Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

canucks333

,,Alf odkiaľ máš ten zips?" ,,Pamätáš sa na tú starú bundu čo si chcel vyhodiť?" ,,Áno." ,,Tak nič nevyhadzuj odpáral som do z nového pršiplášťa." 100% ()

bacon

Pri pozeraní tohoto seriálu ma chytá neskutočná nostalgia. Je tó návrat do pubertálnych čias. V podstate je to gýčový sitcom, ale v SK znení dal tomu maestro Stano Dančiak ten správny šmrnc. Od tohoto seriáliku nečkajme nič svetaborné, len príjemný oddych a zábavu. Pán Dančiak ďakujem za "spozeratelnenie" seriálu. ()

Rathalos

Toto ma vzdy chytilo za srdce,ked so to videl v telke a dabing Stana Danciaka je totalne peckovy,mily roztomily mimozemstan s milou rodinkou v jednej domacnosti...:-) ()

lemonova

Pri všetkej úcte k pánu Jirákovi... tento seriál sa oplatí pozrieť iba kvôli geniálnemu dabingu Stana Dančiaka. :)) ()

Olík

Tři písmena, která nás v dávných dobách, kdy ještě David Hasselhoff mluvil s dopravními prostředky, učila společně s Krokem za Krokem a Plným domem, co že to vlastně je ten sit-com. Dal jsem si po několika dekádách repete a pořád to tam je. Jednoduchý humor založený na rovnici mimozemšťan ve vaší domácnosti rovná se nemalé náklady, který si najde své fanoušky i za další desítky let. Nebál bych se tohoto kočky požírajícího Melmecana titulovat přídomkem „klasik svého oboru“. ()

Merggie

Potrebujete huňatého pojedača mačiek, vyčesaného mimozemšťana so zmyslom pre humor a plyšiaka s čuchom na maléry v jednom? Najmite si Alfa. Znamenitý a v podaní Stana Dančiaka nezabudnuteľný cudzinec v jednej americkej domácnosti. Skutočne vydarený sit-com, na ktorom sa môžeme smiať donekonečna. ()

pravo

Povedzme si rovno celý ten nápad s mimozemšťanom, ktorý nabúra do garáže a rozpráva našou rečou je neuveriteľná infantilnosť a námet pre seriál pre deti do 6 rokov, ale tvorcom sa s tejto neuveriteľne hlúpej podoby podarilo vytrieskať seriál pre dospelé publikum. Seriál je poväčšine vtipný, ale s pribúdajúcimi dielmi je to čoraz horšie. Ako dlho môže byť vtipné, že vám mimozemšťan zje mačku- tvorcovia si mysleli, že naveky. Seriál si objektívne zaslúži 2 hviezdičky, ale jednu treba prirátať za Dančiaka- takže za tri. ()

emdvojka

Alf je veľmi podarený tvor tak ako slovenský dabing ktomuto seriálu. Čo sa len tak nevidí. Myslím, že môžme ďakovať Stanovi Dančiakovi, ktorý vystihol Alfa vtom najlepšom slove a zmysle a dodal mu slovenskú mentalitu plnú humoru :-) ()

pepa3rd

Nedávno jsem se vrátil nějakých patnáct let zpět a pár (desítek) večerů strávil znovu u tohohle vynikajícího sitcomu. No a výsledek? Nebudete mi to věřit, ale ačkoliv jsem si pamatoval, že se jedná o skvělý komediální seriál, tak moje očekávání opět překonal. Dokonce tak, že jsem se musel podívat na své hodnocení a ty čtyři hvězdy, které jsem mu po paměti při hodnocení přiřknul musím zvýšit na plnohodnotných pět. V průměru si zaslouží jednotlivé díly nejmíň 90 %. ()

foundation

Neviem ako som mohol zabudnut poslat hodnotenie aj na Melmec :D. Alf bol neoddelitelnou sucastou mojho televizora po vela rokov. Serial ktory sa da pozerat kdekolvek, kedykolvek, akokolvek. ()

bubblebobble

Ja som tento seriál z počiatku nemusel. No teraz po rokoch keď v TV beží repríza tomu naozaj prichádzam na chuť. Ochmonekovci na hrad. ()

1Legend1

Alf je spíš pro ty, kteří na něm vyrostli, což bohužel já nejsem. Nicméně pro občasné sledování a pobavení je to úplně ideální. 50% ()

lokol

ha!ha!ha! ten smiech dabovany danciakom mi znie v hlave stale :DD takyto serial je hadam len jeden..:))jeden z mala na ktorom sa zasmejem :)) ()

Sosak

Ve své době legendární sitcom s neméně legendárním žravým plyšákem Alfem. není to skoro vůbec akční, spíš založený na dialozích, efekty prakticky chybí a Alf většinu času pouze sedí. I tak to kupodivu stačí a seriál se rozjíždí i bez toho všeho velmi slušně. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel