Everybody Hates Chris

• Slovensko Chrisa nemá nikto rád
USA, (2005–2009), 30 h 29 min (Minutáž: 20–21 min)

Hudba:

Marcus Miller

Chris Rock (vypravěč), Terry Crews, Tequan Richmond, Tichina Arnold, Billy Mayo, Kadeem Hardison, Tyler James Williams, Loretta Devine, Jason Alexander (více)

Série(4) / Epizody(88)

Aj keď je Chris najstarší zo súrodencov tak ho všetci považujú za najmladšieho. Okrem Chrisa má šťastná rodinka aj mladšiu sestru a syna na ktorého letia baby (zato na Chrisa len staršie ženy... nad 50). Seriál je o príhodách ktoré sa stávajú hlavne Chrisovi (tie sú z časti aj príhodami tvorcov) ktorý proste nemôže mať nekomplikovaný život. Tak to mal, tak to má a pravdepodobne to tak aj mať bude... (mindkiller)

stephano

Velmi nečernošská komedie s černošskou rodinou, nebo tak mi to aspoň přišlo. Chris rock vypráví pseudo životní příběh z 80tých let, kdy malý Chris měl 13 let. Otec neuvěřitelně na prachy, matka uječenej getho snob, rozmazlena dcerka a mladší syn model. Je to hodně milej a vtipnej seriál, který by se svým humorem dal nejvíce přirovnat k My name is Earl. Moje oblíbená postava je otec. :-) ()

BigDeal

Príjemný seriál s príjemnou retro atmosférou, príjemným prostredím, príjemným hrdinom a nepríjemným tlačením na pílu čo sa týka komických situácií. Vtipy sú robené akoby nasilu a potom sa to odzrkadľuje aj na postavách. Možno preto som mal miestami pocit, že autor sa dlho pozeral na kvalitný sitcom a chcel si spraviť vlastný, tak okopíroval niektoré prvky v rozprávaní. ()

peto12

Náhodou mám Chrisa rád. A ten herec Terry Crews známy z filmu Expendables úplne zapadol. Dosť sa ma tom pobavím. U mňa za 90%. ()

tron

„Čo to vychovávate za deti? Kadiaľ chodí, tam ničí sny. To chcete, aby z nej bola ničiteľka snov?!“ V Hollywoode operujú dvaja Chrisovia - mladí, úspešní a uvrieskaní afroamerickí herci, ponúkajúci fanúšikom predovšetkým výrazný vizuálny humor: Chris Tucker (PIATY ELEMENT, séria RUŠNÝCH HODÍN) a mne osobne oveľa sympatickejší, civilnejší a celkovo prijateľnejší Chris Rock (SMRTONOSNÁ ZBRAŇ 4, BAD COMPANY). Nuž a práve tento Chris Rock sa v roku 2005 dostal do diváckeho povedomia pôvabným sitkomom, rozprávajúcim o tom, že Chrisa nemá nikto rád. V ňom Chris Rock stvárnil (resp. nahovoril) rozprávača (mimo obraz) a priestor prenechal vtipným neznámym hercom. Jednotlivé pôvabné epizódky, zručne nakrútené a zahrané (dominuje Terry Crews), sú údajne inšpirované Rockovým netradičným detstvom v rušnej newyorskej štvrti Brooklyn. No... tomu sa ťažko verí. ()

carAnthony

Tak Priatelia, alebo EHC? Ok Everybody Hates Chris je najlepší sitkom na svete - aspoň pre mňa - skvelé prostredie "trošku" vtipnejšieho Brooklynnu, neuveriteľná porcia toho pravého "čieneho" humoru a to všetko zabalené v luxusnom šate inšpirovaného detstvom Chrisa Rocka (bohužial iba Narratora), skvelými "fejsmi" Terryho Crewsa a perfektnou úvodnou znelkou! Škoda že titulky sú iba po 17 diel druhej série... No čo už, aspoň zdokonalím angličtinu. O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M. /100%/ Zaujímavé komentáre - maty39, tron, fog, nzTomParys, Boomstick ()

• Ve stejném díle jako O'Ree můžeme zahlédnout i bývaleho kanadské brankáře NHL Kevina Weekes, kterému se přezdívalo Černý panter. (Lembi4)
  • Chris Rock v skutočnosti prežil väčšiu časť svojho detstva a puberty v 70. rokoch. Nakoľko však kultúra 70. rokov bola parodovaná už v seriáli Tie roky sedemdesiate (1998), producenti sa rozhodli zasadiť dej seriálu do rokov osemdesiatych. (m.a.t.o.)