Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

Anu.a

Alf je prostě klasik. Pamatuji si na ty časy,kdy jsem jako malá zapnula televizi a prostě VŽDYCKY tam byl Alf. Nicméně mě nikdy zas tam moc neoslovil a raději dám přednost třeba jen osvědčenému E.T.mu nebo novým Příšerkám s.r.o. ()

megajalec

Pozerával som a pozerával som veľmi rád. Ak k vám spadne mimozemšťan, nemusí to automaticky znamenať, že vás zje. Ale možno, že vás vyje alebo zje mačku :) ()

moviepill

Niektoré diely hraničia s genialitou. Alf je asi ten najviac cool "opičák" z celej plejády sitcom-postavičiek. Škoda, že dnes sa už také nenásilné sitcomy netočia. Ale to je tou dobou, v ktorej žijeme... ()

deluxxx

Tak toto je klasika, ktorú mám rád snáď už odmalička a odstupom času stále nestratila svoju funny tvár. Tento malý chlpatý požierač všetkého jedlého aj nejedlého si ma získal svojim vtipom a humorom. Nemôžem zabudnúť na jeho chúťky na mačacie menu a nazabudnuteľný dabing STANA DANČIAKA. ()

Fugito

Zbožnoval som tento seriál, keď som bol malý, podľa mňa vtipný a pekný . Takisto ako perfektný sitcom a u nás na Slovensku perfektný dabing zo strany Stana Dančiaka. ()

Slam7

Top Gear mi přeřadili do pořadů a tak jsem byl nucen zaplnit poslední místo v oblíbenejch seriálech! Vybíral jsem dlouho a myslim, že jsem nemohl vybrat líp:) ALF je uplně neodolatelnej jako "zvíře" a ten dabing Oty Jiráka je asi to nejlepší na tom seriálu!!! Ale abych byl fér, to místo v mojí desítce by si zasloužil klidně i Krok za krokem, Californication, Teorie velkýho třesku atd...seriálů je hodně, ale pozic málo:) Ale ALF byl prostě tak nějak vejš... ()

FREEWHEELER

Absolútny "odvaz" o chlpatom mimozemšťanovi, ktorý si nedá pokoj, kým toho kocúra nezje, furt frfle, robí bordel. Pre mňa v detstve obrovská zábava na dopoludnie aj popoludnie. Aj dabing Stana Dančiaka úžasný. ()

Domas88

Určitě až čase pochopíte a oceníte tuhle krásu a naivitu, vyrůstl jsem na tom a časem si říkám, že mi líto toho co se točí dnes...a dětí na co se musí dívat... ()

harycek

Bože jak já si u tohoto užil legrace! A Ota Jirák je jedinečný A.J. neovládám tak mě stačil výborný český dabing, který bývá mnohdy lepší než originál(viz Sexmise což mi potvrdil kolega původem Polák, který zde žije od VŠ!!) ()

chucky

Jeden z mých oblíbených a z mála televizních seriálů na které se dalo s chutí dívat. Příběhy plyšového cizince byly vždy zábavné a dialogy byly vždy vyšperkované. ()

Jánošík

ALF je kult a to nikdo nezmení nech si hovorí čo chce. A mimochodom bez Dančiakovho dabingu to ani nemá zmysel pozerať. ALF vie spraviť zábavu aj z pohrebu. Tak pre tento seriál sa oplatí žiť !!! ()

Džótí

Výborný humor a roztomilý Alf. Jako malá jsem měla tento seriál ráda a smála se u něj, zkusila jsem to po letech a opět v něm nacházím zalíbení. Líbí se mi, že postavy seriálu jsou vykresleny pro mě nevtíravým způsobem a příběhy vyznívají příjemně lidsky, bez výsměchu a sarkasmu. Postava Alfa, ale i hlavy rodiny a vůbec i dalších jejích členů jsou dobře vymyšleny. Korunou je ale Alf, kterého jsem si zamilovala a myslím, že nejsem sama. ()

Weehaa

V originálním znění jsou některé vybrané epizody na šest hvězdiček, některé slabé sráží moje hodnocení na čtyři. Ze sociologického hlediska je role mimozemšťana v rodině dost zajímavá - má zhruba tolik pravomocí jako Bryan, nejmenší dítě v rodině, ale vystupuje inteligentně jako dospělý, mnohdy v podstatě rodinu vede. Dabing Oty Jiráka asi nebyla úplná katastrofa, ale originál je lepší (teď myslím první speaker, protože v průběhu seriálu se hlas Alfa vyměnil - k horšímu). Kate Tannerová a oba Ocmonkovi jsou jediní z celého castingu, co se aspoň občas tváří jako herci, jinak je to dost katastrofa. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel