Série(2) / Epizody(20)

Trailer

papaguy

Equalizér - tedy The Equalizer - je tak trochu hladivý seriál. Možná to je díky stoickému projevu a uklidňujícímu hlasu Queen Latifah. Nebo pravidelnému střídání akce a lekcí z rodinné výchovy. Občas říznutému aktuálnímu "black lives matters" aktivismem. Tomu odpovídá i casting ústředního tria. Černým číslům v hodnocení seriálu moc nerozumím. S Equalizerem s Denzelem to sice má pramálo společného. Na druhou stranu to je shruba na stejné kvalitativní úrovni, jako třeba Veřejný nepřítel nebo Černá listina. Oba jmenované seriály jsem nebyl schopen dokoukat vzhledem k vršícím se stupiditám. Na rozdíl od Equalizera v podání Latifah. ()

Mafiapau odpad!

Díky za další překopírování série (also mělo by to bejt tresný) vzpomenete si někdo na můj příklad v případě Francouzké taxi série a té "emérické" s německejma kozaticama? Díky vesmíru že to alespoň hodnotily zde stejně jako toto.. jako průjem. ()

kleopatra

24%? Jste pěkní pokrytci, vážení, The Equalizer není o nic větší blbost než ten s  Denzelem, ale bez dlouhých keců, Queen Latifah je jednoduše Queen, která nepotřebuje už dneska nikomu nic dokazovat a dává si to na těžkou pohodu, černá sexy alfasamice, jen kdyby na vás ulpěla pohledem, vy poseroutkové, co jí tu tak bezostyšně rozebíráte, stejně tak hipísačka/výtvarnice "teta Ví" Lorraine Toussaint. A taky žeru to jejich vymazlené doupě !!! ()