The Graham Norton Show

Ukázka z filmu 191
Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 424x60 min

Účinkují:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (více)

Moly

Kdybyste si měli pustit jen jedinou epizodu, jděte do té ze 14. února 2014. Večer s Mattem Damonem, Billem Murrayem, Hugh Bonevillem a Palomou Faith je jeden pěkně divoký mejdan. Škoda, že tam není vidět, jak Bill Murray háže do publika ovoce. ()

Anethia

Graham je výborný moderátor, který dokáže navodit pohodovou a vtipnou atmosféru a zároveň dokáže do zábavy zapojit celý sál. ()

Stanix

Výborná show, kterou už nějakou dobu sleduju. Samozřejmě si vybírám dle hostů. Graham dokáže většinou velmi vkusně namíchat trojici hostů, kdy se minimálně dva z nich lépe znají a často tak "pustí" konverzaci jen mezi nimi. Atmosféra intervia je velmi neformální a hodně profilovaná k zábavě. Velké mínus je akorát za hudební hosty, kteří jsou z železnou pravidelností ty naprosto největší sračkoidní katastrofy z hudebně průmyslové branže. Jednou tam měl dokonce i tu fousatou buznu v ženských šatech, z čehož bylo dost nekomfortně i zrovna přítomným hostům, zejména však Bearu Gryllsovi. ()

Ajka1

Graham je naprosto skvělý moderátor s důvtipem a sebereflexí. Jeho humor je často až dětinský, ale o to víc zábavný. Hosté v jeho šou se zdají velice uvolnění, takže se určitě nebojím doporučit. Nejlepší hosté - Mark Ruffalo, Joanna Lumley + James McAvoy + John Bishop , James McAvoy + Liza Minnelli + Jack Dee, Johnny Depp + Ricky Gervais, Adele, Jude Law + Robert Downey Jr., Ewan McGregor + Chris O'Dowd, Noel Gallagher , Gary Barlow + Will Smith + Tom Jones a další :))) ()

Scandium

Skvela show, neni toho moc co by se dalo vytknout, vlastne krom cerveneho kresla kde nekdy ty lidi vyhodi driv nez reknou privni vetu z jejich zivotni "story" me nic nenapada, skveli hoste, moderator bych rekl ze jeden z nejlepsich soucasne doby...ostatni moderatori by se mohi ucit! ()

kymla

Velice kvalitní show. Moderátor, který se nebojí ztrapnit i největší "celebrity" fotkami z mládí apod. ()

Mkartaylas56

Spolu s Conanem asi nejlepší a nejzábavnější talk-show, jejíž moderátor je velmi sympatický, dokáže velice vtipně a přirozeně bavit a i přes to, že se v prakticky každém díle účinkující celebrity na pohovku usazují najednou, tak si je po celý večer bez problémů kočíruje a oproti klasickému přístupu, kdy v jeden moment moderátor mluví s jednou celebritou je tento celkem svěží a dá se říct, že mě baví i o trošku více. ()

Lorellai

Skvělá britská talk show. Graham Norton je vtipný, chytrý, pohotový a zábavu udržuje na slušné úrovni. Mezi jeho hosty patří jak největší britské, tak celosvětově uznávané hvězdy nejen z hudební a filmové oblasti. ()

bramborak

Skvělí hosté, skvělý moderátor, skvělé publikum. Prostě skvělá BBC kvalita, které se může vyrovnat (ale opravdu stěží) snad jen Všechnopárty. ()

PrincessB

Talk-show hlavně těží z toho, že si na červeném gauči vyměňují dialogy (většinou) zábavní hosti. Graham Norton se nebojí udělat si srandu jak z nich, z diváků ani sám ze sebe. Jedna z nejvtipnějších show, která má všechno co má mít. ()

IZFNP

Tak, ako sa celebrity odviažu u Grahama, ich nikde v talk-show odviazať neuvidíte. Rozhovory občas idú od Cézara k McDonaldu, ale vždy sú vtipné. Pojatie je super, Graham sa vie s hosťami vyhrať. Ak človeku jeho osoba nesadne, asi si neobľúbi ani jeho show, to ale nie je môj prípad. Vlastne ide o moju naj či druhú najobľúbenejšiu show. ()

Meow86

Show Jana Krause na americký způsob. Leč Kraus by se od mistra mohl ještě leccos učit. Má to drive, má to styl a co víc i kvalitní humor. Sice britský, ale vůbec ne suchý. Dnes už také vyhledávám filmy spíše v původním znění. Ale díky této talkshow člověk tehdá zjistil, co při nadabovaném filmu pochopitelně nemohl slyšet. Např. kolik známých herců má menší či větší vadu řeči. Až jsem byla překvapená. ()

piskotnik21

Nevidela som veľa častí, ale zatiaľ som nadšená. Veľmi príjemná, uvoľnená atmosféra. Nie je to také silené ako americké talk-show typu Letterman, alebo Kimmel. Len tak ďalej! ()

Zirael

Super show. Dost záleží na hostech, ale většinou je to fakt sranda, zvlášť díly s Ewanem McGregorem, Robertem Downeym Jr., Judem Lawem a Marekm Ruffalem jsou nejlepší. Líbí se mi ten koncept, že tam přijdou všichni hosté najednou a komunikují i mezi sebou, ne jen s moderátorem. ()

GinaT

Jedna z top talk show. Je super jak se Graham chová naprosto bezprostředně a i spousta hostů, u kterých by to člověk nečekal, se u něj docela odváže. A díl s úplně našrot Markem Wahlbergem byl fakt nejvíc!! ()

MyFairLady

Vsetci hostia na jednej kope, casto zaujimave kombinacie (Nigela Lawson a Marilyn Manson) a nesilene (velmi vtipne!, veduce k hlasnemu smiechu - Robert Downy Jr. a Jude Law, Will Smith a Gary Barlow, Ozzy a Sharon Osbourne, Russel Crowe a jeho komentovanie ohnostroja) rozhovory. Je prijemne sledovat, ako u Grahama Nortona, ktory nevyzuziva hosti ako jednotivcov, ale ako clenov "diskusie", veci "klapnu" velmi prirodzenym sposobom. ()