, George Tchortov, Julia Lalonde, Elena Campbell-Martinez, Jonathan Whittaker, Henry G. Sanders, James D. Hopkin, Kira Bradley, Dan McDougall, Malia Ashley Kerr, Matt Cooke, Mark Krysko, Eugene Brave Rock, Ben Cardinal, Debra McCabe, Michael Rhoades, Matt Embry, Greg Calderone, Edward Ruttle, Michael Xavier, Paula Boudreau, Conrad Coates, Lisa Durupt, Vivian Full, Tina Keeper, Sebastian Pigott, Chantelle Han, Greta Onieogou, David Lawrence Brown, Kristian Wang, Kelly Fanson, Wesley MacInnes, Tom Carey, Graham Abbey, Juan Alfonso, George Canyon, Peter Skagen, Joe Norman Shaw, Eric Gustafsson, Marty Antonini, Valerie Planche, Teresa Huang, Ali Webb, Carrie-Lynn Neales, Kira Murphy, Dayo Ade
(další profese)
 • ARI50
  ***

  Jsem sice na začátku ale zatím super uvidíme co mě ještě čeká.(2.10.2018)

 • NinadeL
  ***

  Příjemný holčičí seriál podle stejnojmenné knižní série Lauren Brooke (česky pod názvem Srdíčko). Od 8. série se připojila také Vicky Pratt, kanadská herečka proslavená sci-fi, fantasy a katastrofickými filmy a seriály, nyní hrdinka mnoha Lifetime filmů a příběhů o ženách pro ženy. Prostředí Heartlandu bylo pro ní zcela novou výzvou, kterou zvládla na výbornou.(17.3.2019)

 • Sylviiik
  *

  Když jsem zjistila, že podle mých oblíbených knih je natočen seriál, musela jsem si ho pustit. Velmi mě proto zklamalo, že se změnil jak příběh, tak i jména a vzhled postav. Jistě, nemůže to být přesně do puntíku stejné a najít vzhledově stejnou herečku do role musí být obtížné. Ale to, že Amy má být hnědovlasá a její sestra světlovlasá, by se dodržet dalo. To samé se jmény. Sestra má být Laura. Proč se mění jména, když je to podle knižní předlohy? A proč není v celém seriálu jediná známá tvář? No nic... zůstávám u knížek a tenhle seriál zkusím vytěsnit z paměti.(23.7.2019)

 • misa_laska
  *****

  Nejlepší seriál pro koňačky. Viděla jsem všech 6 epizod, utekly mi asi 2 díly, ale to pak časem uvidím znovu celé, takže nevadí.(1.11.2018)

 • Rosarka
  ****

  Jedná se o hezký seriál z koňského prostředí, natočený na nádherném místě. Trošku mi přijde jako Mcleodovi dcery, řeší se tam životní vztahy, situace, finanční prostředky a život kolem farmy. Každopádně absolutně jsem nepochopila roční období v seriálu. 2 díly je zima a najednou už začíná léto, přitom neuběhl skoro žádný čas. Pak bylo řečeno, že je léto, ale byla chumelenice. Časová osa, je tedy naprosto mimo. Dále mě naprosto vytáčí jisté slovní výrazy kolem koní. Jsem zkušená koňařka a některé výrazy jsou naprosté kraviny, či nedávají smysl, stejně tak i jisté způsoby a názory. A také jisté záběry s koňmi, jako byly na začátku, jak Amy skáče, jsou k rozčílení. Neboť záběr je buď na Amy samotnou, nebo naopak pouze na nohy koně. Není tudíž celý záběr, jak Amy s koněm skáče. Grafika taky není dobrá, přitom fotografie ze seriálu jsou kvalitní.(6.7.2018)

 • - V červnu 2013 zkomplikovaly natáčení povodně, které zasáhly město High River. [Zdroj: iPrima.cz] (mvyskocil)

 • - Předlohou byla série knih „Srdíčko“ od Lauren Brooke. (Channah.Hip)

 • - Kolem 25. minuty je ve stáji Zeus naužděný, kdežto do jízdárny posléze přichází jen na ohlávce. (imounka)