TOP STAR

Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Rychleji odpad!

Totální bulvár. Ačkoliv o sobě tvrdí, že jako jediný tvrdí pravdu, není to tak přátelé ... Jenom další program, který byl založen pro pochlebování Prima lidí (Krampol, Hanychová, Bartošová atd.) a shození lidí ostatních televizí (Mareš-škoda, že si na to ještě sám nahrává :D). Nelze brát vážně. Mimochodem krásná ukázka manipulace lidmi ... Televize zase ukazuje jen to, co "máme vědět". Pořad, kde rezignuji na naivní myšlenku o divákově inteligenci. ()

Hoffmanos odpad!

Nezajímavé drby o nezajímavých osobách. Podobně jako krimi zprávy - hnůj který se nevešel do hlavních zpráv. V reklamě by se kolikrát našlo více hodnotných informací, než v relacích okolo zpravodajství TV Prima. ()

Lou_Pagi odpad!

OJOJ, tak to je bída :D. Mrzí mě, že mají někteří tak chudý život, že sledují "životy" účinkujících v tomto plátku. Ale vím, že to tak musí být !!! Populace a morálka se pak zprůměruje, a vylezou z toho politici :D ()

Tweetak

Hvězda, když jsem po celém dni unavený, sedím a nemám sílu přepnout. Občas se ve mně najde něco, co chce špízovat a kouknout se, jak si žijí slavní. Nebo "slavní". ()

Werrona odpad!

Varování: Dlouhodobější sledování tohoto pořadu může způsobit trvalé psychické následky. Člověk si skoro říká, že nic blbějšího ani být nemůže. ()

Michal118 odpad!

Podle zdejších komentářů ostatních členů snad nemusím objasňovat, že jde o naprostou katastrofu televizního bulváru. 0% ()

Cesty timem odpad!

Když se náhodou něco mimořádného přihodí na hudební scéně a kvůli tomu VIP zprávy (neboli TOP STAR) pustím, vždycky mi jakkoli zajímavou info (já nevím, např. z návštěvy Ennio Morriconeho) totálně otráví neskutečně trapní moderátoři a to hlavně ti chlapi. Na ty abych si připravil blicí pytlíky. ()

Peddro odpad!

Tohle někoho zajímá? Nechápu, protože já zvědavý fakt nejsem. Je mi úplně jedno, kdo s kým spí, kdo má kolik peněz, kdo koho nenávidí.. Zajímá mě, jaké jsou známé osobnosti v profesním životě. Jestli, dobře zpívají, dávají góly, hrají v dobrý filmech atd. ()