Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

smolicek04

Jedna z najlepších rodinných seriálov, zo zábavným humorom a smiešnou bytosťou z vesmíru. Pri každej časti som sa dozvedel niečo nové z humoru a z melmaku :) ()

Blackberry

Vtipná mimozemská Melmakovská postavička ALF mi utkvel v pamäti na veľmi dlhý čas. Odhliadnuc od reálnosti niektorých hlavných bodov seriálu, patrí tento k tomu najlepšiemu, čo vtedajšia americká produkcia mohla vyprodukovať. Skôr by som až povedal, že takýto námet sa zrodí raz za 10 - 20 rokov. Opäť jeden seriál, ktorým som bol takpovediac "vychovávaný". A ešte jedna vec: bez skvelého slovenského Alfa - Stanka Dančiaka by seriál nebol tým, čím bol, je a bude ... ()

masw

To nejlepší co dávali v bedně, když jsem byl malý. Tohohle chlupáče z planety Melmek mám nejradši! ()

mirec88

Úžasný mimozemšťan, ktorý si vás získa svojim neopakovateľným humorom a vždy dobrým apetítom. Darmo, keď niekto má deväť žalúdkov, to nie je len tak. Fakt jeden z mojich najobľúbenejších seriálov detstva, ktoré aj pri x-tej repríze nikdy nenudí a vždy zabaví. A pokiaľ k tomu pridáte geniálny slovenský dabing Stana Dančiaka, tak to nemá chybu :) ()

J-o-k-e-r

V té době asi nejlepší americký sitcom, a jeho kouzlo u mě trvá dodnes. Geniálně nadabovaný Otou Jirákem a s dokonale vytříbenou obličejovou mimikou mě tenhle chlupatý, nosatý, a hlavně hláškami obdařený mimozemšťan baví neustále. Shlédnuto všech 99 dílů!!! Jediná negativní stránka je ta, že scény, kde nefiguruje samotný fenomén, nic moc zábavného se neděje...naštěstí je takových momentů pramálo. ()

Ravi

Ota Jirák, jako hlas malého plyšového mimozemšťana, se mi vryl do paměti. Ale taky vím, že pokud to šlo, koukal jsem se raději na jiný pořad. 60% = 3/5 ()

Death

Na první pohled se to sice tváří jako totální americká hovadina, ale já si nemůžu pomoci. Vždy se přitom dobře pobavím-Alf je zkrátka k sežrání. ()

giovanni3

Naprosto kultovní seriál mého dětství. Alf je stále vtipný, nenasytný a opravdu miluje kočky. Navíc tu je i velmi pohledná a pohodová Andrea Elson (na Csfd tu jaksi chybí :P), která tu z rodiny jako jediná za něco stojí. 4z5 ()

tommy187

Krásny sitcom, ktorý je podľa mňa vtipný, aj zaujímavý. Navyše obrovské plus pre slovenskú verziu Alfa je dabing pána Dančiaka. No aj bez neho vtipy, a scénky z tohto seriálu sú nezabudnuteľné. ****. Päť hviezdičiek nie, lebo tomu chýbal taký "šmrnc", ktorý majú len päťhviezdičkové seriály a filmy. ()

Mythago

Další s nespočetné řady sitcomů. Jediné čím vyčnívá, jsou ty plyšáci, kterým jsem já ale chtěl udělat vždycky něco hodně hnusného a nepříjemného. Například jim utrhat všechny jejich plyšové končetiny, jednu po druhé, hodně pomalu a potom jim je narvat do všemožných otvorů. ()

Casablanca

Mě to bavívalo!!! Dabing Oty Jiráka je v tomto nezapomenutelný. A dokonce jsem měla doma i malého Alfíka! Ale když jsem se po letech na pár dílů podívala, nestačila jsem se divit... Kouzlo bylo pryč! ()

MichelSmith

Jeden z tých seriálov,ktoré by som dneska už nepozeral,nie kôli kvalite,ale preto,že mám rovnaký pocit ako ked v rádiu pustia pieseň z pred 5 tich rokou od Lady Gaga,nič nie je viac out ako Pokerface,tento pocit by som definoval ako strach z minulosti... ()

Cejny

Alf byl perfektní seriál, který jsem jako malý sledoval. Hlas Oty Jiráka je prostě nezapomenutelný a téhle plyšové postavičce se výtečně hodil. ()

herr_carter

Tento sitcom budu vždycky srovnávat s "Krok za krokem". Podobný, inteligentní humor, založený převážně na situacích u jídelního stolu. Asi jediný Jirákův dabing, kdy se mi hlavou nehonily myšlenky o hovnech,kokotech,prdelích a úkladných vraždách, tohle mu sedlo......................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel