TOP STAR

Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Hoffmanos odpad!

Nezajímavé drby o nezajímavých osobách. Podobně jako krimi zprávy - hnůj který se nevešel do hlavních zpráv. V reklamě by se kolikrát našlo více hodnotných informací, než v relacích okolo zpravodajství TV Prima. ()

Lou_Pagi odpad!

OJOJ, tak to je bída :D. Mrzí mě, že mají někteří tak chudý život, že sledují "životy" účinkujících v tomto plátku. Ale vím, že to tak musí být !!! Populace a morálka se pak zprůměruje, a vylezou z toho politici :D ()

Tweetak

Hvězda, když jsem po celém dni unavený, sedím a nemám sílu přepnout. Občas se ve mně najde něco, co chce špízovat a kouknout se, jak si žijí slavní. Nebo "slavní". ()

Werrona odpad!

Varování: Dlouhodobější sledování tohoto pořadu může způsobit trvalé psychické následky. Člověk si skoro říká, že nic blbějšího ani být nemůže. ()

Mr.Nobody odpad!

Jeden z příkladů toho nejhoršího druhu bulváru. Z mouchy udělají senzaci. A informační hodnota je nulová. Navíc zcela normalní člověk nemá potřebu narušovat někomu dalšímu jeho soukromí, i když se o dotyčné(m) hodně mluví. ()

Michal118 odpad!

Podle zdejších komentářů ostatních členů snad nemusím objasňovat, že jde o naprostou katastrofu televizního bulváru. 0% ()

Cesty timem odpad!

Když se náhodou něco mimořádného přihodí na hudební scéně a kvůli tomu VIP zprávy (neboli TOP STAR) pustím, vždycky mi jakkoli zajímavou info (já nevím, např. z návštěvy Ennio Morriconeho) totálně otráví neskutečně trapní moderátoři a to hlavně ti chlapi. Na ty abych si připravil blicí pytlíky. ()

Peddro odpad!

Tohle někoho zajímá? Nechápu, protože já zvědavý fakt nejsem. Je mi úplně jedno, kdo s kým spí, kdo má kolik peněz, kdo koho nenávidí.. Zajímá mě, jaké jsou známé osobnosti v profesním životě. Jestli, dobře zpívají, dávají góly, hrají v dobrý filmech atd. ()