Cleveland show

• USA The Cleveland Show
Ukázka z filmu
USA, (2009–2013), 32 h 13 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Walter Murphy

Seth MacFarlane, Sanaa Lathan, Alec Sulkin, Marina Sirtis, Jason Sudeikis, Will Forte, Rutina Wesley, David Lynch, Lucas Grabeel, Josh Gad, Beth Littleford (více)

Série(4) / Epizody(88)

Ve spin-offu oblíbeného amerického seriálu Griffinovi se setkáme se sousedem Petera Griffina, Clevelandem Brownem. Poté, co ho jeho žena Loretta podvedla s Quagmirem a utekla od něj, dává druhou šanci své středoškolské lásce Donně, kterou opustil manžel. Brown se za ní přestěhuje do svého rodného města ve Virginii, i se svým synem Clevelandem Juniorem. V jejich novém bydlišti je čekají Donniny děti - šestnáctiletá Roberta a ženami posedlý pětiletý Rallo - a také noví sousedé - ukřičený buran Lester či manželský pár medvědů Tim a Arianna (kteří jsou dost citliví na to, když někdo upozorňuje, že jsou medvědi). (TV Prima)

adamulefa

Po geniálnom Family Guyovi, skvelom American Dadovi tu máme ďalší seriál s dielne Setha MacFarlana. INTRO: http://www.youtube.com/watch?v=HHXZ-UMLY60 Humor v The Cleveland Show nie je ničím novým, iba nadväzuje na humor FG, postavy taktiež ničím extra neprekvapia. Jednoducho sa svojím originálnejším predchodcom nemôže rovnať. Dávam mu teda 3* a uvidím čo prinesú ďalšie série. Namiesto tohoto spinoffu o ďalšej "bežnej" americkej rodinke mohlo vzniknúť niečo lepšie a nápaditejšie. Niekto spomínal tuším Quagmire Show 18+ , čo by bolo docela zaujímavé, alebo nebolo by zlé niečo úplne úplne nové a iné. Proste nepokračovať v zabehnutých kolajách a nebáť sa riskovať. P.S. pridávam jedno humorné video, ktoré Vám ukáže aké by to bolo, keby mal Seth MacFarlane ešte viac TV shows, a tiež potvrdí môj názor o istej jednotvárnosti v jeho tvorbe. Seth MacFarlane's Secret: http://www.youtube.com/watch?v=LmqcNNMtgzI :D ()

The Viper odpad!

Trapné, rasistické, urážející. Negerská sračka, nechápu jak tohle mohlo projít. Už by taky ty imbecilové mohli točit ve prospěch bělochů, né jen používat všude negerský narážky na bělochy. ()

MGMCZ

Kolísám mezi 3 a 4mi hvězdičkami . Nakonec jsem dal lepší 3 . Myslím , že tohle nemuselo ani vyjít a mohli to dát do původního seriálu jako takovou chuťovku , ale občas se u toho člověk baví .. ()

Rssa

Zatím pěkně slabý odvar z Family Guye. O mnoho horší než American Dad. Žádná z postav nemá zatím potenciál být nějak kultovní (viz Quagmire, Stewie a v podstatě každý ve FG), dokonce i samotný Cleveland vypadá, jako by ubral hodně na vtipu. Po 7 epizodách 45 % ()

DocBrown

Já to naopak chápu, proč zrovna Cleveland. Oni nemohli riskovat, že by z Family Guye sebrali významnou postavu, protože by pak šel Family Guy dolů. Nevýrazný Cleveland odešel a tvůrci měli spoustu prostoru jeho postavu rozvést. Myslím, že se to poměrně povedlo (jeho přitroublý hlas je super, v českém dabingu ale hodně ztrácí), ale zatím chybí výraznější vedlejší postavy, snad kromě medvěda ... Poměrně rychle se ale kvalita dál propadá a je nutné "zachraňovat" seriál postavami z Family Guye. ()

Prcek008 odpad!

Hloupé, urážlivé, nevtipné, rasistické a naprosto zbytečné. Vtipy typu mluvící medvěd.. Nechápu co na tom američané vidí. ()

Paity

Je to divně namalované, vtipné to moc není a příběhově je to někdo na úrovni deseti centimetrů nad víkem kanálu. ()

Martin_W

Jednoznačně Sethův nejslabší seriálový kousek.. Ale tak když se není na co podívat i Mr. Cleveland se hodí.. 73% ()

fastum

Uhlazenější, méně provokativní a nudnější spin off Family guye. Bohužel po osmi dílech nemůžu jít s hvězdami nahoru. Cleveland by si měl sbalit svoje saky paky a vrátit se do Quahogu. ()

Sancoo

Podle mého názoru spíše zbytečný spin-off, když už tak měli vybrat spíše Quagmira. Rozhodně by to slavilo větší úspěch. Seriál jsem sledoval v telce, když byla zrovna nuda, nebo jsem měl čas, ale rozhodně mě to nechytilo natolik, abych tomu věnoval větší pozornost. Nemůžu tvrdit, že jsem se občas nezasmál, ale rozhodně to nebylo tolikrát jako při sledování Family Guye. Slabý odvar za 2*. ()

maty39

Zdaleka ne tak zajímavé, jako Family guy. Chybí tu nějaká výraznější figurka (zatímco FG jich má několik) a přebývá spousta zvracecích fórů. ()

RedHot

Opět se děje to, co u kultovních Přátel - i zde dostala prostor ta nejméně zajímavá postavička (z čehož se nám u prvního jmenovaného seriálu vylíhnul samostatný séroš Joey), opět se na to dá velmi dobře koukat a opět tu máme důkaz toho, že z upadajícího seriálu, který už nemá čím překvapit, se vždy ještě dá něco vytřískat. I když trochu postrádám ten černý humor, kterým původní Griffinovi nikdy neštetřili... já řekl černý humor? Tedy, jsem to ale rasista! ()

Olík

Nebyl jsem si zcela jistý, jestli je dobrý nápad postavit tento spin-off na nejméně výrazné postavičce legendárního seriálu Griffinovi. Hned první minuty však odehnaly všechny obavy. Postava Clevelanda Browna dává scénáristům větší rozsah a rozmanitost než by mohl nabídnout např. jedním směrem zaměřený Quagmire (rakce na B!shopův komentář). Přirovnání k černé verzi Family Guy je sice stokrát použité a příliš snadné, ale nedá se svítit – prostě je to tak!!. Závěrem možná jen doporučit méně zvracení a více Griffinovic lehkovážnosti a bude hvězdiček pět. ()

Gismo.kv

Moc nechápu smysl tohoto seriálu, podle mě to neni od tvůrcu Griffinů nebo American Dad nic nového, jen jejich trochu odlišná napodobenina a k tomu neni ani tolik vtipná. Viděl jsem pár dílu a to mi stačilo... ()

animario

Sousedé Griffinovi jsou možná lepší a možná, že i zaslouží vyšší hodnocení.Nemůžu soudit, v tv mě nějak minuli. Ale mně je tahle černá rodinka sympatičtější (možná i proto, že Cleveland nemá na bradě koule a hlava malýho Ralla nepřipomíná rugbyovej míč). Navíc mám slabost po afroameričany. 3,5* ()