Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 1
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Komi98 , Komi98

hele tam může být pár minut kdy GoG přiletí na Xandar a ten už bude zničenej a Power gem nikde a tím to hasne...ten Vision, mění hustotu a hmotu svého těla myslim, takže on změní jen lidský vzhled a ne že se přemění na člověka, pořád je to android, nemění realitu jen hustotu a hmotu ale jen svého těla....ne že by se mohl zkapalnět nebo sublimovat to ne...třeba jak vypadal v CW jak měl oblek a svetr, to vůbec nemuselo být oblečení ale právě změna jeho těla

na příspěvěk reagoval Komi98

Tejma

Tejma (hodnocení, recenze)

Ako začína trailer, tým preslovom, bude pravdepodobne film končiť - reč na pohrebe, niekoho kto umrie. Takže Thor, Tony, BW, a ostatný čo tam kecajú pravdepodobne nezomrú....Inak trailer je moc fajn, ale osobne si myslím, že prvá ukážka na Age of ultron bola lepšia, temnejšia a film stál za nicku (tým si nemyslím že to dopadne aj s týmto, bratom režisérom plne dôverujem)

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Komi98

Tak on by ji asi neměl mít, ale kolují zvěsti o tom, že ji měnit může. To už bych bral jako konspiraci. Jisté však je, že bez toho kamene může přežít.

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Hej, nevím, jestli jste se už o tom bavili, ale jak to je s tím Visionem? On může mít podobu i lidskou? Pokud ano, tak jakto, že ji předtím neměl? A on tím pádem může střídat podoby obě?

na příspěvěk reagoval Nevka, Ratemus

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Hej, ten film bude muset mít alespoň 160 minut, aby se vše stihlo. Jsou zde Thanos a strážci u Colletora, na Xandaru, a pak ještě doufám, že vyhrocené vztahy na Zemi.

na příspěvěk reagoval Nevka, Ratemus, Prometheus69

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Komi98

S kameny (posloupností) si asi pohrávat nebudou. Spíše tipuji, že dávají scény tak, abychom si mysleli, že to schytal Spidey s Visionem :)

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Dost je možná varianta, že můžeš mít s tím trailerem pravdu. Přeci jen jsme to už u Marvelu viděli :D viz. Thorovo oko :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

no očividně získá Power gem dřív než Reality gem...ale kdo ví, třeba je to upravené pro trailer...ve filmu už tam třeba nějaké Gemy mít bude...

na příspěvěk reagoval Komi98

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ratemus

Řekla bych, že nejdřív bude scéna u Collectora, pak se Strážci zajedou podívat na Xandar a když uvidí, že je v ruinách, tak budou Thanose pronásledovat k Zemi.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

no jasný...na konci GOG1 to jde vidět...uchovali Orb na Xandaru a pak se rozloučili s Nova prime a šli do lodi

na příspěvěk reagoval Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

když si dává do Rukavice Space gem, už tam má Power gem...snad uvidíme zdevastovanej Xandar

na příspěvěk reagoval Nevka, Hanyou

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Nevka

No jo vlastně, jsem pitomá, jj měl ho tam ten kámen .. teď mi to tu kolega vysvětloval, že jde o jeho novou schopnost, už mi to dochází, chce se polidštit kvůli Wandě ...

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Thanos se byl v létě trochu opalovat a všichni se z toho můžou zbláznit.

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Já se obávám, jestli ten herec ale utáhne sám toho Panthera, ale stejné obavy jsem měla jestli utáhne mladej Tom Holland Spídiho a bylo to fajn, o něco horší než Thor: Ragnarok ale fajn

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Komi98

Já bych ho rád alespoň jednou viděl v brnění. Snad se dočkám. Jinak barva mě netrápí, podle mě má lepší barvu v IW než ve strážcích. 

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Kincl

Tak řešil bych maximálně obočí. Barva se dá svést na světlo dané planety - které tam téměř nebylo.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Taky zajímavý že prostě dřív Thanos vypadal jinak :D proč byl dřív fialový a ted růžový? :D

na příspěvěk reagoval Nevka, ExSOLDIER

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Sweat55

SOLDIER: No, ale trochu mě zklamala ta vizuální verze Thanose. Mě by se Thanos daleko víc líbil kdyby byl více do modra teda. (Něco podobného, co si postnul)

na příspěvěk reagoval ExSOLDIER, Sweat55

Uživatel Komi98 smazal svůj příspěvek.

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Jo, sorry, nečekal jsem, že je to tak dlouhé.. :DDD Ale, tak máš to přečtené určitě za chvíli, ale nutit tě nebudu ;) A ještě jsem pozapoměl na fakt, že to je prostě jen 1. Trailer, který měl čistě jen nabudit malou atmosféru a trochu nastínit o co vlastně půjde. Což se povedlo na výbornou. ;)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama