Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

Mire

Môj obľúbený seriál z detstva. Mával som ho rád. Mohli by to už po sto rokoch konečne zreprízovať :) ()

gudlak1

Alfa jsem sledoval již na polské televizi a uchvátil mě humor tohoto sitcomu. Pak jsem ho sledoval i na české televizi a propůjčený hlas O. Jiráka prostě sedl jak ulitý. K tomuto seriálu se vracím velice rád, protože se neokouká. ()

Jezkobezko

Alf by bol jeden z mojich najoblubenejsich sitcomov,keby bol v inej rodine.Paradoxne,sa mi mimozemstan zdal dusou pozemskejsi ako Tanner Family,ktori mi pripadali nechutne spravni...iba vdaka Alfovi za 4. ()

angel.CZ

Tak vám nevím, nezažil jsem ,,Alfovu éru´´ ,ale postupem času vtip těžce ztrácí na humoru a tenhle sitcom 80-tých let je už asi jen fakt pro skalní nadšence, proto dávám aspoň jednu hvězdu :-) ()

borohub

Klasika, oproti dnešním výplodům co Američani dělají je to fakt špica, škoda že už se dnes takovéhle povedené a hlavně VTIPNÉ seriály nedělají :) ()

Mykhaluu

Ten mimozemšťan je zvíře! :) Když si připočtu v českém dabingu pana Satoránského... u mě prostě milé seriálové vzpomínky na devadesátá léta dvacátoho století... :) ()

Ludo444

Zoberte 1 priemernú herečku, 2 podpriemerných hercov a jedného otravného fagana, doplňte drzú a sarkastickú postavu mimozemšťana plus zopár dobrých nápadov, pretrepte a podávajte. ()

Anteia

Nejsem z generace, která na Alfovi vyrůstala, a proto nemám žádné pochopení pro tenhle americký sitcom, navíc mi Alf odjakživa nahání husí kůži místo úsměvu a to není v tomto případu dobře. ()

Wooke

Alf a Stano Dančiak. Bláznivá kombinácia. Rád som pozeral tento seriál pre jeho jednoduchosť a primitívnosť. Nič náročné..len relax a oddych. ()

Brano

Pre mňa už od detstva skvelá komédia s nezabudnuteľným mimozemšťanom a sympatickou rodinkou Tenerovcov. Tiež musím spomenúť skvelý slovenský dabing Stana Dančiaka. Aj po toľkých rokoch ma to dokáže rovnako pobaviť, ako keď som to videl prvý krát :) Jeden z najlepších sitcomov americkej produkcie. ()

Mata84

Naozaj originálny americký sitcom, ktorý je jeden z mojich NAJ. A bez skvelého suchárskeho otca rodiny Willieho si to vôbec neviem predstaviť. Alfa dokážem pozerať naozaj stále, kedykoľvek to zasa naše televízie opakujú. Teda dúfam, že ešte budú...He always makes me smile. :-D ()

Heroin17 odpad!

Ta chlupatá zrůda žere kočky. Chápete? Žere kočky! Co to doprdele je za seriál, kde hlavní protagonista- trpasličí zrůda z vesmíru, která pelichá po pohovkách a onanuje na záchodě- požírá kočky? Představte si třeba večerníčky, kde by Káťa sežrala Škubánka, Pat a Mat by si uvařili psí guláš a pan Krbec by večer co večer pořádal geriatrické bakchanálie, při kterých by požíral svá zvířátka...Hell no! ()

MartyMcFly89

Začneme krásnou hudbou v úvodní scénce. Poté, že v té době tu byl Alf tak trochu kult (byly i šampóny ve tvaru Alfa, to už je co říct), sympatickým mimozemšťanem, neustálým strachem, aby Alfa nikdo kromě Tannerových neviděl, že neměl rád kočky a pořádal je na potkání, že si v jednom díle myslel, že soused je Elvis Presley (a tedy neumřel, ale žije dál) a kvůli všeobecné pohodě. ()

walkingdead

Povedený sitcom s hodně netradiční hlavní postavou, kterou výborně nadaboval Ota Jirák. Postupně bylo stále těžší vymýšlet další šílenosti, které mohou mimozemšťana napadnout a kvalita šla lehce dolů. Konec byl divný, asi se počítalo s další řadou, ale ta už nepřišla (místo ní po pár letech natočili průměrný film). ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel