Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

Eldrick

Velmi kvalitní sitcom, ale vždycky mi trochu vadilo to moralizování na konci každého dílu. Pamatuju si, že jsem měl jako malý polepenou skřín samolepkami na motivy tohohle seriálu. ()

Kopik

Tak nedávno jsem zkouknul komplet všechny díly a mohu říci, že jsem se nehorázně nasmál. I po těch letech geniální seriál. Hodně si uvědomuju, že jako malej sem 80% vtipů nepochopil. ()

Tygrys

Já jsem si Alfa nikdy nějak neoblíbil. Možná to bylo kvůli Otovi Jirákovi, jehož mám bohužel asi navždy zafixovaného jako hlavu rodiny z rádoby "sitcomu" Nováci, ale spíše se mi nelíbila jeho povaha. Prostě jsem se nemohl přenést přes to, že je to takový lhář, příživník a kdoví co ještě :) ()

Had6

Vždyť já jeho plyšového dvojníka měl i doma - a mluvil. Tedy spíše opakoval, co se mu řeklo. Ale i tak. Kdoví, kde je mu konec.... ()

easaque

nostalgické 3* jeden ze seriálů, který jsem měl v dětství velmi oblíbený a sledoval každý příběh tohoto chlupatého mimozemšťana na rakouské stanici ORF. Tehdy za komunismu to bylo něco nevídaného a byl jsem vždy zvědavý co zase provede své adoptované rodině, nebo si konečně pochutná na jejich kočce. Párkrát jsem to sledoval i po revoluci už v češtině a aspoň tomu i trochu rozuměl ;-). Určitě si zaslouží své místo mezi kultovními seriály a já si ho třeba užiju znovu až v důchodu z lenošky jak se budu postupně vracet do dětství ;-) Momentálně zůstanu u kompromisní průměrné známky.. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

peto12

Tak tento seriál patrí tiež medzi moje oblúbené seriály chlpáča Alfa. Najviac ma baví Alf, keď chce zjesť svoju kočku Lucky. ()

rakovnik

Komediální seriál o tom, kterak mimozemšťan vnímá, nechápe, glosuje a roztomile porušuje lidské vztahy, klišé, strasti i radosti. Dabing Oty Jiráka je povedený a scénáristé i překladatelé vytvořili spoustu vtipných replik. ()

Jino

Seriál mojich nejmladších let. Skvělé první díly, dost dobrý dabing Oty Jiráka přispěl k úspěchu v této zemi a ALF se tak stal před 15 lety touženým plyšákem každého škvrněte .... a to zaslouženě. ()

Attta

Když jsem to sledoval jako malý, tak to byla super zábava. Dnes si nedokážu odhadnout jak by to dopadlo. Každopádně si myslím, že to určitou "štávu" má a hlava a pata tomu taky nechybí. ()

Nach

Opět jeden ze seriálů mého dětství. A ač mé dospělé oko ho vidí již více kriticky, zbytek mé dětské duše pro něj má stále své místo. 75% ()

DruidKarel

Vynikající komediální seriál nejen pro děti a dospělé, ale také pro galaktické chlupáče. Znám lepší, ale žádný není jako Alf. Navíc skvělý dabing v podání Oty Jiráka... 4* ()

C0r0ner

Tahle legenda mi nikdy zvlášť vtipná nepřišla. Na celém seriálu jsou pro mě zajímavé pouze tři věci. Ten člověk v obleku Alfa se celou dobu musel asi dost pařit. Je to jedno z mála zpracování čehokoli, kde se objevuje moje jméno, ač v anglické podobě Tanner. A Will vypadá jako Par Marts. To je tak vše. 50% ()

Wormboy

Najdrsnejsi mimozemstan zo vsetkych! Skoda len, ze zasobnik vtipov nie je vyvazeny, ale aj tak ide o velmi zabavne sledovanie, ktoremu velmi pridava genialny dabing Stana Danciaka. ()

Andre3000

Jeden z nej seriálu mého mládí, dokonce sem četl i knížky s ním, takže to byl můj oblíbený hrdina. teď si zpětně uvědomuju jakej to byl pakoň :-))) ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel