Thor 3

• Nový Zéland

• Kanada

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie

USA / Austrálie, 2017, 130 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 105)

Nejvtipnější a zároveň asi i nejlepší film ze světa Marvelu, který jsem vůbec kdy viděl. Jo a k tomu s nejstylovější hudbou odkazující na vzorové osmdesátky, která do celého příběhu naprosto dokonale sedla. Doslova, jak kdyby Daft Punk po Tronovi rozjeli další filmařsky hudební orgie. Nicméně je mi jasné, že volba na post režiséra v podobě alternativního Novozélanďana Taika Waititiho byl dost velký risk. I vzhledem k tomu, že většina dialogových scén je založená na improvizaci. V tu ránu sice můžete očekávat cokoliv, ale pokud znáte předchozí režisérovy pecky, tak jen doufáte, že tento Thor bude mít úspěch a on se poveze s ním. Samozřejmě tady hraje roli i fakt, pokud máte rádi Thora obecně. Podle mě je to aktuálně nejlepší, nejoriginálnější, nejnápaditější a nejvtipnější postava ze současného Marvel světa. Film Ragnarok ale celou tu originalitu a vtipnost převedl do vyššího levelu. Hodně dlouho se mi nestalo, abych se u filmu smál tak, jako při sledování tohoto dílu. Samotnou improvizací tu herci vytvořili řadu tak dobrých scén, u kterých pochybuji, že se o nich nebude po hospodách mluvit a popřípadě je i parodovat. K tomu příběh samotného Ragnaroku je super, Jeff Goldblum v podobě samolibého vládce arény na zpustošené planetě plné odpadků je také naprosto skvělý. Stejně tak i Mark Ruffalo v podobě Hulka je tu asi nejviditelnější, jak vůbec kdy byl. A samozřejmě i všichni ostatní tu mají svoje slovo. Anthony Hopkins, Karl Urban, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Idris Elba, ale i Benedict Cumberbatch, který svojí jednou scénou s Thorem dokázal, že taky umí být vtipný a zábavný. Ne, jako ve svém mnohdy až moc vážném filmu. A to ani nemluvě o celé řadě cameo rolí, ve kterých si jednu roli střihnul, jako již tradičně, i samotný režisér. Celkově vzato tedy více než super. Myslím si, že nic lepšího a zábavnějšího v tomhle roce už neuvidím. A popravdě bůhví, kdy uvidím.(7.11.2017)

Zatial najslabsi Thor. Cakal som viac.(11.9.2018)

úchylné, místy až velmi trapné, se strašnou hudbou a přesto vůbec ne k zatracení ♣(14.9.2018)

Jelikoz sem kazdy vecer shlidl jeden dil Thora tak tento treti a posledni mi vubec nezapadl do toho cim se Thor prezentoval predtim. Ano, doba jde smerem Strazcu galaxie a Deadpoola, kde je vtip a nadsazka na prvniim miste a i me to kralovsky bavi, ale proc to tahat do Thora??? Zasmal sem se, to ano,ale cekal sem spis zajimavy pribeh a dobrou vypravu, nez leckdy stupidni kostymi a "prdel srandy"...58%(29.10.2018)

Suverénně nejpoutavější dílko ze všech tří dosud vyprodukovaných bratříčků. Akce, na popcorn jízdu slušně vystavěný příběh a hlavně humor, který se nebojí.(14.11.2018)

1 15 29 42 53 54 55 56 následující >>