Cleveland show

• USA The Cleveland Show
Ukázka z filmu
USA, (2009–2013), 32 h 13 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Walter Murphy

Seth MacFarlane, Sanaa Lathan, Alec Sulkin, Marina Sirtis, Jason Sudeikis, Will Forte, Rutina Wesley, David Lynch, Lucas Grabeel, Josh Gad, Beth Littleford (více)

Série(4) / Epizody(88)

Ve spin-offu oblíbeného amerického seriálu Griffinovi se setkáme se sousedem Petera Griffina, Clevelandem Brownem. Poté, co ho jeho žena Loretta podvedla s Quagmirem a utekla od něj, dává druhou šanci své středoškolské lásce Donně, kterou opustil manžel. Brown se za ní přestěhuje do svého rodného města ve Virginii, i se svým synem Clevelandem Juniorem. V jejich novém bydlišti je čekají Donniny děti - šestnáctiletá Roberta a ženami posedlý pětiletý Rallo - a také noví sousedé - ukřičený buran Lester či manželský pár medvědů Tim a Arianna (kteří jsou dost citliví na to, když někdo upozorňuje, že jsou medvědi). (TV Prima)

cendihno

Nepřišel jsem na to, co tím chtěli dokázat. Parta ve Family Guy, byla nejlepší. Každý tam měl svojí roli, ať třeba jenom padal z vany na trávník ;) . Je to celková škoda, samotný Cleveland show je velice slabí a na Family Guy jen tak asi nedosáhne. ()

ludena

Tak to už nie je síce najlepšie, ale niekedy sa viem zabaviť , hlavne, keď tam pridajú niekoho z Family Guy ( určite aby zvýšili sledovanosť ). Každopádne úchylnosť sa zachovala, takže sa mi to ako tak páči, A samozrejme chytlavá znelka. ()

Malcolm337 odpad!

nehorazne suchý, trapný, předvídatelný, a ja nevim co jeste. a to ze se v jednom díle snažily previst lidi na krestantství ?!?!?! just wtf ? tim si u me vysloužili čirej odpad ! ()

Roper

Family Guy je vyborny, American Dad chvalitebny a The Cleveland Show je ako tak uspokojivy... Davam 2*, ale stale verim, ze je predcasne sudit, ale zatial z mojej strany velke sklamanie a tak 30 percent... po prvej serii urobim korekciu hodnotenia... Postavy su takmer vsetky nesympaticke, Cleveland je nudny a ziadna z postav nedosahuje ani desatinu charizmy z ktorejkolvek Sethovych hlavnych postav aka Peter Griffin, Stan Smith, vedlajsi Glen Quagmire, Herbert, ci Roger... Tento projekt po prvych 9 castiach mali hodit na oheň a skúsiť inú, napr. Quagmire Show 18+ :-) ()

edko1

vôbec nechcem aby to vyznelo rasisticky, ale na tomto sa asi zabávajú iba černosi....kedže mne veľmi nesedí humor typu Queen Latifah a podobne. ()

Vindemiatrix

Největší síla (a zároveň slabina) Cleveland Show tkví v tom, že se profiluje jako animovaná verze klasických rodinných sitcomů s výchovně-moralistními tendencemi (obohacenými přirozeně o černošskou problematiku), ovšem jen proto, aby tuhle image mohl shazovat drsnými, nekorektními vtípky alá Family Guy či American Dad. Šetří se na nich víc než ve jmenovaných seriálech, ale o to víc dokáží v daném kontextu odbourat a leckdy přimět k zamyšlení. Problémem je ne zcela výrazná postava Clevelanda a vlastně celé jeho rodinky s výjimkou Rala. Ale scenáristé se opravdu snaží a ze seriálu, který na první pohled neoplývá zrovna nosným potenciálem, dokáží (zvláště v první polovině 2. série) vydolovat překvapivě kvalitní a nápaditou zábavu. ()

KopTiK

Opravdu, proč ze všech postav z Griffinovejch, zrovna Cleveland? Proč? To co mám na Family Guy tak rád na Klívlenda už asi nezbylo. Škoda... ()

Paan

Na Clevelandovi se mi vždycky líbil jeho hlas. Jinak pravda, že v FG nebyl zrovna nejvýraznější postavou. Možná právě proto má teď vlastní seriál, aby ukázal, že ho dovede táhnout i sám. I když to už prostě není FG a i když kvalita kolísá díl od dílu, jak to u seriálů bývá, je to pořád sranda. ()

PEPESstudio

Je to strašný jo fajn někdy se tam zasměju ale tý brutality co tam je to je děs. Rodina Clevelandových tomu se ani nedá říct rodina pořád jsou na sebe naštvaný,mlatí se, posmívaj si se na vzájem, urážej se no takhle rodina nevypadá, jo fajn toho nasilí tam třeba trochu být může ale v takovém množství to nemuseli. Dal jsem dvě hvězdy protože se tam občas zasměju a za toho medvěda ten je super :) ()

Zabiak

Černošská verze Family Guy, bohužel to není moc vtipné respektive asi humor který pochopí pouze černoši. ()